close
تبلیغات در اینترنت
دکترقالیباف در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد: حزب‌اللهی واقعی به دنبال کارآمدی دین در اداره جا

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

دکترقالیباف در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد: حزب‌اللهی واقعی به دنبال کارآمدی دین در اداره جامعه است نه شعار/ هیچ صنفی به اندازه روحانیت در جبهه شهید نداده است مرد عمل: عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه نباید از خرد جمعی غفلت کرد گفت: حزب‌اللهی کسی است که کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و کسی که فقط در این حوزه به شعار بسنده کند، به نظام و آرمان‌های انقلاب خیانت کرده است.  محمدباقر قالیباف شب گذشته (شامگاه پنجشنبه ۱۵فروردین) در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد مقدس…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 34 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

دکترقالیباف در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد: حزب‌اللهی واقعی به دنبال کارآمدی دین در اداره جامعه است نه شعار/ هیچ صنفی به اندازه روحانیت در جبهه شهید نداده است

ghalibaf rohanioon mashhad
مرد عمل: عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با بیان اینکه نباید از خرد جمعی غفلت کرد گفت: حزب‌اللهی کسی است که کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و کسی که فقط در این حوزه به شعار بسنده کند، به نظام و آرمان‌های انقلاب خیانت کرده است.
 
محمدباقر قالیباف شب گذشته (شامگاه پنجشنبه ۱۵فروردین) در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد مقدس در محل مسجد العلی، اظهار کرد: تداوم و جاودانگی انقلاب اسلامی به برکت آرمان‌های بلند امام راحل (ره) این مرد الهی و برکت خون شهدا و همچنین حضور حداکثری و همیشگی آحاد ملت ایران است.
 
وی افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران بزرگترین نعمت را در اختیار خود داشته و چه نعمتی فراتر از زیستن در نظامی که تنفس و ارتزاق در آن زیر سایه پرچم انقلاب اسلامی و نظام اسلامی بوده و همچنین پرچمدار این ملت ولایت فقیه باشد.
 
قالیباف با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب سیاسی نیست، خاطرنشان کرد: نباید انقلاب اسلامی را انقلابی سیاسی بدانیم چرا که این انقلاب دستاورد نیت‌های خالص مردمی پرشور و پایبند به اسلام، نظام، انقلاب، رهبر و ولایت فقیه بوده و در راه توسعه دین پای کار آمده‌اند.
 
وی ادامه داد: در فراز و نشیب‌های بعد از انقلاب صبر همراه با حضور پرشور آنان در عرصه‌های انقلابی از حیث وفاداری و آرمان‌های نظام است.
 
عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۱ را حماسه سیاسی توصیف کرد و گفت: با وجود تحریم‌ها و شرایط نابسامان به ویژه در حوزه اقتصاد باز هم شاهد حضور حداکثری مردم در ۲۲ بهمن سال ۹۱ بودیم و این نشان از آن دارد که هنوز انقلاب و نظام طرفداران همیشگی خود را دارد.
 
قالیباف با تاکید بر اینکه قرن ۲۱، قرن امام خمینی(ره)‌است، یادآور شد: ایده‌پردازان غربی که در دهه‌های اخیر دین را افیون جامعه می‌دانستند، امروز به صراحت اعتراف می‌کنند که قرن ۲۱، قرن روح‌الله و امام خمینی(ره) است.
 
شهردار تهران افزود: زمانی انقلاب به وقوع پیوست که حاکمیت در جهان در سیطره بلوک غرب و شرق بود و دین جایگاهی در زندگی بشر نداشت.
 
وی خاطرنشان کرد: حماسه عظیم دفاع مقدس نیز حماسه‌ای سیاسی بوده و در این حماسه به جهانیان ذلت صدام را اثبات کردیم؛ در دفاع حماسه عظیم دفاع مقدس عزت نظام اسلامی مستدام شده و به برکت خون شهدا و مظلومیت‌های پشت خاکریزهای جبهه این عزت رو به توسعه و جاودانگی است.
 
قالیباف اذعان داشت: تداوم انقلاب و جاودانگی عزت نظام اسلامی با سیاست‌های خارجی راه به جایی نبرده و این عزت و جاودانگی نشأت گرفته از سنت و وعده الهی است.
 
عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان از مبانی نظری و برنامه عملی با عنوان دو رکن مهم توسعه یافتگی و حل مشکلات اقتصادی و فرهنگی یاد کرد و افزود: برای مدیریت صحیح در مرحله نخست باید به مبانی نظری نگاه ویژه داشت و با برنامه‌ریزی صحیح به درستی به اجرای آن مطابق با شرایط بپردازیم.
 
وی ادامه داد: باید بدانیم مدیریت و اداره باید در چارچوب نظام اسلامی باشد و هرگونه تصمیم‌گیری که منافات با نظام اسلامی داشته باشد و متمایل به مکاتب دست‌ساز بشر شود، نوعی انحراف محسوب می‌شود و این یعنی آب در آسیاب آمریکا ریخته‌ و به خون شهدا خیانت کرده‌‌ایم.
 
فرمانده دوران دفاع مقدس تاکید کرد: صداقت، عقلانیت و گذشت از موارد مهمی است که باید در حوزه مدیریت لحاظ شود و به نوعی باید هم پرکار باشیم و هم کار خوب ارائه دهیم؛ خرد جمعی مسئله مهمی است که نباید از آن غفلت کرد.
 
قالیباف اظهار داشت: حزب‌اللهی کسی است که کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و کسی که فقط در این حوزه به شعار بسنده کند، خیانت به نظام و آرمان‌های انقلاب کرده است.
 
عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با اشاره به انتخابات خرداد ماه سال جاری گفت: انتخابات از مسائلی است که نیازمند حضور حداکثری و مشارکت همگانی بوده و این عرصه‌ای است که باید در آن با انقلاب و آرمان‌های امام راحل تجدید پیمان کنیم.
 
قالیباف یادآور شد: کسانی که با عنوان کاندیدا و هم افرادی که رأی می‌دهند و در واقع همه آحاد جامعه در مسئله انتخابات تأثیرگذار بوده و اهمیت آن از این جهت مشخص می‌شود که انتخاب رئیس جمهور با عنوان رئیس قوه مجریه سبب حل بحران بسیاری از معضلات می‌شود.
 
شهردار تهران با تاکید بر اینکه باید تصمیم و نگاه عقلانی و به دور از احساس در انتخابات داشته باشیم، اظهار کرد: ایجاد تنش و اصطلاحاتی همچون موج به دور از فرهنگ دینی بوده و بیشتر تمایل به فرهنگ غرب داشته و این نگاهی احساسی و به دور از منطق و عقلانیت است.
 
وی تصریح کرد: با موج نمی‌توان حماسه سیاسی خلق کرد چرا که حماسه همچون فرهنگ عاشورا، حماسه دفاع مقدس به دور از ریا، دروغ، پرده‌دری بوده و در واقع می‌توان گفت حماسه در خود بار معنوی و دینی دارد.
 
عضو ائتلاف سه‌گانه اصولگرایان با اشاره به اینکه باید نگاه جدی به شاخصه‌های رهبری در انتخابات داشته باشیم، گفت: اگر در انتخابات به شاخصه‌های رهبری توجه جدی داشته باشیم می‌توانیم با انتخابی عقلانی و به دور از بداخلاقی‌ها رئیس جمهور کارآمد را روی کار بیاوریم.
 
شهردار تهران خاطرنشان کرد: کارنامه درخشان و سوابق مثبت در حوزه خدمت به نظام، مسئله‌ مهمی است که باید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند چرا که ریاست قوه مجریه لازمه توانایی مضاعف و برنامه‌ریزی صحیح است؛ کارنامه، برنامه و تیم کاری سه اصل اساسی در اداره صحیح دولت است.
 
قالیباف در خاتمه از نقش مهم علما و روحانیون در اداره کشور یاد کرد و اذعان داشت: هیچ صنفی به اندازه روحانیت در جبهه شهید نداده و باید در جبهه نظام همواره علما پای کار باشند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 47
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: دکترقالیباف در جمع علما و روحانیون حوزه علمیه مشهد: حزب‌اللهی واقعی به دنبال کارآمدی دین در اداره جا ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [یکشنبه 18 فروردين 1392 ] [ 13:25]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 23
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 23
بازدید ماه بازدید ماه : 79
بازدید سال بازدید سال : 1,051
بازدید کلی بازدید کلی : 14,488

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir