close
تبلیغات در اینترنت
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبول

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد  ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد

 ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد.

 

  حسین مظفر در خصوص آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲ گفت: ائتلاف پیشرفت همچنان زنده و پویا برقرار و بر میثاق اولیه خود استوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هیچ تغییری در تصمیم گیری ائتلاف ۱+۲ برای انتخاب فرد واحد تا کنون به وجود نیامده است.

مظفر همچنین تصریح کرد: اظهار نظرهایی که توسط برخی افراد در رسانه ها می شود، براساس برداشت های شخصی و مبتنی بر حدس و گمان ها است.

وی ادامه داد: تصمیم نهایی بر انتخاب فرد بعد از تأیید صلاحیت نامزدها در نشست شورای ائتلاف اتخاذ می شود.

مظهر همچنین تصریح کرد: ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.

وی افزود: به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد.

مظفر با تأکید بر اینکه صلاحیت و مشروعیت نامزدها را شورای نگهبان مشخص می کند، گفت: تأیید شورای نگهبان به معنای دادن اذن الهی به فرد برای قرار گرفتن در مسئولیت و حاکمیت است و کارآمدی نامزد را تجربه های موفق مدیریتی نامزد در عرصه های مختلف و مدیریت ها نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در نهایت مقبولیت را رأی و نظر مردم و اقبال عمومی مشخص می کند.

رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ همچنین تأکید کرد: در عین حال اعضای شورای ائتلاف۱+۲ شایستگانی ولایی، دین مدار، متدین و انقلابی هستند و شائبه ای در دین مداری آنها وجود ندارد.

وی افزود: شایعه مبنی بر وجود حکمیت برای تعیین یک فرد از سوی ائتلاف پیشرفت بدون توجه به کارآمدی و آرا عمومی توهین به مردم و به  نوعی حذف مردم ایران اسلامی از عرصه تعیین سرنوشت بوده و این مسئله خلاف نظر امام(ره) و رهبری فرزانه و مغایر خلق حماسه سیاسی است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر جامعه مدرسین با بیان شاخص ها و معیارها، نظرات خود را بدون ذکر مصداق اعلام نموده اند.

مظفر همچنین تأکید کرد: خروجی ائتلاف پیشرفت به نوعی خواهد بود که در عین داشتن معیارهای مقبولیت، مشروعیت و کارآمدی، نظر جامعتین نیز با آن مخالف نباشد.

وی تصریح کرد: قطعاً با توجه به جلساتی که پیش از این با برخی از حضرات آقایان بوده است، جامعتین با هیچ یک از نامزدهای ائتلاف پیشرفت مخالف نیستند.

رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ با رد شایعات مبنی بر کنار رفتن ائتلاف به نفع سعید جلیلی تأکید کرد: تا این لحظه در شورای ائتلاف پیشرفت هیچ تصمیمی بر کنار رفتن اعضای ائتلاف به نفع فرد خارج از ائتلاف گرفته نشده است.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 41
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد [رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد] رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد. حسین مظفر در خصوص آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲ گفت: ائتلاف پیشرفت همچنان زنده و پویا برقرار و بر میثاق اولیه خود استوار است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هیچ تغییری در تصمیم گیری ائتلاف ۱+۲ برای انتخاب فرد واحد تا کنون به وجود نیامده است. مظفر همچنین تصریح کرد: اظهار نظرهایی که توسط برخی افراد در رسانه ها می شود، براساس برداشت های شخصی و مبتنی بر حدس و گمان ها است. وی ادامه داد: تصمیم نهایی بر انتخاب فرد بعد از تأیید صلاحیت نامزدها در نشست شورای ائتلاف اتخاذ می شود. مظهر همچنین تصریح کرد: ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد. وی افزود: به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد. مظفر با تأکید بر اینکه صلاحیت و مشروعیت نامزدها را شورای نگهبان مشخص می کند، گفت: تأیید شورای نگهبان به معنای دادن اذن الهی به فرد برای قرار گرفتن در مسئولیت و حاکمیت است و کارآمدی نامزد را تجربه های موفق مدیریتی نامزد در عرصه های مختلف و مدیریت ها نشان می دهد. وی تصریح کرد: در نهایت مقبولیت را رأی و نظر مردم و اقبال عمومی مشخص می کند. رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ همچنین تأکید کرد: در عین حال اعضای شورای ائتلاف۱+۲ شایستگانی ولایی، دین مدار، متدین و انقلابی هستند و شائبه ای در دین مداری آنها وجود ندارد. وی افزود: شایعه مبنی بر وجود حکمیت برای تعیین یک فرد از سوی ائتلاف پیشرفت بدون توجه به کارآمدی و آرا عمومی توهین به مردم و به نوعی حذف مردم ایران اسلامی از عرصه تعیین سرنوشت بوده و این مسئله خلاف نظر امام(ره) و رهبری فرزانه و مغایر خلق حماسه سیاسی است. وی ادامه داد: از سوی دیگر جامعه مدرسین با بیان شاخص ها و معیارها، نظرات خود را بدون ذکر مصداق اعلام نموده اند. مظفر همچنین تأکید کرد: خروجی ائتلاف پیشرفت به نوعی خواهد بود که در عین داشتن معیارهای مقبولیت، مشروعیت و کارآمدی، نظر جامعتین نیز با آن مخالف نباشد. وی تصریح کرد: قطعاً با توجه به جلساتی که پیش از این با برخی از حضرات آقایان بوده است، جامعتین با هیچ یک از نامزدهای ائتلاف پیشرفت مخالف نیستند. رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ با رد شایعات مبنی بر کنار رفتن ائتلاف به نفع سعید جلیلی تأکید کرد: تا این لحظه در شورای ائتلاف پیشرف ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 28 ارديبهشت 1392 ] [ 8:45]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 61
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 61
بازدید ماه بازدید ماه : 180
بازدید سال بازدید سال : 180
بازدید کلی بازدید کلی : 14,788

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir