close
تبلیغات در اینترنت
پروژه «دروغ بزرگ» علیه دکتر قالیباف افشا شد پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد ك

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

پروژه «دروغ بزرگ» علیه دکتر قالیباف افشا شد پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد كه مشخص شد بر اساس نظرسنجي‌هاي محافل رسمي داخلي، شهردار تهران به دليل توفيق در كسب رضايت مردمي بيشترين شانس را در ميان چهره‌هاي رياست‌جمهوري براي راهيابي به ساختمان پاستور داراست. يكي از ابعاد پروژه «دروغ پردازي» تحريف اظهارات قاليباف به شيوه مستندنمايي از طريق تقطيع و به هم چسباندن بخش‌هاي مختلف سخنراني‌هاست شفاف: محمدباقر قاليباف اين روزها…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

پروژه «دروغ بزرگ» علیه دکتر قالیباف افشا شد

پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد كه مشخص شد بر اساس نظرسنجي‌هاي محافل رسمي داخلي، شهردار تهران به دليل توفيق در كسب رضايت مردمي بيشترين شانس را در ميان چهره‌هاي رياست‌جمهوري براي راهيابي به ساختمان پاستور داراست. يكي از ابعاد پروژه «دروغ پردازي» تحريف اظهارات قاليباف به شيوه مستندنمايي از طريق تقطيع و به هم چسباندن بخش‌هاي مختلف سخنراني‌هاست
شفاف: محمدباقر قاليباف اين روزها موضوع اصلي اتاق‌هاي فكر رقبا و دشمنان شده است. محبوبيت نسبي و كارنامه موفق مديريتي اين نامزد انتخابات رياست‌جمهوري باعث شده تا جريان‌هاي سياسي با گرايش‌هاي متفاوت و بعضا متناقض بر اين نكته اتفاق نظر داشته باشند كه حضور قاليباف در جايگاه رياست‌جمهوري براي آنها خطري بزرگ محسوب مي‌شود چرا كه نه از سوي سياسيون مديريت مي‌شود و نه در حوزه كارآمدي مي‌توان با او رقابت كرد و به همين دليل در پيوند پنهاني و نانوشته از طرق مختلف، تخريب چهره او را دنبال مي‌كنند. 
يكي از مهم‌ترين شيوه‌ها و ابزارهاي رسيدن به اين مقصود، به راه انداختن جنگ رواني از طريق دروغ پردازي و تحريف اظهارات و واقعيات است. شنيده‌هاي خبرنگار ما حاكي است در روزهاي آينده از پرده ديگري از اين پروژه رونمايي مي‌شود و از سوي يكي از جريانات مدعي ارزشگرايي در فضاي سياسي كه از حمايت آقاي «ص.ميم» بهره مند است، يك لوح فشرده تخريبي عليه قاليباف منتشر خواهد شد.
در هفته گذشته همچنين شبكه تلويزيوني بي‌بي سي و رسانه‌هاي ضدانقلاب به استناد يك فايل صوتي تقطيع شده، پروژه «مستندنمايي» عليه محمد باقر قاليباف شهردار تهران را كليد زدند. پيش‌تر البته شبكه تلويزيوني صداي آمريكا نيز يك مستند تخريبي اختصاصي عليه اين نامزد انتخابات رياست‌جمهوري را سه بار پخش كرد. برخي رسانه‌هاي داخلي نيز از مدتها پيش سعي كردند كه كارنامه موفق مديريتي قاليباف را با حاشيه‌سازي، دروغ و تحريف مخدوش كنند.
 البته پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد كه مشخص شد بر اساس نظرسنجي‌هاي محافل رسمي داخلي، شهردار تهران به دليل توفيق در كسب رضايت مردمي بيشترين شانس را در ميان چهره‌هاي رياست‌جمهوري براي راهيابي به ساختمان پاستور داراست. يكي از ابعاد پروژه «دروغ پردازي» تحريف اظهارات قاليباف به شيوه مستندنمايي از طريق تقطيع و به هم چسباندن بخش‌هاي مختلف سخنراني‌هاست تا نتيجه مورد دلخواه به مخاطب تحميل شود. ضدانقلاب خارج از كشور در چند روز گذشته بخشي از اين پروژه را به نمايش گذاشت كه بر اساس آن كوشيده شده بود محمدباقر قاليباف را متهم اول برخورد با دانشجويان جلوه دهد.
در بخش ديگر پروژه «دروغ پردازي» كه از چندماه قبل همزمان در رسانه‌هاي سه جريان فتنه، انحراف و مدافع گفتمان تحجر كليد زده شد، كوشيده شده بود با نسبت دادن موضوعات دروغ، افكارعمومي را نسبت به عملكرد قاليباف بدبين كند. سه جريان نامبرده اگرچه علي الظاهر هماهنگي چنداني در راهبردها و تاكتيك‌ها بايكديگر ندارند اما در عمل هدف واحدي را دنبال مي‌كنند.
يكي از مهم‌ترين دروغ‌هايي كه در اين پروژه تلاش مي‌شود به قاليباف نسبت داده شود به رسميت شناختن رژيم صهيونيستي است كه اين پروژه از ديروز توسط رسانه‌هاي جريان انحرافي كليد زده شد. اين در حالي است كه ليدر جريان انحراف پيش از اين از دوستي با ساكنان سرزمين‌هاي اشغالي سخن گفته بود و بارها واژه اسرائيل را در گفتمان خود به كار برده است.
دروغ ديگري كه پيش از اين و با آشكار شدن حضور قاليباف در انتخابات محرز شد، اعلام رنگ نارنجي به عنوان رنگ انتخاباتي قاليباف براي شبيه‌سازي فعاليت انتخاباتي شهردارتهران با آنچه در سال 1388 گذشت، بود. اين دروغ در رسانه‌هاي حامي جريان تحجر و منسوب به آقاي «ميم» بازتاب گسترده‌اي داشت و باوجود تكذيب رسمي آن، اين رسانه‌ها حاضر به عقب نشيني از اين دروغ نشدند.
مهم‌ترين برنامه ها
يكي از مهم‌ترين پروژه‌هاي «دروغ پردازي» عليه قاليباف كه سال گذشته افشا شد، سخنان ليدرجريان انحرافي درباره شهردار تهران بود كه صراحتا در حاشيه يك مراسم افطاري گفته بود: «براي قاليباف برنامه مفصلي داريم.» با وجود آنكه سخنان وي بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌ها داشت اما وي هيچ گاه حاضر به عقب نشيني از اين سخن نشد. 
افزايش حملات روزنامه رسمي دولت در روزهاي بعد از سخنان اين چهره جنجالي دولت، نشانه بزرگي از اجرايي شدن اين پروژه بود. هم اينك روزنامه ايران صفحات تهران خود را صرفا به تخريب عملكرد شهرداري و شخص محمدباقر قاليباف اختصاص داده و اينگونه مي‌نمايد كه در هشت سال حضور قاليباف در راس مديريت شهري كوچك‌ترين كار مثبتي در شهر انجام نشده است.
چندي از اين سخنان نگذشته بود كه روزنامه ايران در تحليلي، قاليباف را دشمن شماره يك دولت ناميد. كنفرانس مطبوعاتي محمود احمدي‌نژاد تجلي اين تحليل بود كه وي در پاسخ به سوالي كه ارتباطي با حوزه شهري نداشت به انتقاد از اين موضوع پرداخت كه «شما چرا از شهرداري انتقاد نمي‌كنيد؟» احمدي‌نژاد البته سخن از درختاني گفت كه سحرگاهي به هنگام حركت كاروان رياست‌جمهوري برجاي بوده و درهنگام بازگشت، محوشده بودند. با وجود چندبار درخواست روابط‌عمومي شهرداري، رياست‌جمهوري هيچ گاه حاضر به بيان آدرس جايي‌كه احمدي‌نژاد گفته بود نشد و موضوع در گذر زمان به فراموشي سپرده شد.
آنچه قاليباف را در معرض تهاجم و حمله سه جريان تحجر، انحراف و فتنه قرارداده چيزي نيست جز تاكيد مكرر وي بر لزوم احياي مديريت جهادي، مبارزه با سياست زدگي و پرهيز از فرهنگ سرمايه‌داري و عاملان اين پروژه هم كساني‌اند كه كارنامه و عملكرد مشخصي براي عرضه ندارند و چاره كار را در تهاجم به كارآمدي و مديريت جهادي مي‌بينند. پروژه دروغ‌سازي عليه قاليباف آنگونه كه در محافل رسمي و غير رسمي وعده داده شده در روزهاي آتي منتهي به انتخابات وارد حوزه‌هاي جديدتري هم مي‌شود.

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 36
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: پروژه «دروغ بزرگ» علیه دکتر قالیباف افشا شد پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد كه مشخص شد بر اساس نظرسنجي‌هاي محافل رسمي داخلي، شهردار تهران به دليل توفيق در كسب رضايت مردمي بيشترين شانس را در ميان چهره‌هاي رياست‌جمهوري براي راهيابي به ساختمان پاستور داراست. يكي از ابعاد پروژه «دروغ پردازي» تحريف اظهارات قاليباف به شيوه مستندنمايي از طريق تقطيع و به هم چسباندن بخش‌هاي مختلف سخنراني‌هاست شفاف: محمدباقر قاليباف اين روزها موضوع اصلي اتاق‌هاي فكر رقبا و دشمنان شده است. محبوبيت نسبي و كارنامه موفق مديريتي اين نامزد انتخابات رياست‌جمهوري باعث شده تا جريان‌هاي سياسي با گرايش‌هاي متفاوت و بعضا متناقض بر اين نكته اتفاق نظر داشته باشند كه حضور قاليباف در جايگاه رياست‌جمهوري براي آنها خطري بزرگ محسوب مي‌شود چرا كه نه از سوي سياسيون مديريت مي‌شود و نه در حوزه كارآمدي مي‌توان با او رقابت كرد و به همين دليل در پيوند پنهاني و نانوشته از طرق مختلف، تخريب چهره او را دنبال مي‌كنند. يكي از مهم‌ترين شيوه‌ها و ابزارهاي رسيدن به اين مقصود، به راه انداختن جنگ رواني از طريق دروغ پردازي و تحريف اظهارات و واقعيات است. شنيده‌هاي خبرنگار ما حاكي است در روزهاي آينده از پرده ديگري از اين پروژه رونمايي مي‌شود و از سوي يكي از جريانات مدعي ارزشگرايي در فضاي سياسي كه از حمايت آقاي «ص.ميم» بهره مند است، يك لوح فشرده تخريبي عليه قاليباف منتشر خواهد شد. در هفته گذشته همچنين شبكه تلويزيوني بي‌بي سي و رسانه‌هاي ضدانقلاب به استناد يك فايل صوتي تقطيع شده، پروژه «مستندنمايي» عليه محمد باقر قاليباف شهردار تهران را كليد زدند. پيش‌تر البته شبكه تلويزيوني صداي آمريكا نيز يك مستند تخريبي اختصاصي عليه اين نامزد انتخابات رياست‌جمهوري را سه بار پخش كرد. برخي رسانه‌هاي داخلي نيز از مدتها پيش سعي كردند كه كارنامه موفق مديريتي قاليباف را با حاشيه‌سازي، دروغ و تحريف مخدوش كنند. البته پروژه «دروغ پردازي» عليه قاليباف پس از آن كليد زده شد كه مشخص شد بر اساس نظرسنجي‌هاي محافل رسمي داخلي، شهردار تهران به دليل توفيق در كسب رضايت مردمي بيشترين شانس را در ميان چهره‌هاي رياست‌جمهوري براي راهيابي به ساختمان پاستور داراست. يكي از ابعاد پروژه «دروغ پردازي» تحريف اظهارات قاليباف به شيوه مستندنمايي از طريق تقطيع و به هم چسباندن بخش‌هاي مختلف سخنراني‌هاست تا نتيجه مورد دلخواه به مخاطب تحميل شود. ضدانقلاب خارج از كشور در چند روز گذشته بخشي از اين پروژه را به نمايش گذاشت كه بر اساس آن كوشيده شده بود محمدباقر قاليباف را متهم اول برخورد با دانشجويان جلوه دهد. در بخش ديگر پروژه «دروغ پردازي» كه از چندماه قبل همزمان در رسانه‌هاي سه جريان فتنه، انحراف و مدافع گفتمان تحجر كليد زده شد، كوشيده شده بود با نسبت دادن موضوعات دروغ، افكارعمومي را نسبت به عملكرد قاليباف بدبين كند. سه جريان نامبرده اگرچه علي الظاهر هماهنگي چنداني در راهبردها و تاكتيك‌ها بايكديگر ندارند اما در عمل هدف واحدي را دنبال مي‌كنند. يكي از مهم‌ترين دروغ‌هايي كه در اين پروژه تلاش مي‌شود به قاليباف نسبت داده شود به رسميت شناختن رژيم صهيونيستي است كه اين پروژه از ديروز توسط رسان ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [چهارشنبه 01 خرداد 1392 ] [ 9:25]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 25
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 25
بازدید ماه بازدید ماه : 144
بازدید سال بازدید سال : 144
بازدید کلی بازدید کلی : 14,752

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir