close
تبلیغات در اینترنت
دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند     دکتر محمد باقر قاليباف دقايقي پيش براي حضور در همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» وارد مسجد جامع شهر كرمانشاه شد. جمعيت كثيري از شهروندان كرمانشاهي كه بيش از ١٠ هزار نفر تخمين زده مي‌شوند، شبستان، حياط و خيابان مجاور…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 34 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند
دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند

 

 

دکتر محمد باقر قاليباف دقايقي پيش براي حضور در همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» وارد مسجد جامع شهر كرمانشاه شد. جمعيت كثيري از شهروندان كرمانشاهي كه بيش از ١٠ هزار نفر تخمين زده مي‌شوند، شبستان، حياط و خيابان مجاور اين مسجد را مملو از جمعيت كرده‌اند.

 

 

 

 

 

دکتر محمد باقر قالیباف بعد از ظهر امروز وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال کم ‌نظیر مردم این استان قرار گرفت. بیش از ١٠ هزار نفر در این شهر به در مسجد جامع كرمانشاه به استقبال قالیباف آمدند.

افتخارم؛ زندگی با مردم غرب کشور در زمان دفاع مقدس است

 قالیباف در اجتماع پرشور بیش از 10 هزار نفر از خانواده شهدا ، ایثارگران ، بسیجیان و مردم کرمانشاه در مسجد جامع این شهر گفت: خداوند را شاکرم که توفیق پیدا کردم در چنین ماه عزیزی که ماه آمرزش و مغفرت و عبادت است در جمع شما مردم ولایتمدار و متدین ، شجاع، با محبت و با گذشت حضور پیدا کردم.یکی از افتخارات خودم را این می دانم که در دوران دفاع مقدس در این استان، دوشادوش شما مردم عزیز زندگی کردم و در میدان‌های جنگی با هم جنگیدیم. به عنوان کسی که توفیق داشتم چند سالی در پشت خاکریزها و در شهرهای این استان باشم، باید بگویم که روحیه گذشت، محبت، پهلوانی و جوانمردی را در خون مردم غرب کشور دیده ام. کیست که از سلحشوری  مردم کرمانشاه در تاریخ ایران و از جمله در انقلاب و دفاع مقدس بشنود و سر تعظیم در مقابل این همه رشادت فرود نیاورد.

قالیباف تاکید کرد: هرگز روزهای مقاومت و ایستادگی را فراموش نمی کنیم. روزهایی که مردم در زیر بمباران بودند و موشک های دشمن بر این شهر و مردم فرود می آمد. آن روز مردم این خطه با مردانگی و مقاومت و جوانمردی در هنگامی که فرزندان خود را از زیر آوار بیرون می آوردند‏، باز هم بر مقاومت و یاری دین خدا اصرار می کردند و من در همه این شرایط در کنار این مردم زندگی کرده ام.

رنج های مردم غرب کشور را از نزدیک احساس کرده ام

قالیباف افزود: در این جمع جوانانی از نسل دفاع مقدس هستند که امروز با همان روحیه جوانمردی و غیرت به پای نظام ، انقلاب، دفاع از دین و خدمت برای مردم ایستاده اند. خدا را شاکرم در آغاز سفرهایی که داشتم به عنوان یک رزمنده از مناطق جنگی و نقاط غرب کشور این حرکت را شروع کردم. به عنوان کسی که آن روزها را از نزدیک دیده ام و رنج های خوزستان، ایلام ،کرمانشاه ،همدان ،لرستان، کردستان و آذربایجان غربی را از نزدیک مشاهده کرده ام، همواره معتقد بوده ام که مردم این استانها حق ویژه ای بر گردن همه ایران دارند و همه ما وظیفه داریم دین خودمان را به این مردم ادا کنیم.

وعده های بی عمل اعتماد مردم را خدشه دار کرده است

قالیباف خاطرنشان ساخت: استان کرمانشاه دارای مردمانی نجیب، متدین، شجاع و تحصیلکرده است و یکی از ظرفیت های اصلی این استان منابع انسانی به شمار می رود. این خطه دارای فرهنگی غنی با منابع بسیار گسترده است که اگر بگوییم بخشی از فرهنگ کشور مدیون استان کرمانشاه است، گزاف نگفته ایم. همچنین ظرفیت های بزرگ تاریخی ، صنعتی، کشاورزی و اقلیم مناسب در غرب کشور و این استان وجود دارد . در سطح کلان کشوری نیز منابع متعدد مادی و فرصت های بزرگ صنعتی ، کشاورزی ، نفت و گاز وجود دارد، به نحوی که فرصت های اقتصادی بیشتر از ظرفیت کشور و حتی چند برابر ظرفیت های موجود است و همه اهل علم و مسئولان نیز بر این موضوع تاکید دارند. ما این روزها به صورت دائم مسائل و حرف هایی را در این خصوص می شنویم .سال‌های گذشته نیز این موضوعات را شنیده ایم که در برخی استان ها و شهرها ظرفیت خوبی وجود دارد، قولهایی هم داده می شود؛ ولی بسیار دیده ام که وعده ها داده شده و یا اینکه از پتانسیل های استانها گفته می شود؛ولی وقتی زمان می گذرد و اتفاقی نمی افتد امید مردم به حرفها و وعده های بی عمل از بین می رود.

وجود مشکلات، باعث غصه است

وی افزود: امروز انبوهی از اندیشمندان و جوانان متخصص و تحصیلکرده در کشور وجود دارند. امروز کشور توانسته است مرزهای علم و دانش را به دست بیاورد و این از افتخارات مردم و کشور است. اما به نظر می رسد مردم و مخصوصا جوانان یک حرف با مسئولان دارند، اگر چنین ظرفیت هایی در کشور وجود دارد چرا در استانی همچون کرمانشاه باید سیل مهاجرت به شهرهای دیگر و خارج از کشور اتفاق بیافتد؟  چرا پدران باید در خانواده شرمنده فرزندان خود باشند؟ مادران سرپرست خانواری در کشور ما زندگی می‌کنند که با کار کردن در منازل دیگران برای خود حداقل حقوقی تامین می‌کنند تا فرزندانشان درس بخوانند، اما وقتی فرزندانشان بزرگ می‌شوند تازه گرفتاری آغاز می‌شود، چون یک شغل مناسب برایشان نیست. چرا باید در کشور ما چنین شرایطی وجود داشته باشد؟وجود مشکلات در سطح حداقل های معیشتی برای بخش مهمی از مردم ما با وجود این همه ظرفیت باعث غصه است. ولی هیچگاه نباید امیدمان را از دست بدهیم.

کسی هست بتواند از ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد استفاده کند؟

وی در ادامه افزود: بحث حاشیه نشینی ، مهاجرت به شهرهای بزرگ، آسیب های اجتماعی، اعتیاد ،مواد مخدر ،گرانی، و بیکاری در کشور وجود دارد، اگر چنین ظرفیت هایی در کشور موجود است، پس چرا به مسائل پیش رو توجهی نمی شود؟ آیا مسئولان این موارد و مسائل را نمی دانند؟ امروز مردم ما پای دین، کشور، انقلاب و ولایت ایستاده اند و سختی‌ها را تحمل می‌کنند، اما برایشان این سوال مطرح می‌شود که آیا کسی هست بتواند از ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد استفاده کند و چالش ها را حل و فصل کند؟

مردم به دنبال یک تغییر جدی هستند

محمد باقر قالیباف ادامه داد: مردم به دنبال یک تغییر جدی در عرصه مدیریتی کشور نسبت به شرایطی که در سال های گذشته و در دهه های گذشته اتفاق افتاده هستند. مردم به دنبال آن هستند که کسانی در عرصه بیایند که بتوانند کارنامه روشن و مشخصی برای حل مشکلات ارائه دهند.

مردم اعتماد ندارند و  حرف زیاد شنیده اند

با صراحت می گویم که دغدغه مردم آن است که اعتماد ندارند و می گویند از این حرف ها زیاد شنیده ایم. من بارها و بارها در جمع هواداران خود که نسبت به من لطف داشته اند عرض کرده ام که ما حق نداریم بداخلاقی کرده و کسی را تضعیف و هتک حرمت کنیم. ما آن چیزی که خودمان هستیم را بیان می کنیم.

مدیریت سالهای گذشته ما را به اینجا رسانده است

او با اشاره به بصيرت و آگاهي مردم كشور تاکید کرد: مردم از شرایطی که بر ما گذشت و مدیریتی که ما را به اینجا رسانده رضایت ندارند.مردم می بیند که با این همه ظرفیت عظیم و با درآمدهای عظیم سالهای گذشته باید سطح زندگی مردم خیلی بهتر از این می‌بود.حرف از عدالت زده شده؛ ولی عکس آن اتفاق افتاده است.

عملکردهای غلط باعث شده تا تفکر 20 سال قبل بخواهد برگردد

این عملکرد های غلط و مدیریت بی سامان و اتلاف منابع باعث شده تا گروههایی که زمانی به دلیل عملکردشان مورد بی توجهی قرار گرفته و مورد اقبال مردم قرار نگرفته بودند؛احساس کنند که می توانند به صحنه برگردند.

نه تداوم وضعیت فعلی، نه بازگشت به گذشته

ولی نگاه من این است که مردم نه تداوم شرایط فعلی را می خواهند و نه بازگشت به 20 سال قبل را.چون وقتی به عملکردها نگاه می کنیم این دو رویکرد برای مردم تجربه شده هستند.

خواست مردم حرکت به سمت جلو و تغیر جدی است

مردم ما خواهان یک تغییر جدی و حرکت به سمت جلو هستند.مردم بر این باورند که تداوم این شرایط نتیجه حرکت هایی بوده است که از گذشته اتخاذ کرده ایم وتا امروز بر مبنای آن جلو آمده ایم.شما ببنید اقبال مردم به دولت فعلی به خاطر عملکردهای غلط مدیریت دوره سازندگی بود که باعث بی عدالتی و افزایش محرومیت ها شده بود.حالا هم به واسطه عملکرد غلط 8 سال گذشته،افزایش بی عدالتی ها و آشکار شدن نابسامانی ها،دوباره همان تفکر احساس می کند که مردم گذشته را فراموش کرده اند.

مردم دنبال برهم زدن چرخه معیوب مدیریتی هستند

قاليباف ادامه داد: مردم به دنبال آن هستند تا در حماسه سیاسی پیش رو، به این سیکل مدیریتی و چرخه معیوب پایان دهند. در همین استان کرمانشاه دولت محترم 3سفر داشته است که قابل تقدیر است. اگر بگوییم هیچ کاری انجام نشده بی انصافی است، حتما کارهایی هم در این استان انجام شده است. مقام معظم رهبری نیز به این استان سفر داشته اند و خواسته هایی را مطرح کرده اند که خواست مردم بوده است.ولی می بینیم که اتفاق زیربنایی جدی ای نیفتاده است که مردم احساس کنند استانشان به جلو حرکت کرده است.

مردم آمده اند به بی سامانی ها پایان دهند

پس از دوران دفاع مقدس قرار بود عقب ماندگی غرب کشور جبران شود و تلاش کنند تا با همت جانانه و مدیریت درست با این محرومیت و حجم بیکاری مقابله کنند. در آماری که از بیکاری می دهند رقم 13 و 14 درصد را عنوان می کنند اما بیکاری در میان جوانان بالای 27 و 28 درصد است.آیا کاهش نرخ بیکاری پس از چند سال در این استان اتفاق افتاده است؟ما با ورود فارغ التحصیلانی روبرو هستیم که فضایی برای یافتن شغل نمی بییند.لذا یا مهاجرت می کنند و یا اینکه سرگردان به انتظار آینده نشسته اند. مردم آمده اند  تا به این بی سامانی ها پایان دهند.

محوریت کارنامه و برنامه در انتخاب رئیس جمهور آینده

قالیباف داشتن كارنامه اي مشخص را براي دولت بعدي يك ضرورت دانست و گفت: باید مدیریت هایی بر سرکار بیایند که کارنامه داشته باشند. امروز دهه اول انقلاب نیست که مردم، مدیران را نشناسند. همه مسئولان و مدیران یک کارنامه و شناسنامه دارند. همه می توانند قضاوت کنند که محمدباقر قالیباف که امروز پشت این تریبون قرار گرفته است به عنوان یک روستازاده و رزمنده که به برکت خون شهدا به اینجا رسیده است دارای چه کارنامه و برنامه ای است؟

به وعدهایمان در تهران عمل کرده ایم

 مردم باید بدانند اگر قالیباف توفیق خدمت در شهرداری تهران پیدا کرد آیا وعده هایی که در پایتخت به 12 میلیون مردم تهران داده است را عمل کرده است یا خلف وعده کرده؟ مردم باید نگاه کنند که آیا در شهر تهران در دوران مدیریتی قالیباف اتفاقی افتاده است یا خیر؟ مردم باید این اتفاق را با 10، 15 و 20 سال قبل قیاس کنند و گواهي دهند که آیا اتفاقی افتاده است؟

مردم تهران تغییر را در شهر احساس می کنند

قاليباف در ادامه افزود: اگر حرف از عدالت می زنیم باید بدانیم روزی که در تهران به مردم وعده دادم عنوان کردم که بعد از یکسال مردم باید احساس کنند که مدیریت شهر تغییر پیدا کرده است. بعد از 3 سال هر 6 ماه و بعد از 5 و 6 سال به ازاء هر فصل و هر ماه مردم باید تغییرات را در شهر و محله خود حس کنند. تغییراتی که در شهر تهران اتفاق افتاده است بر مبنای عدالت بود، به این معنی که در طول تاریخ انقلاب همواره به شمال شهر رسیدگی شده و جنوب شهر ضعیف تر شده بود، اما من به مردم قول دادم در عین آنکه یک تغییر اتفاق می افتد، مردم جنوب شهر باید بیشتر برخوردار شوند. بايد بحث جنوب و شمال شهر را برطرف مي‌کردیم. امروز بعد از 7 سال و 7 ماه از مدیریت جدید شهر تهران هر کس که به تهران می آید، اگر 2 ماه تهران را ندیده باشد بعد از 2 ماه احساس می کند این شهر یک مدیریت زنده دارد.

کارنامه بنده پیش روی شماست

محمدباقر قالیباف ادامه داد: همه نامزدهایی که در صحنه هستند محترمند. افرادی که در صحنه هستند هر کدام در عرصه های مدیریتی باید دارای کارنامه ای روشن باشند و کارنامه بنده نیز بايد روشن باشد. وقتی بنده توفیق خدمت در نیروی انتظامی را داشتم مردم باید احساس کنند که در ناجا اتفاق ویژه ای رخ داده. همچنین در قرارگاه خاتم الانبیاء، در دولت سازندگی، در شهرداری تهران و در دوران دفاع مقدس کارنامه ما روشن است.

قول می دهم مردم از رای خود پشیمان نشوند

قالیباف خطاب به هزاران نفر از مردم کرمانشاه گفت:  اگر توفیق خدمت پیدا کنیم، به گونه ای به مردم خدمت خواهیم کرد که تغییر را احساس کنند.من در جای دیگر هم گفته ام که اگر مردم به بنده اعتماد کنند و توفیق خدمت پیدا کنم،از رای خودپشیمان نخواهند شد. مدیریت باید بر اساس مدیریت جهادی ، برخواسته از صفا و صمیمیت دوران دفاع مقدس و اوایل انقلاب باشد، چرا که در آن زمان مردم و همه جامعه ما دغدغه ای جز احسان و خدمت به مردم نداشتند. باید این فضا را به مردم و کشور برگردانیم. به شما قول می دهم به فضل الهی و همت جوانان این مملکت، پس از یک سال از فعالیت دولت بعدی، در هر نقطه‌ای از کشور که بروید، مردم احساس کنند مدیریت جهادی برخواسته از فرهنگ دوران دفاع مقدس و در سایه ولایت و دفاع از اسلام در حال فعالیت است.

با شعار نمی توان به جنگ فقر،بیکاری و تورم رفت

قالیباف در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد:  با شعار ، حرف و سخنرانی نمی شود به جنگ فقر، بیکاری و تورم رفت. باید با کار و تلاش و همچنین با مدیریت جهادی و ایستادگی به سراغ مسائل و مشکلات اقدام کرد.باید بدانیم اگر کسی امروز در جامعه تنها شعار این را بدهد که دغدغه دین را داریم و نگران معیشت مردم نیستیم، دیندار واقعی نیست.

در جامعه فقیر،امر به معروف و نهی از منکر محقق نمی شود

دینداری باید به گونه ای باشد که بتواند امر به معروف و نهی از منکر را در ابعاد مختلف در جامعه پایدار کند. همچنین از فرهنگ اهل بیت این را فهمیده ایم که در جامعه ای که فقر باشد امر به معروف و نهی از منکر محقق نمی‌شود. . پس برای دفاع از دین باید کارآمدی دین در اداره امور جامعه و مدیریت را مورد توجه قرار دهیم.

مردم باید احساس کنند شهروند درجه یک و دو نداریم

وی افزود: امروز باید کاری کنیم که همه مردم با هر گرایش، سلیقه، قومیت، رنگ، زبان، دین و مذهبی احساس کنند مسیر برای رشد و ارتقای آن ها باز است. همه باید احساس کنند در برابر قانون اساسی از ظرفیت یکسانی برخوردار هستند و شهروند درجه یک و دو نداریم.

از همان روز اول پای حقوق ملت خواهم ایستاد

با اطمینان در این خانه خدا عرض می کنم اگر توفیق خدمت پیدا کنم جزء آن هایی نباشم که در سال آخر خدمت به فکر قانون اساسی و دفاع از حقوق ملت بیفتم.بنده در جای دیگری هم عرض کردم از همان روز اول پای حقوق ملت خواهم ایستاد.از روز اول با همین ظرفیت های قانون اساسی در خدمت مردم با هر گرایش و سلیقه ای خواهیم بود.میثاق ملی ما قانون اساسی است و باید پای آن بایستیم تا امید در کشور احیا شود و جوانان امیدوارتر شوند که چنین مدیریتی می تواند تغییر و تحول را در جامعه ایجاد کند.

برنامه جدی برای تمرکز زدایی مدیریتی و استفاده از ظرفیت استان ها

بنده معتقدم استفاده از این ظرفیت ها به معنای حرکت به سوی رفع تبعیض ها و بی عدالتی‌ها در توزیع امکانات است و باید سعی کنیم از ظرفیت های هر استان برای حل مشکلات مردم همان منطقه استفاده کنیم. بنده قبلا هم گفته‌ام برنامه جدی ای برای اصلاح ساختار اداری کشور دارم. ما برای تحقق تمرکززدایی جدی و تقویت نقش نهادهای محلی و نخبگان بومی در اداره استان ها برنامه مدونی داریم و ان شاء الله آن را پیاده خواهیم کرد. اطمینان دارم تحقق این برنامه در کنار استفاده از ظرفیت های مادی و انسانی هر منطقه اقدامی زیربنایی برای حل مشکلات هر یک از استان ها خواهد بود.

با شهدا برای تحقق تغییر مدیریتی عهد کرده ام

قالیباف در پایان تاکید کرد: مردم ما نیاز به تغییر دارند ، از این رو با خدای خود عهد کردم و در روز ثبت نام نیز پیمان خود را با همه مردم خواندم که به فضل الهی و با کمک ارواح دوستان شهیدم و کمک شما مردم مومن و متدین ،این تغییر را در عرصه مدیریتی کشور به وجود بیاورم.

 

 

متن خبر زنده و حواشی

...1

قاليباف دقايقي پيش وارد شهر كرمانشاه شد. محمدباقر قالیباف در بدو ورود خود به اين شهر با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

قالیباف در جریان بازدید از گلزار شهدای شهر کرمانشاه بر سر مزار آیت‌الله اشرفی اصفهانی، آیت‌الله نجومی و شهیدان جعفری، وهابي، نازپروريان، قاسمي و سليمي حاضر شد و با ذکر فاتحه‌ای به ادای احترام پرداخت.

همچنین قالیباف بر سر مزار جمعی از شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس و شهدای شهر کرمانشاه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و همچنين مزار برادران شهيد اشك‌تلخ، شهيد شاه‌رضايي و شهيد جعفري، اولين شهيدان قائله كردستان در سال ٥٧ حاضر شد و با نثار گل ادای احترام کرد.

همچنين در حاشيه حضور قاليباف در گلزار شهداي كرمانشاه تعدادي از خانواده‌هاي شهداي اين استان با قاليباف ديدار و گفت‌وگو كردند.

...2

قاليباف دقايقي پيش براي حضور در همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» وارد مسجد جامع شهر كرمانشاه شد. جمعيت كثيري از شهروندان كرمانشاهي كه بيش از ١٠ هزار نفر تخمين زده مي‌شوند، شبستان، حياط و خيابان مجاور اين مسجد را مملو از جمعيت كرده‌اند.

شهروندان كرمانشاهي با  شعارهايي مثل  «مالك اشتر علي، خوش آمدي» و «قاليباف! قاليباف! حمايتت مي‌كنيم» از وي استقبال كردند. برخي از مردم هم پلاكاردهايي در دست دارند كه بر روي آنها نوشته است: « مالك اشتر علي، فدايي سيدعلي»، «ما دلبسته يار خراساني خويشيم» و «اين است شعار ملت؛ كارآمدي، صداقت»

دقايقي پيش همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» با قرائت قرآن كريم آغاز شد و شركت‌كنندگان در اين همايش در انتظار سخنراني قاليباف هستند.

...3

سخنراني محمدباقر قاليباف دقايقي پيش در همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» شروع شد.

قالیباف در حضور بیش از ١٠ هزار نفر از مردم این شهر گفت: « امروز مردم و جوانان ما یک حرف و یک سخن با مسئولان دارند که اگر کشور این همه ظرفیت دارد چرا در یک استان باید سیل مهاجرت به شهرهای دیگر و خارج صورت بگيرد.»

او در ادامه اظهار داشت: «مردم امروز این سوال را دارند که چرا با وجود این همه ظرفیت ها باید پدران در خانواده شرمنده فرزندان باشند و چرا باید یک مادر سرپرست خانوار که با هزاران زحمت فرزند خود را بزرگ کرده و به دانشگاه فرستاده، وقتی فرزندش فارغ التحصیل می شود؛ غم و غصه اش شروع خواهد شد، چون نه شغلی و نه امکانی برای فرزند او فراهم است.»

قاليباف در انتقاد از برخي مديران اظهار كرد: «رفتن به جنگ گرانی، تورم و مشکلات اقتصادی با سخنرانی و حرف شدنی نیست، ان شاءالله جزء کسانی نباشم که در ٢ سال آخر به فکر قانون اساسی بیفتم.»

او ادامه داد: «مردم ما این حرف را دارند که پای دین و کشور و انقلاب و ولایت ایستاده ایم، اما آیا کسی هست که بتواند از ظرفیت موجود در کشور استفاده کند و چالش های موجود را حل کند؟ مردم به دنبال تغییر جدی در عرصه مدیریت کشور هستند. کسانی که به عرصه می آیند باید کارنامه روشن داشته باشند. مردم اعتماد ندارند، می گویند از این حرف ها زیاد شنیده ایم، ما حق نداریم بداخلاقی  کنیم، کسی را تضعیف و هتک حرمت کنیم. مردم امروز از شرایط اقتصادی و فرهنگی رضایت مندی ندارند. مردم آن قدر بصیر هستند که تداوم وضع موجود و یا برگشت به ٢٠ سال قبل را قبول نکنند چون مشکلات فعلی به خاطر همان سیاست‌هاست. مردم دنبال این هستند که بن بست را بشکنند و به این شکل و چرخه مدیریتی معیوب پایان بدهند. درست است که آمار ١٣، ١٤ درصدی بیکاری می دهند، اما واقعیت این است که بیکاری بالای 30 درصد است.»


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 49
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند [دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند] دکتر قالیباف در جمع ده هزار نفری مردم کرمانشاه: قول می دهم اگر مردم به بنده اعتماد کنند ، از رای خود پشیمان نشوند دکتر محمد باقر قاليباف دقايقي پيش براي حضور در همايش «كارآمدي دين در اداره جامعه با فرهنگ و مديريت جهادي» وارد مسجد جامع شهر كرمانشاه شد. جمعيت كثيري از شهروندان كرمانشاهي كه بيش از ١٠ هزار نفر تخمين زده مي‌شوند، شبستان، حياط و خيابان مجاور اين مسجد را مملو از جمعيت كرده‌اند. دکتر محمد باقر قالیباف بعد از ظهر امروز وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال کم ‌نظیر مردم این استان قرار گرفت. بیش از ١٠ هزار نفر در این شهر به در مسجد جامع كرمانشاه به استقبال قالیباف آمدند. افتخارم؛ زندگی با مردم غرب کشور در زمان دفاع مقدس است قالیباف در اجتماع پرشور بیش از 10 هزار نفر از خانواده شهدا ، ایثارگران ، بسیجیان و مردم کرمانشاه در مسجد جامع این شهر گفت: خداوند را شاکرم که توفیق پیدا کردم در چنین ماه عزیزی که ماه آمرزش و مغفرت و عبادت است در جمع شما مردم ولایتمدار و متدین ، شجاع، با محبت و با گذشت حضور پیدا کردم.یکی از افتخارات خودم را این می دانم که در دوران دفاع مقدس در این استان، دوشادوش شما مردم عزیز زندگی کردم و در میدان‌های جنگی با هم جنگیدیم. به عنوان کسی که توفیق داشتم چند سالی در پشت خاکریزها و در شهرهای این استان باشم، باید بگویم که روحیه گذشت، محبت، پهلوانی و جوانمردی را در خون مردم غرب کشور دیده ام. کیست که از سلحشوری مردم کرمانشاه در تاریخ ایران و از جمله در انقلاب و دفاع مقدس بشنود و سر تعظیم در مقابل این همه رشادت فرود نیاورد. قالیباف تاکید کرد: هرگز روزهای مقاومت و ایستادگی را فراموش نمی کنیم. روزهایی که مردم در زیر بمباران بودند و موشک های دشمن بر این شهر و مردم فرود می آمد. آن روز مردم این خطه با مردانگی و مقاومت و جوانمردی در هنگامی که فرزندان خود را از زیر آوار بیرون می آوردند‏، باز هم بر مقاومت و یاری دین خدا اصرار می کردند و من در همه این شرایط در کنار این مردم زندگی کرده ام. رنج های مردم غرب کشور را از نزدیک احساس کرده ام قالیباف افزود: در این جمع جوانانی از نسل دفاع مقدس هستند که امروز با همان روحیه جوانمردی و غیرت به پای نظام ، انقلاب، دفاع از دین و خدمت برای مردم ایستاده اند. خدا را شاکرم در آغاز سفرهایی که داشتم به عنوان یک رزمنده از مناطق جنگی و نقاط غرب کشور این حرکت را شروع کردم. به عنوان کسی که آن روزها را از نزدیک دیده ام و رنج های خوزستان، ایلام ،کرمانشاه ،همدان ،لرستان، کردستان و آذربایجان غربی را از نزدیک مشاهده کرده ام، همواره معتقد بوده ام که مردم این استانها حق ویژه ای بر گردن همه ایران دارند و همه ما وظیفه داریم دین خودمان را به این مردم ادا کنیم. وعده های بی عمل اعتماد مردم را خدشه دار کرده است قالیباف خاطرنشان ساخت: استان کرمانشاه دارای مردمانی نجیب، متدین، شجاع و تحصیلکرده است و یکی از ظرفیت های اصلی این استان منابع انسانی به شمار می رود. این خطه دارای فرهنگی غنی با منابع ب ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 28 ارديبهشت 1392 ] [ 8:44]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 29
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 29
بازدید ماه بازدید ماه : 85
بازدید سال بازدید سال : 1,057
بازدید کلی بازدید کلی : 14,494

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir