close
تبلیغات در اینترنت
مهمترین محورهای سخنان صریح دکتر قالیباف در اهواز:شما که فقط در جبهه عکس گرفتید، حداقل فرهنگ کدخدای خ

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

مهمترین محورهای سخنان صریح دکتر قالیباف در اهواز:شما که فقط در جبهه عکس گرفتید، حداقل فرهنگ کدخدای خودتان را بپذیرید  این افتخار برای خوزستان است که امام خمینی(ره) فرمود: خوزستان دینش را به انقلاب ادا کرده است.* مهمترین محورهای سخنان دکتر قالیباف در اهواز:*با همه زحمت‌هایی که کشیده شده، اما این زحمت‌ها کفایت کشور را نکرده است. یکی از علت‌هایی که ما را از موفقیت دور کرده و باعث شده کارنامه ما در اوضاع اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی قابل دفاع نباشد، این است که دردو دهه گذشته مسئولان…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 34 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

مهمترین محورهای سخنان صریح دکتر قالیباف در اهواز:شما که فقط در جبهه عکس گرفتید، حداقل فرهنگ کدخدای خودتان را بپذیرید


 این افتخار برای خوزستان است که امام خمینی(ره) فرمود: خوزستان دینش را به انقلاب ادا کرده است.


* مهمترین محورهای سخنان دکتر قالیباف در اهواز:

*با همه زحمت‌هایی که کشیده شده، اما این زحمت‌ها کفایت کشور را نکرده است. یکی از علت‌هایی که ما را از موفقیت دور کرده و باعث شده کارنامه ما در اوضاع اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی قابل دفاع نباشد، این است که دردو دهه گذشته مسئولان نسبت به تدابیر مقام معظم رهبری و دغدغه‌های مردم حساسیت لازم را نداشتند. این واقعیت تلخی است که ما را دچار مشکل کرده است.*در دولت آینده باید کاری کنیم تا مقام معظم رهبری و مردم ما نگرانی نداشته باشند.

*شنیده‌اید برخی می‌گفتند قانون اساسی اختیارات لازم را برای قوه مجریه ندارد. ما این حرف‌ها را بهانه می‌دانیم، اگر کسی می‌خواهد رئیس دولت شود با این قانون نامزد می‌شود و در پیشگاه ملت به قرآن برای وفاداری به همین قانون اساسی سوگند یاد می‌کند، چه دلیلی دارد در پایان دوره بگوید قانون اختیارات لازم را ندارد.


*وقتی دغدغه‌های رهبری مدنظر قرار نگیرد مشکلات کنونی به وجود می‌آید، شنیدید که برخی می‌گفتند حاکمیت دوگانه در کشور است. معنی حرفشان این است که نمی‌خواهند تدابیر مقام معظم رهبری را بشنوند.

*حداقل 5سال متوالی است که رهبر انقلاب، هم در نامگذاری سال‌ها و هم در سایر بیانات مسایل اقتصادی را مورد تاکید قرار می‌دهند، اما شما ببینید چه اقدامی برای تحقق منویات ایشان شده است؟

*مشکلات ما به این خاطر است که اختلافات بر سر مشکلات مردم نیست، به دلیل سیاست زدگی است. شما در ماجرای یک شنبه سیاه مجلس شاهد این موضوع بودید.

*در دولت آینده اگر بنده توفیق خدمت پیدا کردم،  تدابیر مقام معظم رهبری اولویت نخست ماست. مردم این را از من نخواهند شنید که برخی می‌خواهند بحران سازی کنند و چوب لای چرخ دولت بگذارند. از من نخواهید شنید که قانون اساسی اختیارات لازم را به رئیس دولت نداده است. اینها چیزی جز وقت کشی نیست.


*شهید چمران فرمود وقتی شیپور جنگ زده شد، مرد از نامرد شناخته می‌شود. در دوران جنگ شاهد بودیم که برخی سیاست‌بازان به جای آنکه به جبهه بیایند، فقط کارشان این بود که ما را بدرقه می‌کردند. آنها ما را توصیه به جهاد و شهادت می‌کردند، اما یک بار در فکه ، شلمچه و طلائیه دیده نشدند.


*همان افراد یک وقتی به جبهه آمدند تا با لباس رزمندگی عکس بگیرند. آن هم نه در مناطقی که  فرزندان این مردم عزیز زیر آتش سنگین دشمنان بودند. آمدند، عکسشان را گرفتند و  امروز ما باید به آنها جواب بدهیم چرا رزمنده‌ایم و چرا جبهه رفتیم.

* شما که معتقدید آمریکا کدخدای دنیاست، اگر فرهنگ جهاد و شهادت را قبول ندارید، حداقل فرهنگ کدخدای خودتان را بپذیرند. وقتی مک کین با رقیب خود رقابت می‌کرد، می‌گفت تو سرباز فراری هستی. امروز این سیاست بازانی که با خون شهدا قدرت را به دست گرفتند، فرهنگ جهاد را زیر سوال می‌برند. نتیجه کارشان را هم خودتان می‌بینید که در طول 25 سال گذشته کلیدی‌ترین مسئولیت‌ها را داشتند، اما امروز وضع کشور اینگونه است.

*ما با افتخار اعلام می‌کنیم که تنها راه نجات کشور، فرهنگ جهاد و شهادت است.


*اگر می خواهیم دینمان را به مردم ادا کنیم، نباید مدام صحبت کنیم.  بنده خیلی اهل حرف نیستم. ما مدیریم و مسئول اجرایی به جای اینکه مدام حرف بزند، باید با کار کند و با کارش سخن بگوید. مردم زبان کار را به حرف‌های شعاری ترجیح می‌دهند.

*امروز با همان کارنامه دوران دفاع مقدس، نیروی انتظامی و شهرداری تهران عرض می کنم که باید برای جبران زحمات مردم، اقدام عملی کنیم.*قالیباف در پایان سخنان خود پیروزی تیم ملی ایران در برابر لبنان را تبریک گفت.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 55
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: مهمترین محورهای سخنان صریح دکتر قالیباف در اهواز:شما که فقط در جبهه عکس گرفتید، حداقل فرهنگ کدخدای خودتان را بپذیرید این افتخار برای خوزستان است که امام خمینی(ره) فرمود: خوزستان دینش را به انقلاب ادا کرده است. * مهمترین محورهای سخنان دکتر قالیباف در اهواز: *با همه زحمت‌هایی که کشیده شده، اما این زحمت‌ها کفایت کشور را نکرده است. یکی از علت‌هایی که ما را از موفقیت دور کرده و باعث شده کارنامه ما در اوضاع اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی قابل دفاع نباشد، این است که دردو دهه گذشته مسئولان نسبت به تدابیر مقام معظم رهبری و دغدغه‌های مردم حساسیت لازم را نداشتند. این واقعیت تلخی است که ما را دچار مشکل کرده است. *در دولت آینده باید کاری کنیم تا مقام معظم رهبری و مردم ما نگرانی نداشته باشند. *شنیده‌اید برخی می‌گفتند قانون اساسی اختیارات لازم را برای قوه مجریه ندارد. ما این حرف‌ها را بهانه می‌دانیم، اگر کسی می‌خواهد رئیس دولت شود با این قانون نامزد می‌شود و در پیشگاه ملت به قرآن برای وفاداری به همین قانون اساسی سوگند یاد می‌کند، چه دلیلی دارد در پایان دوره بگوید قانون اختیارات لازم را ندارد. *وقتی دغدغه‌های رهبری مدنظر قرار نگیرد مشکلات کنونی به وجود می‌آید، شنیدید که برخی می‌گفتند حاکمیت دوگانه در کشور است. معنی حرفشان این است که نمی‌خواهند تدابیر مقام معظم رهبری را بشنوند. *حداقل 5سال متوالی است که رهبر انقلاب، هم در نامگذاری سال‌ها و هم در سایر بیانات مسایل اقتصادی را مورد تاکید قرار می‌دهند، اما شما ببینید چه اقدامی برای تحقق منویات ایشان شده است؟ *مشکلات ما به این خاطر است که اختلافات بر سر مشکلات مردم نیست، به دلیل سیاست زدگی است. شما در ماجرای یک شنبه سیاه مجلس شاهد این موضوع بودید. *در دولت آینده اگر بنده توفیق خدمت پیدا کردم، تدابیر مقام معظم رهبری اولویت نخست ماست. مردم این را از من نخواهند شنید که برخی می‌خواهند بحران سازی کنند و چوب لای چرخ دولت بگذارند. از من نخواهید شنید که قانون اساسی اختیارات لازم را به رئیس دولت نداده است. اینها چیزی جز وقت کشی نیست. *شهید چمران فرمود وقتی شیپور جنگ زده شد، مرد از نامرد شناخته می‌شود. در دوران جنگ شاهد بودیم که برخی سیاست‌بازان به جای آنکه به جبهه بیایند، فقط کارشان این بود که ما را بدرقه می‌کردند. آنها ما را توصیه به جهاد و شهادت می‌کردند، اما یک بار در فکه ، شلمچه و طلائیه دیده نشدند. *همان افراد یک وقتی به جبهه آمدند تا با لباس رزمندگی عکس بگیرند. آن هم نه در مناطقی که فرزندان این مردم عزیز زیر آتش سنگین دشمنان بودند. آمدند، عکسشان را گرفتند و امروز ما باید به آنها جواب بدهیم چرا رزمنده‌ایم و چرا جبهه رفتیم. * شما که معتقدید آمریکا کدخدای دنیاست، اگر فرهنگ جهاد و شهادت را قبول ندارید، حداقل فرهنگ کدخدای خودتان را بپذیرند. وقتی مک کین با رقیب خود رقابت می‌کرد، می‌گفت تو سرباز فراری هستی. امروز این سیاست بازانی که با خون شهدا قدرت را به دست گرفتند، فرهنگ جهاد را زیر سوال می‌برند. نتیجه کارشان را هم خودتان می‌بینید که در طول 25 سال گذشته کلیدی‌ترین مسئولیت‌ها را داشتند، اما امروز وضع کشور اینگونه است. *ما با افتخار اعلام می‌کنیم که تنها راه نجات کشور، فرهنگ جهاد و شهادت است. *اگر ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 12:22]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 13
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 13
بازدید ماه بازدید ماه : 69
بازدید سال بازدید سال : 1,041
بازدید کلی بازدید کلی : 14,478

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir