close
تبلیغات در اینترنت
وضع اقتصادی مردم از سال ۹۲ تا کنون به مراتب بدتر شده/ دست کسانی که در مناصب قدرت قاچاق کالا می‌کنند

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

وضع اقتصادی مردم از سال ۹۲ تا کنون به مراتب بدتر شده/ دست کسانی که در مناصب قدرت قاچاق کالا می‌کنند را قطع می‌کنیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهم‌ترین هدف جمهوری اسلامی رفاه و آسایش جامعه است. اکثر رزمندگان ما و حتی مدافعان حرم و شهدا از قشر محروم و مستضعف بودند. به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با علما و جماعات تهران بیان داشت: صحبت‌های امروز من در جمع شما به عنوان درس پس دادن شاگرد نزد استاد…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

وضع اقتصادی مردم از سال ۹۲ تا کنون به مراتب بدتر شده/ دست کسانی که در مناصب قدرت قاچاق کالا می‌کنند را قطع می‌کنیم

قالیباف

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهم‌ترین هدف جمهوری اسلامی رفاه و آسایش جامعه است. اکثر رزمندگان ما و حتی مدافعان حرم و شهدا از قشر محروم و مستضعف بودند.

به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با علما و جماعات تهران بیان داشت: صحبت‌های امروز من در جمع شما به عنوان درس پس دادن شاگرد نزد استاد است.

قالیباف در این دیدار طی سخنانی اظهار داشت: ما سعی می‌کنیم در ماه مبارک شعبان و رمضان در شهرداری وظایف خود را به درستی انجام دهیم. امروز که من پشت تریبون ایستاده‌ام مسئولیتم در شهرداری تهران را انجام می‌دهم و در ایام شعبان و به ویژه ماه مبارک رمضان مانند سابق همکارانم در شهرداری کمک کنند تا کار به گونه‌ای فراهم شود که بتوانیم ماهی خوب در این ضیافت الهی در شهرمان داشته باشیم که زیبنده مرکز کشور باشد چرا که این وظیفه ما است.

وی افزود: ما اگر امروز از دنیا برویم باید در قبال مسئولیتمان جواب دهیم. امیدواریم بتوانیم در ماه رمضان ماه پرسرور، پررونق و پرمعنویتی داشته باشیم. 

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین تصریح کرد: ما در 12 فروردین سال 58 زمانی که به جمهوری اسلامی آری گفتیم یکی از صحبت‌های مهم حضرت امام (ره) این بود که از امروز که جمهوری اسلامی را انتخاب کردیم معنای آن این است که مردم بر سرنوشت خودشان حاکمند یعنی در حقیقت ما نظام را اسلامی کردیم که در چارچوب شرع مردم برای خودشان بتوانند تصمیم بگیرند.

قالیباف ادامه داد: مهمترین هدفی که نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته و دارد آسایش، آرامش و رفاه جامعه بوده است. هر کس با هر سلیقه و گرایش و هر دین و مذهبی که در کشور حضور دارد حتی آن توریستی که وارد کشور ما می‌شود ما با مراجع دینی‌مان مسئولیم که امنیت، رفاه و آسایش آنها را برقرار کنیم و به طریق اولی مشکلات و مطالبات مردم را برطرف کنیم.

وی بر همین اساس اضافه کرد: انقلاب ما به انقلاب مستضعفان و محرومان مشهور است. جایی در جمع دوستان بسیجی خود می‌گفتم من گاهی غصه می‌خورم چرا که تنها می‌گوییم «بسیج»، اما این بسیجی‌ها بسیج مستضعفین هستند و کمتر کسی کلمه مستضعفین آن را به کار می‌برد. حضرت امام (ره) هم فرمودند آن کسی که تا خط آخر با ما خواهند ماند محرومان هستند.

«امروز وقتی که امنیت ملی ما به خطر افتاد و تروریست‌ها این همه جنایت کردند مدافعان حرم بودند که جلو رفتند که آنها همان مستضعفان و محرومان بودند در دفاع مقدس هم رزمندگان هم همان مستضعفان بودند.» 

قالیباف ادامه داد: آن کسی که تا آخر خط می‌ماند و جان می‌دهد و توقعی هم از انقلاب ندارد محرومان هستند. پس آسایش، آرامش و محبت را در سایه نظام اسلامی برای مردم عزیزمان فراهم کنیم.

وی افزود: یکی دیگر از هدف‌های انقلاب اسلامی این است که ما بتوانیم سعادت اخروی مردم را فراهم کنیم. ما هر چه شهرمان را خوب هم بسازیم اما نتوانیم عبادت داشته باشیم به هیچ کدام از اهدافمان نرسیدیم. شهر ما زمانی شهر خواهد بود که در آن عبادت خدا اتفاق افتاده باشد نه معصیت. 

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ادامه داد: من نمی‌خواهم شعار بدهم اما می‌گویم امروز کارنامه نظام اسلامی ما قابل قبول نیست. در حوزه مسائل اقتصادی و فرهنگی این کارنامه قابل دفاع و آن طور که شایسته نظام اسلامی است عمل نکردیم. شما علما هم دارید می‌بینید مشکلات اقتصادی به قدری گریبانگیر شده که قابل پذیرش نیست. 

قالیباف همچنین خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی به قدری گریبانگیر شده که آن چنان که می‌گویند وقتی فقر از دری وارد شد ایمان از در دیگر خارج می‌شود. 

وی بر همین اساس اضافه کرد: در جامعه اسلامی آنچه که نباید وجود داشته باشد فقر و تنگدستی است و آنچه باید وجود داشته باشد تکریم است و تا زمانی که فقر و تنگدستی در جامعه داریم حرفی برای گفتن نداریم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین تصریح کرد: وقتی امروز ما حرف از 4 درصدی‌ها در جامعه خود می‌زنیم برای همین است و در این صورت حرفی برای گفتن و دفاع نداریم. یکی از دلایل وجود فقر در جامعه عدم مدیریت  است. 

قالیباف ادامه داد: سؤال اینجاست آیا واقعاً کشور ما ظرفیت ندارد، در پاسخ می‌گویم همه آمار و اطلاعات در دنیا و کارشناسان می‌گویند ما یک درصد جمعیت دنیا را تشکیل می‌دهیم اما دارای 5 درصد منابع دنیا را دارا هستیم. امروز در حوزه نفت و گاز به تنهایی رتبه اول را داریم. ما 18 درصد منابع نفت و گاز را دارا هستیم و با این ظرفیت‌های مهمی که داریم می‌توانیم فقر را ریشه‌کن کنیم. 

وی با اشاره به دیگر ظرفیت‌های موجود کشور، خاطرنشان کرد: از دیگر ظرفیت‌های امروز ما نیروی جوان با استعداد، تحصیلکرده با مهارت است.
وی با همین اساس اضافه کرد: فکر نکنید وقنی رئیس جمهور آمریکا پیام تبریک سال جدید می‌دهد به فکر ما است ؛ خیر. او به فکر جذب نیروهای با استعداد ما است و می‌خواهد تاثیر بگذارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: امروز آنجایی را که تمام اسلامی را دچار چالش کرده و برای آن پاسخی نداریم زیر سوال بردن کارآمدی دین در نظام و جامعه است.

قالیباف ادامه داد: در  ۲۹اریبهشت می خواهیم امور اداری اجرایی کشور را دست یک نفر بسپاریم که قابلیت اجرایی در کشور داشته باشد. حرف ما این است که ما برای این کار نیازمند کارنامه روشن هستیم.
وی افزود :حتما انقلابی بودن و تبعیت از ولایت و اینکه بتواند وقت گذار باشد موضوعیت دارد اما در کنار همه اینها کارآمدی مهم است.
این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری: همین‌هایی که امروز در دولت هستند حرفهایی میزنند که انگار تا الان کشور دست اینها نبوده و فکر می‌کنند بهتر از همه می‌فهمند.

قالیباف اضافه کرد: جوری می‌گویند که ده سال ما جز تخریب کاری نکردیم اما نوبت خودشان که می‌شود انگار کشور دست آنها نبوده است و از همه هم طلبکارند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: واقعیت این است که وضع اقتصادی مردم از سال ۹۲ تا کنون به مراتب بدتر شده است.
قالیباف تصریح کرد: کسی که برای اداره زندگی خود کلیه اش را فروخت دینش را هم خواهد فروخت؛ ما مطمئنیم که ما می‌توانیم این مشکل را حل کنیم.
وی ادامه داد: اینها در گذشت زمان مردم را از تاثیر گذاری منع می‌کنند و آرام آرام مردم را از صحنه اقتصاد فرهنگ سیاست و مسائل اجتماعی دور کرده اند.
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد :۴ درصد همان کسانی هستند که بیشترین منفعت و سرمایه کشور را بدون هیچ تلاشی می‌بلعند.
وی با اشاره به اینکه متاسفیم برای کسی که لباس پیامبر به تن می‌کند اما خلاف حرف اهل بیت و پیامبر حرف میزند و عمل می‌کند، گفت: ما با قاچاق کالا و ارز مقابله می‌کنیم و دست کسانی که در مناصب قدرت اند و قاچاق کالا می‌کنند را قطع می‌کنیم.
قالیباف با اشاره به اینکه آنهایی که می‌گویند نمی‌شود ۵میلیون شغل ایجاد کرد کسانی هستند که چشم به خارج دارند، افزود: 4 درصد همان کسانی هستند که بیشترین منفعت و سرمایه کشور را بدون هیچ تلاشی می‌بلعند.
وی گفت: در فرهنگ دینی این را از علما یاد گرفتیم که علما حین اینکه از خدا می‌ترسند از جای دیگر هم نباید بترسند و آن زمانی است که می‌بینند در حق کسی ظلم شود نگذارند این اتفاق بیفتد.
وی با طرح این سوال که مگر می‌شود این 4 درصد به 96درصد ظلم کنند و علما چیزی نگویند؟ ادامه داد: ما هم داریم، هم می‌شود و هم می‌توانیم.

منبع: مهر

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 23

:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم افتتاح یازدهمین نمایشگاه یاد یار مهربان , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , افتخار پادویی , یک خواسته از خدا , ملاقات بعد از ١١ سال در قرارگاه قدس بودیم و در کرخه عمل میکردیم. درست در مسیری که شهدای هویزه مثل شهید علم الهدی عمل کرده بودند. شب عملیات، کم ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [سه شنبه 19 ارديبهشت 1396 ] [ 18:3]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 50
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 50
بازدید ماه بازدید ماه : 169
بازدید سال بازدید سال : 169
بازدید کلی بازدید کلی : 14,777

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir