close
تبلیغات در اینترنت
را بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟ [چرا بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟]

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

را بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟ چرا بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟                                 در روزهای گذشته رسانه‌های ضدانقلاب حملات عجیبی را علیه آقای قالیباف براه انداختند. ابتدا سایت کلمه با انتشار متن سخنرانی قالیباف در جمع بسیجیان، او را بعنوان فردی خشونت طلب و عامل سرکوب دانشجویان معرفی کرد. به دنبال کلمه، بی بی سی فارسی هم با انتشار یک فایل صوتی ناقص،…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
را بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟
چرا بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در روزهای گذشته رسانه‌های ضدانقلاب حملات عجیبی را علیه آقای قالیباف براه انداختند. ابتدا سایت کلمه با انتشار متن سخنرانی قالیباف در جمع بسیجیان، او را بعنوان فردی خشونت طلب و عامل سرکوب دانشجویان معرفی کرد. به دنبال کلمه، بی بی سی فارسی هم با انتشار یک فایل صوتی ناقص، به کمک دوستانش آمد تا پروژه تخریب قالیباف را گرم‌تر کند!


 

 

 

 

در روزهای گذشته رسانه‌های ضدانقلاب حملات عجیبی را علیه آقای قالیباف براه انداختند. ابتدا سایت کلمه با انتشار متن سخنرانی قالیباف در جمع بسیجیان، او را بعنوان فردی خشونت طلب و عامل سرکوب دانشجویان معرفی کرد. به دنبال کلمه، بی بی سی فارسی هم با انتشار یک فایل صوتی ناقص، به کمک دوستانش آمد تا پروژه تخریب قالیباف را گرم‌تر کند!

 البته بی بی سی و کلمه، با انتشار این خبر، دو هدف را دنبال می‌کردند. اول حمله به قالیباف به بهانه سرکوب دانشجویان و جدا کردن آرای نخبگان و دانشجویان از او و دوم القاء وجود تناقض در اظهارات قالیباف، تا لااقل این ادعای دوم یعنی وجود تناقض و دروغ، در ذهن مخاطب باقی بماند! در حالی که اصلا تناقضی وجود ندارد. در واقع یک چیز بیان شده. اینکه مسئولان اصلاح‌طلب حکم تیر را امضا کردند. حال چه با رضایت خودشان چه با فشار قالیباف! اما نکته مهم اینجاست که تاکید بر تناقض از سوی بی‌بی‌سی، کاملا آگاهانه انتخاب شده تا یک مساله مهمتر مخفی شود.

دیروز فایل صوتی دو ساعته‌ای در سایت به اصطلاح کمپین حقوق بشر ایران منتشر شد که تفاوت آشکاری با فایل صوتی بی بی سی و متن خبر سایت کلمه دارد! بررسی دقیق این سه فایل مختلف (یعنی خبر سایت کلمه، فایل صوتی بی‌بی‌سی و فایل دو ساعته‌ی جدید) نشان می‌دهد که بخش‌های مهمی از سخنان قالیباف در بی بی سی و کلمه، عمدا حذف شده‌ است که می‌تواند حقیقت ماجرای کوی دانشگاه و این هیاهوی جدید را روشن کند.

اول به این بخش از متن خبر سایت کلمه توجه کنید: «در سال ۸۲ بعد از به آتش کشیده شدن کوی دانشگاه و حادثه طرشت، من در جلسه شورای امنیت کشور محکم دعوا کردم و حرف های بسیار تندی زدم و شان جلسه را رعایت نکردم و گفتم که امشب هرکس بخواهد بیاید تو کوی و بخواهد این کارها را انجام بدهد، من به عنوان فرمانده ناجا، له شون می‌کنم و جمعشان می‌کنم. این عزیز جعفری شاهد است. حرف بقیه این بود که اگر نیروی انتظامی می‌خواهد وارد کوی دانشگاه شود باید مجوز شورای امنیت کشور را داشته باشد و مدیران دانشگاه این اجازه را بدهند. آقای معین و ظریفیان در آن جلسه بودند و با من مخالف بودند…. (اینجا بخشی از سخنان و توضیحات قالیباف حذف شده!) من در آن جلسه با برخوردی که انجام دادم مجوز حضور نظامی و تیراندازی برای ناجا را در کوی دانشگاه از شورای امنیت کشور گرفتم. بعد رفتم به همکارانم گفتند که بروند استراحت کنند، چون قرار نیست اتفاقی بیفتد و توضیح دادم همین هایی که تو جلسه شورای امنیت کشور هستند باعث فتنه و شلوغی دانشگاه ها می‌شوند.»

فایل صوتی بی بی سی هم تقریبا شبیه همین متن کلمه است، یعنی آن بخش حذف شده‌ی میانی را ندارد! هرچند از همین بخش تحریف شده می‌‌توان متوجه منظور قالیباف درباره عاملان اصلی کوی دانشگاه شد، اما انتشار و پخش ادامه این سخنرانی و آن قسمت حذف شده، بهتر می‌توانست ما را متوجه منظور قالیباف کند؛ چون با وجود آن توضیحات، خیلی چیزها روشن می‌شد. آن بخش حذف شده حاوی چه نکاتی است؟

اگر فایل صوتی دو ساعته را شنیده باشید، قالیباف بعد از اشاره به نام معین و ظریفیان، توضیح می‌دهد که «من نرفتم آن دانشجویی را که لاستیک آتش می‌زند، بزنم. او عامل هست، کس دیگری او را انداخته جلو تا منِ نیروی انتظامی این جوان بچه مسلمان و گمراه شده را بزنم! من که نباید او را بزنم.»

اما این قسمت کاملا آگاهانه از متن خبر سایت کلمه و فایل صوتی بی‌بی‌سی ( آنهم نه از اول و آخر سخنرانی که دقیقا از وسط همان بخش کوتاهی که بی‌بی‌سی پخش کرده) حذف شده است. اتفاقا قالیباف عین همین توضیحات را، یک بار دیگر هم تکرار می‌کند که باز توسط کلمه و بی بی سی سانسور و حذف می‌شود! یعنی او دو بار توضیح می‌دهد که اینها (عناصر پشت پرده و مسئولان دولتی) عامل اصلی کوی هستند نه آن دانشجوی عزیز و برادر ما. (دقیقا با همین عبارت)

پس توضیحات قالیباف نشان می‌دهد که او تنها قصد تهدید مسئولان دولتی برای خاموش کردن فتنه را داشته نه سرکوب دانشجویان (که اتفاقا این تهدید هم مثمر ثمر واقع شد) یعنی به هیچ وجه نه به فکر تیراندازی به سمت دانشجویان بود و نه اصلا از چنین حکم تیری استفاده کرد. وگرنه چه دلیلی داشت که بعد از دریافت حکم تیر، به اطرافیان و نیروهای تحت امرش بگوید بروید بخوابید چون فتنه تمام شد؟!

ضمن اینکه در بخش‌های مختلفی از این فایل صوتی دو ساعته، دارد از تعامل خودش با دانشجویان منتقد دفاع می‌کند و توضیح می‌دهد که در نتیجه سیاست‌های او در نیروی انتظامی، از سال ۸۲ به بعد هیچ اتفاق تلخ و برخوردی با دانشجویان صورت نگرفت.

اینجاست که آن ادعای تناقض هم حل می‌شود. چون تناقض وقتی وجود دارد که قالیباف کاری کرده باشد و بخواهد آنرا گردن دیگران بیندازد. مثلا تیری شلیک کرده و یا دانشجویی را مجروح و کشته باشد و حالا بخواهد آنرا ناشی از حکم تیر دولت بداند. اما وقتی تیری شلیک نشده و برخوردی هم صورت نگرفته، دیگر نگران چه چیزی باشد که بعدا دچار تناقض شود؟!

این چیزی است که سایت کلمه و بی بی سی آنرا کاملا آگاهانه و عامدانه مخفی کردند و با تحریف و تقطیع سخنان قالیباف و دروغی اینچنین ناشیانه، مدعی ورود او به دانشگاه و سرکوب دانشجویان شدند! اما خوشبختانه از آنجا که عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، انتشار فایل صوتی دو ساعته توسط یک سایت ضدانقلاب دیگر، تحریف سخنان قالیباف را در کلمه و بی بی سی روشن کرد. هرچند این سایت جدید هم واقعا قصد به چالش کشیدن بی بی سی را نداشت. اتفاقا این سایت هم علی‌رغم انتشار این فایل صوتی و با وجود توضیحات دقیق و صریح قالیباف و تعبیرات محترمانه‌اش درباره دانشجویان، باز مدعی سرکوب دانشجویان از سوی قالیباف شد. جالب اینکه ادعا می‌کند قالیباف در این فایل صوتی به سرکوب دانشجویان اعتراف کرده است! ظاهرا در دروغ گفتن، کلمه و بی‌بی‌سی و سایت حقوق بشری با هم رقابت داشته‌اند!

به هرحال آنچه از مجموع سخنان قالیباف برمی‌آید این است که وی به هیچ وجه در پی برخورد با دانشجویان نبوده و اصلا آنها را طرف مقابل خودش نمی‌دانسته. بلکه افرادی را در میان مسئولان وقت مقصر اصلی می‌دانسته که در نهایت با سیاست تهدید، آنها را به انفعال می‌کشاند. اخذ امضا و حکم تیر از مسئولان وقت، بخشی از این سیاست بوده تا دست از فتنه‌گری بردارند.

اما در میان این هیاهو و جنجال تبلیغاتی ضدانقلاب علیه قالیباف، آنچه بیش از همه عجیب است، سکوت جالب برخی رسانه‌های داخلی و مدعی انقلابی‌گری است! ظاهرا در این فضای انتخاباتی، مصلحتشان حکم می‌کند که حتی در قبال حمله ضدانقلاب به موضوعات حساس جامعه و انقلاب هم سکوت کنند تا مبادا حرف زدنشان موجب حمایت از قالیباف شود!

منبع:آهستان


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 49
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: را بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟ [چرا بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟] چرا بی بی سی و کلمه سخنان قالیباف را تحریف کردند؟ در روزهای گذشته رسانه‌های ضدانقلاب حملات عجیبی را علیه آقای قالیباف براه انداختند. ابتدا سایت کلمه با انتشار متن سخنرانی قالیباف در جمع بسیجیان، او را بعنوان فردی خشونت طلب و عامل سرکوب دانشجویان معرفی کرد. به دنبال کلمه، بی بی سی فارسی هم با انتشار یک فایل صوتی ناقص، به کمک دوستانش آمد تا پروژه تخریب قالیباف را گرم‌تر کند! در روزهای گذشته رسانه‌های ضدانقلاب حملات عجیبی را علیه آقای قالیباف براه انداختند. ابتدا سایت کلمه با انتشار متن سخنرانی قالیباف در جمع بسیجیان، او را بعنوان فردی خشونت طلب و عامل سرکوب دانشجویان معرفی کرد. به دنبال کلمه، بی بی سی فارسی هم با انتشار یک فایل صوتی ناقص، به کمک دوستانش آمد تا پروژه تخریب قالیباف را گرم‌تر کند! البته بی بی سی و کلمه، با انتشار این خبر، دو هدف را دنبال می‌کردند. اول حمله به قالیباف به بهانه سرکوب دانشجویان و جدا کردن آرای نخبگان و دانشجویان از او و دوم القاء وجود تناقض در اظهارات قالیباف، تا لااقل این ادعای دوم یعنی وجود تناقض و دروغ، در ذهن مخاطب باقی بماند! در حالی که اصلا تناقضی وجود ندارد. در واقع یک چیز بیان شده. اینکه مسئولان اصلاح‌طلب حکم تیر را امضا کردند. حال چه با رضایت خودشان چه با فشار قالیباف! اما نکته مهم اینجاست که تاکید بر تناقض از سوی بی‌بی‌سی، کاملا آگاهانه انتخاب شده تا یک مساله مهمتر مخفی شود. دیروز فایل صوتی دو ساعته‌ای در سایت به اصطلاح کمپین حقوق بشر ایران منتشر شد که تفاوت آشکاری با فایل صوتی بی بی سی و متن خبر سایت کلمه دارد! بررسی دقیق این سه فایل مختلف (یعنی خبر سایت کلمه، فایل صوتی بی‌بی‌سی و فایل دو ساعته‌ی جدید) نشان می‌دهد که بخش‌های مهمی از سخنان قالیباف در بی بی سی و کلمه، عمدا حذف شده‌ است که می‌تواند حقیقت ماجرای کوی دانشگاه و این هیاهوی جدید را روشن کند. اول به این بخش از متن خبر سایت کلمه توجه کنید: «در سال ۸۲ بعد از به آتش کشیده شدن کوی دانشگاه و حادثه طرشت، من در جلسه شورای امنیت کشور محکم دعوا کردم و حرف های بسیار تندی زدم و شان جلسه را رعایت نکردم و گفتم که امشب هرکس بخواهد بیاید تو کوی و بخواهد این کارها را انجام بدهد، من به عنوان فرمانده ناجا، له شون می‌کنم و جمعشان می‌کنم. این عزیز جعفری شاهد است. حرف بقیه این بود که اگر نیروی انتظامی می‌خواهد وارد کوی دانشگاه شود باید مجوز شورای امنیت کشور را داشته باشد و مدیران دانشگاه این اجازه را بدهند. آقای معین و ظریفیان در آن جلسه بودند و با من مخالف بودند…. (اینجا بخشی از سخنان و توضیحات قالیباف حذف شده!) من در آن جلسه با برخوردی که انجام دادم مجوز حضور نظامی و تیراندازی برای ناجا را در کوی دانشگاه از شورای امنیت کشور گرفتم. بعد رفتم به همکارانم گفتند که بروند استراحت کنند، چون قرار نیست اتفاقی بیفتد و توضیح دادم همین هایی که تو جلسه شورای امنیت کشور هستند باعث فتنه و شلوغی دانشگاه ها می‌شوند.» فایل صوتی بی بی سی هم تقریبا شبیه همین متن کلمه است، یعنی آن بخش حذف شده‌ی میانی را ندارد! هرچند از همین بخش تحریف شده می‌‌توا ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 28 ارديبهشت 1392 ] [ 8:42]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 78
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 78
بازدید ماه بازدید ماه : 197
بازدید سال بازدید سال : 197
بازدید کلی بازدید کلی : 14,805

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir