close
تبلیغات در اینترنت
آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سربا

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد   دکتر محمدباقر قالیباف با حضور در دفتر آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد. نماینده ولی فقیه در استان زنجان در این دیدار ضمن خیرمقدم به قالیباف ابراز داشت: خداوند را شکر می‌کنم…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 32 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 275 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 155 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 65 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 290 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 62 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 70 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 104 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 96 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 98 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد
آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد

 

دکتر محمدباقر قالیباف با حضور در دفتر آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد. نماینده ولی فقیه در استان زنجان در این دیدار ضمن خیرمقدم به قالیباف ابراز داشت: خداوند را شکر می‌کنم که در نظام جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و رأس مدیریت کلان جامعه ما در دست نایب امام‌زمان(عج) و فقیه جامع‌الشرایط است.

وی خطاب به قاليباف افزود: حضرتعالی از همان روزهای اول به عنوان سرباز ولایت در محضر معمار کبیر انقلاب در دوران دفاع مقدس حضور داشتید. همچنین در عرصه‌های مختلف مدیریتی توانستید به صورت صادقانه به این کشور و ملت خدمت کنید. آرزو ما این است که با وجود مردمانی خوب و  مسئولانی دلسوز، منویات ولی امر مسلمین در خصوص حماسه سیاسی محقق شود. البته مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات ریاست جمهوری تنها یک مصرع حماسه سیاسی است.

امام جمعه زنجان ادامه داد: در مرحله اول تلاش دشمن این بود که اصل انتخابات برگزار نشود و در صورت برگزاری با مشارکت کم مردم همراه باشد تا از این طریق به دنیا القا کنند مردم‌سالاری دینی نمی‌تواند جای دموکراسی لیبرالیستی را بگیرد. البته مردم در طول 35 سال گذشته پاسخ خوبی به دشمنان داده‌اند و امیدواریم این حماسه سیاسی نیز در زمان و موعد معین محقق شود.

آيت‌الله خاتمی سابقه شهر زنجان را بسیار روشن توصیف کرد و گفت: علما، حکما و شهدای بزرگ در دوران دفاع مقدس و همچنین غواصان دریادل اين استان در جبهه‌هاي جنگ از افتخارات این شهر به شمار می‌روند. زنجان 2 مزار شهدا دارد. معمولا زمانی که از تهران برای زیارت قبور شهدا به اين شهر می‌آیند بر سر مزار شهدای «بالا» حضور پیدا مي‌كنند، اما شما بر سر مزار شهدای «پایین» تشریف بردید که مزار فرماندهان شهید و همراهان شهید باکری در دفاع مقدس همچون شهیدان رستم‌خانی، اشتری، اسدی، بیات و... در آن است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در پایان تاکید کرد: برای حضرتعالی آرزوی موفقیت دارم. انشاءالله کارنامه درخشان خدمت شما با خیر و خوبی همراه شود و در رأس آن رضایت پروردگار متعال را به همراه داشته باشد.

در ادامه این دیدار محمدباقر قالیباف ضمن تبریک ماه رجب گفت: توفیقی است که خدمت حضرتعالی و مردم شهیدپرور استان زنجان رسیدیم. بنده و امثال بنده و جوانان دهه اول انقلاب، بچه‌های برخواسته از توده‌های مردم هستیم و اگر در دفاع مقدس و پس از آن توفیق انجام وظیفه داشته‌ایم، این فرصت را امام(ره)، شهدا و اسلام برای ما فراهم کرده است. هیچگاه یادمان نمی‌رود که جزو توده‌های مردمی هستیم که در روستاها کار می‌کردیم و درس می‌خواندیم. در آن زمان هیچگاه فکر نمی‌کردیم چنین فرصت‌هایی را در اختیار داشته باشیم، به همین دليل ما همه داشته‌های خود را مدیون امام(ره) و شهدا می‌دانیم و همواره سعی کرده‌ایم با تأسی از همسنگران خود در دفاع مقدس، هرکجا که مسئوليتي در اختیار داشته‌ایم در حد بضاعت خود به مردم خدمت کنیم. در این مسیر تا به امروز همیشه از لطف و محبت مردم برخوردار بوده‌ایم. وظیفه ما نیز این است که به مردم خدمت بیشتری کنیم تا شکر نعمت را به جا بیاوریم.

وی در ادامه افزود: در تهران 10، 12میلیون جمعیت وجود دارد و من نیز مدیر پشت ميزي و كم تحركي نیستم. همواره در عرصه تدریس، دانشگاه و کار در جنب و جوش و حرکت بوده‌ام. شهادت می‌دهم وقتی چشمم به چشم جوانان امروزی می‌افتد هیچ تفاوتی با امیدی که در چشم جوانان دهه اول انقلاب وجود داشت نمی‌بینم. احساس می‌کنم اگر برای این جوانان نیز فرصتی فراهم شود جرأت خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را پيدا خواهند كرد.

قاليباف به ظرفيت‌هاي موجود در كشور اشاره كرد و گفت: منابع انسانی و امکانات موجود در کشور 2 دارایی بزرگ ما به شمار می‌رود. همه مردم نیز اعداد و ارقام امکانات موجود در کشور را می‌دانند. در روزهای اولی که کار را در شهرداری تهران شروع می‌کردیم همه می‌گفتند كه اين شهر امکانات ندارد و نمی‌توان آن را اداره کرد، اما هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که شهرداری دیگر از دولت پول نمی‌گیرد و بیش از 95 درصد از منابع را خود مديريت شهري تأمین می‌کند. همچنین در شرایط سخت اقتصادی نیز قرار داریم، اما کارها در تهران به سرعت پیش می‌رود.

اين نامزد انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: با وجود منابع انسانی و منابع مادی در کشور، مي‌توان گفت كه حلقه گمشده ما مدیریت است که بتواند با برنامه‌ریزی دقیق این ظرفیت‌ها را به کار بگیرد.

وی ادامه داد: من از بالا نیامدم که در سمتی منصوب شوم. رعیتی بودم که از پایین، دست به زانوی خود گرفتم و آمدم. هم اکنون نیز پس از 35 سال خدمتگزاری به مردم عرض می‌کنم تحقق حماسه سیاسی با مردم است تا به این دور خسته و بسته مدیریت در کشور پایان دهند، تا خون جدیدی در مدیریت کشور وارد شود؛ حماسه اقتصادی نیز با استعانت خداوند و غیرت جوانان این کشور با ما خواهد بود.

وی با تأکید بر ضرورت استفاده از جوانان در امور کشور، گفت: اکنون متوسط عمر مهندسان حاضر در پروژه صدر و نیایش 35 سال است. پروژه‌ای که در آن در طول یک هفته 270 متر پل روی ترافیک شهر ساخته می‌شود. این افتخار را همین جوانان آفریده‌اند و من نیز در این کار کمترین نقش را داشته‌ام، من تنها آنها را پیدا کردیم و به هم متصل کردم تا کار کنند.

وی افزود: انشاالله ظرف 2 سال یک ثبات و آرامش اقتصادی و کنترل تورم و گرانی را خواهیم داشت، به نحوی که مردم دیگر این حرف را از من نشوند، بلکه آن را حس کنند. تاکنون نیز در شهرداری تهران وعده‌ای نداده‌ام که به آن عمل نکرده‌ باشم. زمانی که توفیق خدمت را در شهرداری تهران پیدا کردم به مردم گفتم به شما قول می‌دهم طوری کار کنیم تا در تمامی نقاط شهر و مخصوصا در جنوب تهران حس کنید که اتفاقی در زندگی شما افتاده است. در سال‌هاي اخير هر ایرانی که پس از سه ماه دوری از تهران به پایتخت بازمی‌گردد احساس می‌کند شهر تغییر کرده است.

وی ادامه داد: هم اکنون مسئولان خارجی و سفرا از شهر تهران عبور و بازدید می‌کنند.  وزرای امور خارجه گاهی به من زنگ می‌زدند و می‌گفتند فلانی وقتی مسئولان خارجی به تهران می‌آیند در ابتدای هر جلسه درباره تهران صحبت می‌شود. اگر چهل دقیقه برای جلسه وقت است پانزده دقیقه اول بحث تهران است و می‌گویند ما سال گذشته در تهران بودیم و امسال دوباره به تهران آمده‌ایم، اما شهر عوض شده است، این ظرفیت در سراسر کشور از روستاهای دورافتاده تا مراکز استان‌ها وجود دارد.

قالیباف با تاکید بر استفاده از تجربیات بزرگان و پیشکسوتان گفت: باید در کنار نیروی کار جوان از توانایی و تجربیات افراد پیشکسوت نیز به خوبی بهره‌‌برداري شود، به عنوان مثال در پروژه صدر و نیایش، 4 يا 5 پیشکسوت با موی سپید و تجربه خود حضور دارند که انبوه نیروی پرقدرت جوانی را هدایت و مدیریت می‌کنند.

قالیباف تاکید کرد: حماسه سیاسی با مردم، حماسه اقتصادی با ما کارگران. انشاءالله آثار این حماسه اقتصادی نیز پس از دو سال در زندگی مردم در اقشار مختلف کارگر، کارمند، معلم، صنعتگر و... قابل مشاهد خواهد بود تا همه احساس کنند یک مدیریت زنده، پویا و با برنامه وجود دارد. همانطور که هم اکنون هرکس در تهران وارد می‌شود احساس می‌کند یک منطق و عقلانیت در مدیریت شهر وجود دارد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مردم دیگر دوست ندارند از ما حرف بشنوند و از عدالت برای آنها سخن بگوییم. مردم دوست دارند عمل ببینند و طعم عدالت را در زندگی خود بچشند اگر این موضوع رخ داد در واقع دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کرده‌ایم، در غیر این صورت مشکلات همچنان باقی خواهد بود.

وی در پایان خطاب به آيت‌الله خاتمی گفت: انشاءالله بتوانیم با کار خود مخصوصا برای زنجان محبت‌های شما را جبران کنیم تا اگر دو سال دیگر در خدمت شما بودیم شما هم احساس کنید اتفاقات و تحولاتی رخ داده است.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 39
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد [آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد] آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان،خطاب به دکتر قالیباف: شما همواره سرباز ولايت بوده‌ايد دکتر محمدباقر قالیباف با حضور در دفتر آيت الله شيخ علي خاتمی، نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه شهر زنجان با وی دیدار و گفت‌وگو کرد. نماینده ولی فقیه در استان زنجان در این دیدار ضمن خیرمقدم به قالیباف ابراز داشت: خداوند را شکر می‌کنم که در نظام جمهوری اسلامی زندگی می‌کنیم و رأس مدیریت کلان جامعه ما در دست نایب امام‌زمان(عج) و فقیه جامع‌الشرایط است. وی خطاب به قاليباف افزود: حضرتعالی از همان روزهای اول به عنوان سرباز ولایت در محضر معمار کبیر انقلاب در دوران دفاع مقدس حضور داشتید. همچنین در عرصه‌های مختلف مدیریتی توانستید به صورت صادقانه به این کشور و ملت خدمت کنید. آرزو ما این است که با وجود مردمانی خوب و مسئولانی دلسوز، منویات ولی امر مسلمین در خصوص حماسه سیاسی محقق شود. البته مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات ریاست جمهوری تنها یک مصرع حماسه سیاسی است. امام جمعه زنجان ادامه داد: در مرحله اول تلاش دشمن این بود که اصل انتخابات برگزار نشود و در صورت برگزاری با مشارکت کم مردم همراه باشد تا از این طریق به دنیا القا کنند مردم‌سالاری دینی نمی‌تواند جای دموکراسی لیبرالیستی را بگیرد. البته مردم در طول 35 سال گذشته پاسخ خوبی به دشمنان داده‌اند و امیدواریم این حماسه سیاسی نیز در زمان و موعد معین محقق شود. آيت‌الله خاتمی سابقه شهر زنجان را بسیار روشن توصیف کرد و گفت: علما، حکما و شهدای بزرگ در دوران دفاع مقدس و همچنین غواصان دریادل اين استان در جبهه‌هاي جنگ از افتخارات این شهر به شمار می‌روند. زنجان 2 مزار شهدا دارد. معمولا زمانی که از تهران برای زیارت قبور شهدا به اين شهر می‌آیند بر سر مزار شهدای «بالا» حضور پیدا مي‌كنند، اما شما بر سر مزار شهدای «پایین» تشریف بردید که مزار فرماندهان شهید و همراهان شهید باکری در دفاع مقدس همچون شهیدان رستم‌خانی، اشتری، اسدی، بیات و... در آن است. نماینده ولی فقیه در استان زنجان در پایان تاکید کرد: برای حضرتعالی آرزوی موفقیت دارم. انشاءالله کارنامه درخشان خدمت شما با خیر و خوبی همراه شود و در رأس آن رضایت پروردگار متعال را به همراه داشته باشد. در ادامه این دیدار محمدباقر قالیباف ضمن تبریک ماه رجب گفت: توفیقی است که خدمت حضرتعالی و مردم شهیدپرور استان زنجان رسیدیم. بنده و امثال بنده و جوانان دهه اول انقلاب، بچه‌های برخواسته از توده‌های مردم هستیم و اگر در دفاع مقدس و پس از آن توفیق انجام وظیفه داشته‌ایم، این فرصت را امام(ره)، شهدا و اسلام برای ما فراهم کرده است. هیچگاه یادمان نمی‌رود که جزو توده‌های مردمی هستیم که در روستاها کار می‌کردیم و درس می‌خواندیم. در آن زمان هیچگاه فکر نمی‌کردیم چنین فرصت‌هایی را در اختیار داشته باشیم، به همین دليل ما همه داشته‌های خود را مدیون امام(ره) و شهدا می‌دانیم و همواره سعی کرده‌ایم با تأسی از همسنگران خود در د ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [دوشنبه 06 خرداد 1392 ] [ 14:4]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 15
باردید دیروز باردید دیروز : 1
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 24
بازدید ماه بازدید ماه : 97
بازدید سال بازدید سال : 351
بازدید کلی بازدید کلی : 13,788

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.198.205.153
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir