close
تبلیغات در اینترنت
جواب قالیباف به هجمه رسانه های خارجی

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

   قالیباف: شورای شهر باید از مسائل سیاسی دوری کند/با فرهنگ و روحیه جهادی کار می کنیم شهردار تهران گفت: اگر شورای شهر به سمت بهره‌برداری سیاسی و دخالت احزاب حرکت کند هیچ خدمتی به مردم نخواهد کرد بنابراین شوراهای شهر باید از مسائل سیاسی به دور باشند.    به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف در حاشیه افتتاح باغ پرندگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز فاز نخست این باغ به طول 16 هکتار افتتاح می‌شود و فاز دوم نیز در آینده بسیار نزدیکی به افتتاح می‌رسد.   وی ادامه…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
 

 قالیباف:

شورای شهر باید از مسائل سیاسی دوری کند/با فرهنگ و روحیه جهادی کار می کنیم
شهردار تهران گفت: اگر شورای شهر به سمت بهره‌برداری سیاسی و دخالت احزاب حرکت کند هیچ خدمتی به مردم نخواهد کرد بنابراین شوراهای شهر باید از مسائل سیاسی به دور باشند.
 

 به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمد باقر قالیباف در حاشیه افتتاح باغ پرندگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز فاز نخست این باغ به طول 16 هکتار افتتاح می‌شود و فاز دوم نیز در آینده بسیار نزدیکی به افتتاح می‌رسد.

 
وی ادامه داد: علت تأخیر در افتتاح فاز دوم باغ پرندگان تحریم‌هایی بود که برای کشور صورت گرفت و در حال حاضر وسایل مورد نیاز برای احداث فاز دوم باغ پرندگان خریداری و در حال نصب است.
 
قالیباف در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا احداث تفرجگاه در شهر تهران به پایان رسیده است گفت: ساخت تفرجگاه برای شهری که حدود 10 میلیون نفر جمعیت را دارد هیچ وقت به پایان نمی‌رسد و در منطقه 4 مجموعه پارک تلو نیز در 13 فروردین به بهره‌برداری رسید که یک پارک کوهستانی و تفریحی است.
 
قالیباف در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چه توصیه‌ای به مردم برای انتخابات شورای شهر دارید، گفت: شورای شهر از ارگان‌هایی است که در سبک زندگی شهری مردم تأثیر بسزایی دارد و امید است در انتخابات پیش رو از تمام تخصص‌های مورد نیاز در یک شهر حضور داشته باشند.
 
شهردار تهران خاطرنشان کرد: بهترین‌های مردم در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، بودجه‌ای و ... باید در شورای شهر حضور داشته باشد.
 
وی تأکید کرد: افرادی که در شورای شهر انتخاب می‌شوند باید به دور از جریانات سیاسی باشند. اگر شورای شهری به سمت سیاسی کاری رفت و احزاب در آن شورا دخالت کردند به نظر بنده هیچ خدمتی به مردم نخواهد شد.
 
قالیباف افزود: شورا باید از مسائل سیاسی به دور باشد و به جز خدمت به مردم چیز دیگری در ذهنش نباشد.
 
قالیباف بیان داشت: 24 خرداد روز انتخابات شورای شهر است و مردم باید به گونه‌ای عمل کنند که از بهترین‌های شهر با تخصص‌های متفاوت در این شورا حضور داشته باشند.
 
شهردار تهران گفت: روند پیشرفتی که در شهر ایجاد و پایه‌گذاری شده همچنان به سرعت ادامه پیدا خواهد کرد و بستگی به احزاب و حزب‌ها ندارد.
 
قالیباف درباره هجمه‌هایی که رسانه‌های بیگانه خارج از کشور نسبت به وی دارند گفت: بنده نیز این هجمه‌های رسانه‌های خارجی را شنیده‌ام.
 
وی ادامه داد: ما اگر در زندگیمان به چیزی افتخار کنیم آن هم حضور در جبهه و دفاع از کشور است ما در مقابل همه کسانی که در مقابل کشور ما ایستاده‌اند می‌ایستیم و نگران این نیستیم که VOA بگوید که قالیباف یک فرد جبهه‌ای و نظامی است.
 
وی بیان داشت: بنده فردی نظامی به آن معنا نبوده‌ام بلکه یک رزمنده و مجاهد هستم که وقتی کشورم انقلاب و اسلام مورد خطر واقع شد جنگیده‌ام امروز نیز در شهر تهران نشان دادیم که با همان فرهنگ و روحیه جهادی می‌توانیم اقدام کنیم.
 
قالیباف در مراسم افتتاح فاز نخست باغ پرندگان نیز در جمع مردم اظهارداشت: حدود دو سال قبل کلنگ احداث پارک پرندگان در باغ لویزان به زمین خورد و کسی فکر نمی‌کرد که این باغ در مقیاسی فرا ملی به این زودی به بهره‌برداری برسد.
 
وی ضمن تبریک روز شوراها اظهار داشت: شوراها تبلور عینی حضور مردم در صحنه مدیریت کشور است بنابراین باید در انتخابات پیش رو انتخابات شورای شهر را جدی گرفت.
 
وی با بیان اینکه شهر با پول مردم اداره می‌شود گفت: بنده به دلیل اینکه شهردار شهر هستم حقوقم را مردم می‌دهند. با انتخابات شورای شهر باید شهر را به دست کسانی بسپاریم که بتوانند از ظرفیت و پتانسیل شهر در ابعاد مختلف بهره بگیرند.
 
قالیباف تأکید کرد: هنوز 50 درصد از ظرفیت شهر تهران نمایان شده و در صورتی که بقیه ظرفیت‌ها نیز عملی شود شهری شاداب خواهیم داشت.
 
وی به گذشته پارک لویزان و باغ پرندگان اشاره کرد و گفت: این محیط یک فضای سبز پر آسیب بود و در گذشته کسی جرئت نمی‌کرد در این پارک و فضای سبز قدم بزند.
 
شهردار تهران افزود: یکی از ظلم‌های فرهنگ سرمایه‌گذاری در این است که اساس را بر ارزش افزوده قرار می‌دهند و به دنبال انباشتگی پول هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: ما در مبانی دینی این گونه آموزش دیده‌ایم که برای یک زندگی مادی و معنوی نباید از چرخه طبیعت دور شویم. مخصوصاً در شهرهای بزرگ تهران که در انبوهی از پل‌ها و راه‌ها هستند باید به طبیعت توجه بیشتری شود و فرزندان خود را با طبیعت بیشتر آشنا کنیم.

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 51
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: جواب قالیباف به هجمه رسانه های خارجی ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [دوشنبه 09 ارديبهشت 1392 ] [ 10:58]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 53
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 53
بازدید ماه بازدید ماه : 172
بازدید سال بازدید سال : 172
بازدید کلی بازدید کلی : 14,780

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir