close
تبلیغات در اینترنت
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبول

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد  ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 31 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 274 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 154 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 64 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 289 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 60 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 68 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 102 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 94 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 96 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد
رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد

 ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد.

 

  حسین مظفر در خصوص آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲ گفت: ائتلاف پیشرفت همچنان زنده و پویا برقرار و بر میثاق اولیه خود استوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هیچ تغییری در تصمیم گیری ائتلاف ۱+۲ برای انتخاب فرد واحد تا کنون به وجود نیامده است.

مظفر همچنین تصریح کرد: اظهار نظرهایی که توسط برخی افراد در رسانه ها می شود، براساس برداشت های شخصی و مبتنی بر حدس و گمان ها است.

وی ادامه داد: تصمیم نهایی بر انتخاب فرد بعد از تأیید صلاحیت نامزدها در نشست شورای ائتلاف اتخاذ می شود.

مظهر همچنین تصریح کرد: ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.

وی افزود: به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد.

مظفر با تأکید بر اینکه صلاحیت و مشروعیت نامزدها را شورای نگهبان مشخص می کند، گفت: تأیید شورای نگهبان به معنای دادن اذن الهی به فرد برای قرار گرفتن در مسئولیت و حاکمیت است و کارآمدی نامزد را تجربه های موفق مدیریتی نامزد در عرصه های مختلف و مدیریت ها نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در نهایت مقبولیت را رأی و نظر مردم و اقبال عمومی مشخص می کند.

رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ همچنین تأکید کرد: در عین حال اعضای شورای ائتلاف۱+۲ شایستگانی ولایی، دین مدار، متدین و انقلابی هستند و شائبه ای در دین مداری آنها وجود ندارد.

وی افزود: شایعه مبنی بر وجود حکمیت برای تعیین یک فرد از سوی ائتلاف پیشرفت بدون توجه به کارآمدی و آرا عمومی توهین به مردم و به  نوعی حذف مردم ایران اسلامی از عرصه تعیین سرنوشت بوده و این مسئله خلاف نظر امام(ره) و رهبری فرزانه و مغایر خلق حماسه سیاسی است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر جامعه مدرسین با بیان شاخص ها و معیارها، نظرات خود را بدون ذکر مصداق اعلام نموده اند.

مظفر همچنین تأکید کرد: خروجی ائتلاف پیشرفت به نوعی خواهد بود که در عین داشتن معیارهای مقبولیت، مشروعیت و کارآمدی، نظر جامعتین نیز با آن مخالف نباشد.

وی تصریح کرد: قطعاً با توجه به جلساتی که پیش از این با برخی از حضرات آقایان بوده است، جامعتین با هیچ یک از نامزدهای ائتلاف پیشرفت مخالف نیستند.

رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ با رد شایعات مبنی بر کنار رفتن ائتلاف به نفع سعید جلیلی تأکید کرد: تا این لحظه در شورای ائتلاف پیشرفت هیچ تصمیمی بر کنار رفتن اعضای ائتلاف به نفع فرد خارج از ائتلاف گرفته نشده است.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 37
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد [رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد] رییس ستاد ائتلاف پیشرفت اعلام کرد به زودی خروجی ائتلاف اعلام می‌شود/ گزینه ما فرد اصلحی است که مقبولیت مردمی دارد ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد.به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد. حسین مظفر در خصوص آخرین وضعیت ائتلاف ۱+۲ گفت: ائتلاف پیشرفت همچنان زنده و پویا برقرار و بر میثاق اولیه خود استوار است. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هیچ تغییری در تصمیم گیری ائتلاف ۱+۲ برای انتخاب فرد واحد تا کنون به وجود نیامده است. مظفر همچنین تصریح کرد: اظهار نظرهایی که توسط برخی افراد در رسانه ها می شود، براساس برداشت های شخصی و مبتنی بر حدس و گمان ها است. وی ادامه داد: تصمیم نهایی بر انتخاب فرد بعد از تأیید صلاحیت نامزدها در نشست شورای ائتلاف اتخاذ می شود. مظهر همچنین تصریح کرد: ملاک اصلی ائتلاف برای انتخاب مصداق، فرد شایسته و اصلحی است که قدرت جذب آراء مردمی را نیز داشته باشد و بتواند در برابر آرایش جدیدی از نامزدها به پیروزی برسد. وی افزود: به این معنی انتخاب ائتلاف کسی خواهد بود که علاوه بر این که واجد صلاحیت و شایستگی باشد، کارآمدی و مقبولیت را نیز باید جزء صفات خود داشته باشد. مظفر با تأکید بر اینکه صلاحیت و مشروعیت نامزدها را شورای نگهبان مشخص می کند، گفت: تأیید شورای نگهبان به معنای دادن اذن الهی به فرد برای قرار گرفتن در مسئولیت و حاکمیت است و کارآمدی نامزد را تجربه های موفق مدیریتی نامزد در عرصه های مختلف و مدیریت ها نشان می دهد. وی تصریح کرد: در نهایت مقبولیت را رأی و نظر مردم و اقبال عمومی مشخص می کند. رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ همچنین تأکید کرد: در عین حال اعضای شورای ائتلاف۱+۲ شایستگانی ولایی، دین مدار، متدین و انقلابی هستند و شائبه ای در دین مداری آنها وجود ندارد. وی افزود: شایعه مبنی بر وجود حکمیت برای تعیین یک فرد از سوی ائتلاف پیشرفت بدون توجه به کارآمدی و آرا عمومی توهین به مردم و به نوعی حذف مردم ایران اسلامی از عرصه تعیین سرنوشت بوده و این مسئله خلاف نظر امام(ره) و رهبری فرزانه و مغایر خلق حماسه سیاسی است. وی ادامه داد: از سوی دیگر جامعه مدرسین با بیان شاخص ها و معیارها، نظرات خود را بدون ذکر مصداق اعلام نموده اند. مظفر همچنین تأکید کرد: خروجی ائتلاف پیشرفت به نوعی خواهد بود که در عین داشتن معیارهای مقبولیت، مشروعیت و کارآمدی، نظر جامعتین نیز با آن مخالف نباشد. وی تصریح کرد: قطعاً با توجه به جلساتی که پیش از این با برخی از حضرات آقایان بوده است، جامعتین با هیچ یک از نامزدهای ائتلاف پیشرفت مخالف نیستند. رئیس ستاد انتخاباتی ائتلاف ۱+۲ با رد شایعات مبنی بر کنار رفتن ائتلاف به نفع سعید جلیلی تأکید کرد: تا این لحظه در شورای ائتلاف پیشرف ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 28 ارديبهشت 1392 ] [ 8:45]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 58
باردید دیروز باردید دیروز : 2
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 74
بازدید ماه بازدید ماه : 91
بازدید سال بازدید سال : 223
بازدید کلی بازدید کلی : 13,660

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.196.73.22
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir