close
تبلیغات در اینترنت
دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم       ... محمد باقر قالیباف دقایقی پیش وارد شهر کرمان شد. قالیباف در ابتدای سفر خود به کرمان وارد گلزار شهدا شد تا به مقام والای شهدای ٨ سال دفاع مقدس ادای احترام کند. ... تعداد…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 34 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری
دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم
دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم

 

 

 

...

محمد باقر قالیباف دقایقی پیش وارد شهر کرمان شد.

قالیباف در ابتدای سفر خود به کرمان وارد گلزار شهدا شد تا به مقام والای شهدای ٨ سال دفاع مقدس ادای احترام کند.

...

تعداد زیادی از شهروندان کرمانی كه در ورودی شهر به استقبال محمدباقر قالیباف آمده بودند او را تا گلزار شهدا همراهی کردند.

محمدباقر قالیباف در بدو ورود به گلزار شهدای کرمان مورد استقبال جمعی از مقامات استانی، محلی، شهروندان و خانواده شهدای کرمان قرار گرفت.

در این میان دکتر عارفی، نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی، سردار کرمی نماینده پیشین کرمان در مجلس، مهندس سیف‌الهی، شهردار کرمان و مهندس مهاجری، رئیس شورای شهر کرمان نیز به استقبال قالیباف آمدند.

همچنین با حضور قالیباف در گلزار شهدای کرمان یکی از جوانان کرمانی با حضور در کنار وی، شال ستاد جوانان رویش را به گردن قالیباف انداخت. همچنین یکی از دختران خردسال کرمانی در هنگام ورود قالیباف به گلزار شهدا با خواندن دکلمه‌ای از وي استقبال کرد. در جریان این بازدید، قالیباف بر مزار پاسداران شهید علی اصغر ناظمی، علی چاووشیان، محمد بکتاشی و غلامحسین امیری حاضر شد و با اهداي گل به شهدا ادای احترام کرد. سپس قالیباف با حضور در بخش دیگری از گلزار شهدای کرمان بر مزار شهید عبدالمهدی مغفوری حاضر شد و بر مزار این شهید بزرگوار به قرائت فاتحه پرداخت. در همین زمان، حاضران در گلزار شهدا با شعار «همسنگر شهیدان، خوش آمدی به کرمان» قالیباف را همراهی کردند.

در ادامه قالیباف در محل یادمان شهدای گمنام شهر کرمان نیز حاضر شد و به ادای احترام پرداخت. حضور بر مزار آیت‌الله سیدجواد نیشابوری و آیت‌الله سیدمحمد روحانی از علمای فقید شهر کرمان و همچنین مزار مسعود محمودی و عباس حقیقی از بزرگان این شهر از دیگر برنامه‌های قالیباف در گلزار شهدای کرمان بود.

محمدباقر قالیباف تا دقایقی دیگر با حضور در دفتر آیت‌الله سیدیحیی جعفری، نماینده امام جمعه کرمان و نماینده ولی فقیه در اين استان، با وی دیدار و گفت وگو خواهد کرد.

حضور در اجتماع مردم کرمان در داخل «خانه شهر» از دیگر برنامه‌های قالیباف در اين سفر خواهد بود.

...

قالیباف دقایقی پیش با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار کرد که مشروح این دیدار متعاقبل منتشر خواهد شد.

...

قالیباف پس از دیدار با امام جمعه، وارد سالن اجتماعات شورای شهر کرمان شد و مورد استقبال کم‌نظیر مردم قرارگرفت. تعداد حاضران آنقدر زیاد است که سالن و تمام راهروهای اطرافش پر شده و جمعیت انبوهی در خیابان‌های اطراف ایستاده‌اند. کرمانی‌ها برای قالیباف سنگ تمام گذاشتند.

 ...

 

مردم شهر كرمان با در دست داشتن پلاکاردهایي به استقبال قاليباف رفته‌اند. روي برخي از اين پلاكاردها نوشته شده: «با تو می‌شود دل به دریا زد»، «جهاد ادامه دارد»، «مالک اشتر علی فدایی سیدعلی» و... . همچنین با ورود قالیباف به محل برگزاری سخنرانی، كرماني‌ها شعار «امیرکبیر تهران، برس به داد ایران» سر دادند.

برخی از حاضران در این اجتماع بزرگ، شال‌های سفیدرنگ به گردن دارند و در محوطه بیرونی سالن نيز، طومار حمایت از دکتر قالیباف توسط جمع کثیری از مردم با اثر انگشت و نوشتن دلنوشته‌هایی مشاهده می‌شود. در آغاز این مراسم سردار کرمی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نماینده سابق مردم کرمان در مجلس به قالیباف خوشامد گفت و اظهار داشت: کرمانی‌ها دکتر قالیباف را از رابطه دوستانه‌اش با سردار سلیمانی می‌شناسند و ما هم از همان دوران ایشان را به همین عنوان می‌شناسیم.

نماینده جیرفت و سیرجان نیز در این مراسم حضور داشت. سخنرانی دکتر قالیباف در اجتماع مردم کرمان دقایقی پیش آغاز شد. قالیباف پیش از قرار گرفتن در محل سخنرانی به طور گسترده با شعارهای مردم کرمان مورد حمایت و استقبال قرار گرفت.

 

 

محمدباقر قالیباف طی سخنانی در اجتماع پرشور خانواده شهدا، جوانان، دانشجویان و اقشار مختلف مردمی استان کرمان ضمن تسلیت سالروز رحمت پیامآور کربلا حضرت زینب(س) اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاکرم که امروز توفیق پیدا کرده‌ام در جمع گرم و صمیمی شما مردم عزیز از سراسر استان کرمان حضور پیدا کنم، عزیزانی که از راه‌های دور و چندصدکیلومتر دورتر به اینجا آمده و بنده را شرمنده کرده‌اند. من دست‌بوس شما هستم. همچنین از خانواده شهدا، جانبازان و تمامی بزرگواران حاضر در جلسه تشکر می‌کنم.

دوره‌اي جديد براي اداره كشور

قاليباف با اشاره به انتخابات پيش‌رو گفت: ما حماسه بزرگ سیاسی را پیش‌رو داریم که نقطه عطفی برای کشور است. این حماسه سیاسی جایگاه عمده‌ای در رقم زدن دورانی جدید برای اداره کشور دارد.

 وي تاکید کرد: انصافا هر زمان به این استان سفر می‌کنم هرگز احساس غربت ندارم و کاملا احساس نزدیکی می‌کنم. چه در روزهای دفاع مقدس و چه در دهه اول انقلاب توفیق داشتم با شیرمردان و رزمندگان دلیر این استان در لشکر ثارالله همرزم و همسنگر باشم. آشنایی من با مردم این استان در روزهای سخت پشت خاکریز و سنگرهای بیش از سه دهه پیش رقم خورد. هیچگاه یاد بزرگان این استان همچون شهیدان مغفوری، کازرونی، میرحسینی، علویان، زنگی‌آبادی، عرب‌نژاد و... که در آن دوره با هم همسنگر بودیم را فراموش نمی‌کنم.

قالیباف با اشاره به آشنایی خود با سردار سلیمانی گفت: یکی از توفیقات من در زندگی این است که بیش از سی و سه سال با مردی از این استان آشنا هستم که از دفاع مقدس تا امروز در زندگی من تاثیرگذار بوده است . آن مرد هم کسی نیست جز افتخار این استان؛ برادر عزیز ما سردار سلیمانی. می‌خواهم بگویم چه گوهری در این استان دارید، این مرد در شجاعت، اخلاص، مدیریت، برادری، رزمندگی و مردانگی حق استادی و برادری بر گردن من دارد و هرچه آموختم از او آموختم. فکر نمی‌کنم در کره خاکی دوستی نزدیک‌تر، همراه‌تر و دلبسته‌‌تر از این شیرمرد خطه کرمان پیدا کنم. سردار سلیمانی مایه افتخار ایران و جهان اسلام و باعث آبرو و عزت است.

مشكلات كرمان را مي‌شناسم

قاليباف خطاب به كرماني‌ها گفت: هرگاه در جمع شما حضور پیدا می‌کنم این همدلی میان همه عزیزان وجود دارد، همان برق چشمی که در دوران دفاع مقدس در چشمان دوستان در لشگر ثارالله به چشم می‌خورد، همان را در چشم شما جوانان می‌بینیم. انشاالله با همان روحیه بتوانیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وی گفت: استان کرمان نه ‌تنها بهشت معادن است، بلکه در حوزه کشاورزی و باغات نیز جزو استان‌های بی‌نظیر به شمار می‌رود. اگر در شمال و جنوب ایران اختلاف دمای بالایی داریم و همیشه فرصت برای کشاورزی در کشور فراهم است، کرمان به تنهایی یک استان چهارفصل به شمار می‌رود.

قالیباف افزود: به خاطر رفت و آمدهای متعدد به کرمان و مسئولیت‌های گذشته به مشکلات این استان آشنا هستم، نه تنها در کرمان، بلکه در کل کشور منابع انسانی و طبیعی فراوانی وجود دارد. امروز کشور ما در میان همه کشورها از نظر منابع نفت و گاز در دومین مکان قرار دارد و امکانات ما نیز امکانات بالایی است، اما غصه ما اين است چرا نیروهای خوب، جوانان پرشور و نیروهای آماده به کار به خوبی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. مردان مردی از همین نسل در دوران دفاع مقدس نشان داده‌اند که چقدر افتخارآفرین هستند، اما امروز همان مردان مرد در پیچ و خم زندگی گرفتار هستند، از دیگر سو مردم بیش از هرکسی سختی‌های ناشی از تورم و گرانی را می‌بینند.

ما به آينده كشور اميدواريم

قالیباف افزود: شرایط ما شرایط خوبی نیست، اما ما همیشه امیدوار بوده‌ایم و این موضوع را اسلام، امام راحل و شهدا به ما یاد داده‌اند. همت و غیرت مردم ایران نشان داده است که همیشه در سختی‌ها سرافراز بوده‌ایم و به آینده امید داشته‌ایم. امروز نیز به آینده امید داریم. ما به منابع مادی افتخار نمی‌کنیم، به آنچه افتخار می‌کنیم منابع انسانی و مردم خونگرم و بامحبتی است که در کشور وجود دارد.

قالیباف تاکید کرد: هرکجا توفیق داشتم که کار کنم اين حرف را زده‌ام که وظیفه یک مدیر و مسئول در نظام اسلامی سخنرانی، نصیحت، نظریه‌پردازی و وعظ کردن نیست. وقتی یک نفر مسئول شد باید با کارش بتواند وفای عهدش به مردم را نشان دهد، گفتار درمانی مشکلی را از مشکلات مردم حل نمی‌کند.

من هم رعیت و روستا زاده هستم

قاليباف تاكيد كرد: من هم مثل اکثر شما، از افراد زحمتكش و روستا زاده شرق كشور هستم. جوانان ما را پشت تريبون نبينند! من هم رعيتي هستم كه مثل شما كار و تلاش كردم. من هم با زحمت و رنج آمده‌ام، اما مي‌خواهم بگويم بايد روحيه جهادي در محيط كاري وجود داشته باشد و مديران حتما باید به اين موضوع توجه كنند. گرفتاري ما از نبود منابع و امكانات نيست. ما گرفتار سوء تدبير و ضعف در مديريت هستيم. به جاي آنكه دغدغه ما مسوولان دغدغه مردم باشد، سراغ حاشیه‌ها رفتیم. به همین دلیل اختلافات، تنش‌ها و ماجراجويي ها را مي‌بينيم؛ اختلافاتی که اساسا به دغدغه‌های مردم ربطی ندارد.

قاليباف ادامه داد:  بعضي عزيزان نا امني‌هاي سال 70 در جنوب كرمان را به ياد دارند. در آن زمان، به همراه حاج قاسم سليماني هم امنيت را در اين منطقه برقرار مي‌كرديم و هم چاه مي‌زديم و كشاورزي مي‌كرديم. با قرارگاه سازندگي به كهنوج آمديم و براي كاركردن ايستاديم. شب‌ها سرد بود و روزها گرم؛ مردم مي‌گفتند آرد ما را تأمين كنيد، خودمان امنيت را برقرار مي‌كنيم.

کارنامه مهم‌تر از برنامه است

از روزي كه توفيق خدمت در نيروي انتظامي پيدا كردم، تلاش كردم تا نيروي انتظامي را براي خدمت به مردم كشور آماده كنم. به همين منظور بحث تامين امنيت كشور، پليس 110، پليس گذرنامه و ... راه‌اندازي شد. هركجا كه رفتيم سعي كرديم با كار خود مدیریت کنیم، نه حرف زدن.

وي تأكيد كرد: از روزي كه توفيق خدمت در شهرداري تهران را پيدا كردم، هيچ وعده و قولي به مردم داده نشد، مگر آنكه به آن وعده‌ها عمل کردیم. امروز با اين سابقه اجرايي خدمت شما مردم عزيز و همه مردم در ايران اسلامي مي‌گويم كه ما مسوولان ديگر حق آزمون و خطا نداريم. ما بايد مديريت اجرايي كشور را به دست كسي بسپاريم كه يك برنامه مدون و مشخص براي اداره كشور داشته باشد. البته تأكيد مي‌كنم برنامه لازم است اما كافي نيست. مهم‌تر از برنامه، كارنامه و عملكرد افراد در گذشته است. سند چشم‌انداز برنامه‌اي‌ست كه مقام معظم رهبري آن‌را ابلاغ كرده و نزديك به هشت سال از ابلاغ آن مي‌گذرد. ما بايد 40 درصد از اين برنامه را اجرا مي‌كرديم اما هم‌اكنون در چه وضعيتي هستيم؟ برنامه سوم و چهارم تمام شده است. چقدر از برنامه‌ها تحقق پيدا كرد؟ اگر اهداف موجود در برنامه‌هاي توسعه تحقق پيدا مي‌كرد، وضعيت ما در شرايط اقتصادي و اجتماعي اين‌گونه نبود. كساني بايد برنامه‌هایشان را ضمانت كنند كه كارنامه مشخصي در طول 35 سال گذشته در انقلاب داشته باشند.

وي تاكيد كرد: نمي‌شود عزيزي، هرچقدر محترم، متدين، انقلابي و ولايت‌مدار بيايد اما كارنامه اجرايي نداشته باشد. ما مي‌خواهيم قوه مجريه را به دست كسي بسپاريم كه كارنامه‌اي داشته باشد؛ و مردم هم آن کارنامه را تایید کنند. در غير اين صورت نمي‌توان دوباره اين منابع انساني و مادي را در اختيار فردي بگذاريم كه امتحان پس داده نباشد.

گرانی و تورم با شعار حل نمی‌شود

قالیباف تاکید کرد: اگر کسی می‌خواهد دختر و پسر خود را به خانه بخت بفرستد چقدر تحقیق می‌کند؟ می‌خواهیم تمشیت امور اجرایی خود را در دست فردی بگذاریم تا برای 75میلیون نفر برنامه‌ریزی کند. آیا نباید تحقیق کنیم؟ باید دانست شعارهای تند و حرف‌های احساسی نمی‌تواند گرانی، تورم، نا امنی، اعتیاد، فقر، بداخلاقی و دیگر مشکلات را حل کند. شعارهای تند نه تنها این مسایل را حل نمی‌کند، بلکه ممکن است به آنها دامن بزند. ما اینها را تجربه کرده‌ایم و دیده‌ایم.

دو خطر بزرگ

قالیباف تاکید کرد: هم اکنون در کشور گرفتار دو گروه هستیم و باید مراقب باشیم تا در دام آنها نیفتیم؛ این دو گروه در ظاهر خلاف هم عمل می‌کنند اما در باطن یک کار انجام می‌دهند. عده‌ای لفاظی می‌کنند، به دنبال آن هستند تا با لفاظی سیاست بازی کنند و گاهی نیز به تهمت، بداخلاقی و هتک‌حرمت روی می‌آورند. هم اکنون در آستانه 27 رجب و در سالروز مبعث پیامبر مکرم اسلام هستیم؛ فلسفه مبعث نیز اخلاق بوده است اما متاسفانه اخلاق را در جامعه زیر پا می‌گذاریم. با این وجود برخی بداخلاقی کرده و فقط لفاظی می‌کنند. این افراد کاری جز حرف زدن ندارند اما باید بدانیم نمی‌توان کشور را با لفاظی و سیاست بازی اداره کرد و نمی‌توان با این اقدامات قدرت ملی را بالا برد و امنیت را به کشور آورد. این افراد شاید در ظاهر حرف‌های انقلابی بزنند اما باید دقت کرد جایی که لازم بود برای انقلاب سیلی نخورده‌اند و ردپای از آنها در انقلاب وجود ندارد اما در جایی که بحث قدرت و پول بوده، صدای آنها رسا بوده است. باید به خوبی این موضوع را بشناسیم و با آزمون و خطا حرکت نکنیم.

قالیباف افزود: گروه دوم نیز افرادی هستند که اگرچه کار و تلاش می‌کنند اما معتقدیم روح کار و حرکت آنها با مبانی انقلاب اسلامی سازگاری ندارد. برای اسلام عزیز بود که زمان جنگ پدر و مادرها فرزندانشان را به جبهه می‌فرستادند. امروز خانواده‌هایی داریم که چهار یا پنج شهید داده‌اند، این کار را برای اسلام کرده اند ، نه برای نان و آب.

هدفمان رشد و تعالي جامعه است

قالیباف در جمع گسترده مردم كرمان گفت: در حرکت‌مان نباید غفلت کنیم و بگوييم كه هدفمان فقط این است که اقتصاد را درست کنیم، بلکه هدف ما ارتقای معنویت و رشد و تعالی جامعه است.

وی ادامه داد: اگر سوءتدبیر و فقر در جامعه‌ای باشد امکان ندارد بشود در آن جامعه امر به معروف و نهی از منکر كرد و مردم را به دین دعوت نمود. بنابراین اگر ما به بحث مسایل اقتصادی می‌پردازیم به عنوان وسیله‌ای است تا جامعه تعالی یابد.

قالیباف ادامه داد: در نظام اسلامی ما مکلف هستیم بهترین خدمت را به پدران و مادران بکنیم که در برابر فرزندشان شرمنده نشوند. ما امروز کاری کرده‌ایم که هم پدر و مادرها شرمنده فرزند هستند و هم فرزندان از اینکه فرصت کار و تلاش ندارند شرمنده پدر و مادر هستند.

جهاد همچنان ادامه دارد

قالیباف با تأكيد بر اينكه جهاد ادامه دارد گفت: ما معتقدیم جنگ تمام شده، اما مجاهدت همچنان باقی است و جهاد همچنان ادامه دارد. اگر روزی پشت خاکریزها باید می‌ایستادیم، امروز دفاع به شکل دیگری است و باید بایستیم و اجازه ندهیم این مردان مرد که در برابر دشمن ایستاده‌اند در برابر ابتدایی‌ترین مشکلات زندگی شکسته شوند و فرو بریزند.

اين كانديداي انتخابات رياست جمهوري با بیان اینکه وقتی می‌گوییم فرهنگ جهادی به این معناست که سیاست بازی نباشد گفت: فرهنگ جهادی یعنی دغدغه‌ای به جز مردم نداشته باشیم. فرهنگ جهادی یعنی به فکر خودت نباش، اینهاست که برکت می‌دهد.

وي با اشاره به اجراي پروژه بزرگ بزرگراه امام علی(ع) اظهار داشت: این پروژه ظرف 22 ماه انجام شد. اين بزرگراه سی کیلومتر و چهارده لاین دارد و دوازده هزار ملک بر سر راه آن بود و چهل سال روی زمین مانده بود، به شکلی که از انجام آن منصرف شده بودند، اما این کار با فرهنگ جهادی انجام شد.

اعتماد؛ بزرگ‌ترين سرمايه اجتماعي

قاليباف در جمع مردم كرمان گفت: اگر بنده قول داده‌ام که ظرف دو سال ثبات اقتصادی و آرامش و سامان به اقتصاد محقق شود به فضل الهی و به کمک و غیرت جوانان است. پروژه پل صدر و نیایش افتخار بزرگ فنی و مهندسی قرن توسط کسانی اتفاق افتاد که متوسط سنشان 35 سال است.

وی افزود: ثبات در اقتصاد به این شکل نخواهد بود که من بعدا بیایم و حرف بزنم، بلکه بايد اين ثبات را مردم در زندگی خود حس کنند. همچنان که امروز گرانی و بیکاري را حس می‌کنند، همان مشكلي كه در آن حساب و کتابی نیست و هرکس هر نرخی بخواهد براي آن اعلام مي‌كند. مشکلات اقتصادی به سرعت و با برنامه‌ریزی قابل حل است، اما خسارتی که امروز به کشور وارد شده این است که اعتماد بین من و شما از بین رفته. ممکن است شما با خود بگویید که از کجا معلوم قاليباف راست می‌گوید، از كجا معلوم وقتي رأیش را گرفت دوباره به کرمان برگردد، این خسارت عظیمی است که وارد شده. روحیه جهادی در دوران دفاع مقدس اولین شرطش این بود که همه به هم اعتماد داشتیم. اعتماد بزرگترین سرمایه اجتماعی است.

متعلق به فرهنگ جبهه هستم

قاليباف خطاب به مردم کرمان بیان داشت: به سابقه وگذشته ما اعتماد كنيد و به کارنامه ما نگاهي بيندازيد. ما مي‌توانيم با كمك نسل جدید دهه چهارم انقلاب که بسیار نیروهای پرتوان و پرانرژی هستند اتفاق بزرگي در کشور رقم بزنيم و به سوءمدیریت‌ها و مشکلات پایان دهیم.

وي تاکید کرد: با افتخار عرض می‌کنم متعلق به فرهنگ جبهه هستم و قول می‌دهم که قالیباف امروز هیچ فرقی با قالیباف کربلای 5 و شلمچه ندارد و به عنوان یک رزمنده و ایثارگر درخدمت شما هستم.

شهردار تهران ادامه داد: بنده کارنامه مشخصی در 35 سال انقلاب دارم؛ چه در زمان امام راحل که سرباز بوده‌ام و چه حالا كه در رکاب ولی فقیه فرزانه قرار دارم و تابعش هستم. باید همه دست به دست هم بدهیم تا با این روحیه کشور را بسازیم و این به دور از دسترس نیست و این امید در چشمان من و شما هست.

مشكلمان سوءتدبير است

قاليباف با اشاره به برنامه‌اش براي اداره كشور گفت: برنامه من مشخص و مدون شده که در سایت بنده وجود دارد که در 24 فصل طراحی شده است.

قالیباف در ادامه به بحث سیاست خارجی اشاره کرد و گفت: سیاست خارجی سیاستی است که منافع ملی و آرمان  و منافع ما را حفظ کند. در سیاست خارجی ما چه بخواهیم مقاومت بکنیم یا مقابله کنیم و یا تعامل داشته باشیم چه با دوست و چه با دشمن شرطش این است که دولتی می‌تواند این کار را بکند که در برابر مردمش قابل قبول و قابل تحسین باشد تا محکم بتواند حرف بزند.

قالیباف اظهار کرد: برخی می‌گویند تحریم. اینها حرفشان این است که اگر مثلا با آمریکا رابطه برقرار شود تحریم‌ها برطرف و مشکلات حل می‌شود. بنده نمی‌خواهم بگویم تحریم تاثیرگذار نبوده، اما سهم تحریم نسبت به سوءتدبیر و سوءمدیریت در مشکلات بسیار اندک است، چرا که درآمد ما پنج برابر شده اما شغلی ایجاد نشده، این چه ربطی به تحریم دارد. این به خاطر سوءتدبیر است.

عزتمان را به نان نمي‌فروشیم

قاليباف در ادامه خطاب به جمع كثير مردم كرمان گفت: اسلام به ما یاد داده همیشه در برابر دشمن خارجی بایستیم و براساس آموزه‌های اسلام و اهل‌بیت(ع)، جان و مال و فرزندمان را در راه اسلام بدهيم، اما تنها چیزی که حاضر نیستیم بدهیم عزتمان است. هیچ انسانی حق ندارد عزتش را برای چیزی زیرپا بگذارد و هیچ وقت ملت حاضر نیست عزتش را به نان بفروشد.

وي در ادامه افزود: تاریخ نشان داده که دشمن اگر عزت ما را بگیرد نان و آب را هم نمی‌دهد. دشمان ما آنها نیستند که فکر می‌کنیم. دشمن ما بی‌تدبیری، ضعف مدیریت و سیاست‌زدگی است.

قاليباف افزود: مگر سردار سلیمانی که مایه افتخار ماست از روستا برنخواسته و قبل از جنگ مگر کسی سردار سلیمانی را می‌شناخت. وقتی می‌گوییم مردم، یعنی رانت بازی نباشد. دشمن ما کسانی هستند که فرصت‌ها را گرفته‌اند تا قابلیت‌ها امكان بروز پيدا نكند.

وی با اشاره به دوران دفاع مقدس تصریح کرد: اگر بنا بود با سیستم اداری، جنگ را جلو ببریم امکان نداشت پیروز شویم و امروز هم اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصاد مردمی که همه در آن تاثیرگذار باشند، نه فقط یک قشر خاص.

 وی خطاب به جوانان حاضر در این مراسم  گفت: به برکت انقلاب اسلامی من به عنوان یک روستازاده این فرصت را پیدا کردم که امروز اینجا بایستم و بگویم نامزد انتخابات ریاست جمهوری هستم. بنده به جوانان بدهکارم و دین دارم تا این فرصت را برای همه جوانان فراهم کنم که شرایط برای کار و تلاش آنها فراهم شود.

قالیباف خطاب به كرماني‌ها گفت: حماسه سیاسی با شماست تا آن را رقم بزنید. قول می‌دهم اگر تقدیر بر این شد و شما ملت خواستید، انشاالله حماسه سیاسی با شما خلق خواهد شد و حماسه اقتصادی با من و جوانان محقق مي‌شود.

×××

محمدباقر قالیباف هنگام خروج از «خانه شهر» کرمان در میان جمعیت انبوهی از مردم کرمان قرار گرفت و با تعدادی از شهروندان و جوانان کرمانی گفت‌وگو کرد.

قالیباف که در حلقه پرشور استقبال مردمی قرار گرفته بود با شعارهای «قالیباف، قالیباف، حمایتت می‌کنیم»، «قالیباف دلاور، پیرو خط رهبر»، «امیرکبیر تهران، برس به داد ایران» و «درود بر قالیباف» از سوی مردم بدرقه شد.

ازدحام مردم کرمان برای بدرقه قالیباف از محل «خانه شهر» به حدی بود که قالیباف حدود سی دقیقه در میان حلقه جوانان و دوستداران قرار گرفت و امکان عبور و مرور وسایل نقلیه از خیابان‌های اطراف «خانه شهر» کرمان سلب شده بود.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 43
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم [دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم] دکتر محمد باقر قالیباف در جمع هزاران نفر از مردم کرمان: فقر و گرانی با شعار حل نمی‌شود/ من هم رعیت و روستا زاده هستم/ عزتمان را به نان نمي‌فروشیم ... محمد باقر قالیباف دقایقی پیش وارد شهر کرمان شد. قالیباف در ابتدای سفر خود به کرمان وارد گلزار شهدا شد تا به مقام والای شهدای ٨ سال دفاع مقدس ادای احترام کند. ... تعداد زیادی از شهروندان کرمانی كه در ورودی شهر به استقبال محمدباقر قالیباف آمده بودند او را تا گلزار شهدا همراهی کردند. محمدباقر قالیباف در بدو ورود به گلزار شهدای کرمان مورد استقبال جمعی از مقامات استانی، محلی، شهروندان و خانواده شهدای کرمان قرار گرفت. در این میان دکتر عارفی، نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی، سردار کرمی نماینده پیشین کرمان در مجلس، مهندس سیف‌الهی، شهردار کرمان و مهندس مهاجری، رئیس شورای شهر کرمان نیز به استقبال قالیباف آمدند. همچنین با حضور قالیباف در گلزار شهدای کرمان یکی از جوانان کرمانی با حضور در کنار وی، شال ستاد جوانان رویش را به گردن قالیباف انداخت. همچنین یکی از دختران خردسال کرمانی در هنگام ورود قالیباف به گلزار شهدا با خواندن دکلمه‌ای از وي استقبال کرد. در جریان این بازدید، قالیباف بر مزار پاسداران شهید علی اصغر ناظمی، علی چاووشیان، محمد بکتاشی و غلامحسین امیری حاضر شد و با اهداي گل به شهدا ادای احترام کرد. سپس قالیباف با حضور در بخش دیگری از گلزار شهدای کرمان بر مزار شهید عبدالمهدی مغفوری حاضر شد و بر مزار این شهید بزرگوار به قرائت فاتحه پرداخت. در همین زمان، حاضران در گلزار شهدا با شعار «همسنگر شهیدان، خوش آمدی به کرمان» قالیباف را همراهی کردند. در ادامه قالیباف در محل یادمان شهدای گمنام شهر کرمان نیز حاضر شد و به ادای احترام پرداخت. حضور بر مزار آیت‌الله سیدجواد نیشابوری و آیت‌الله سیدمحمد روحانی از علمای فقید شهر کرمان و همچنین مزار مسعود محمودی و عباس حقیقی از بزرگان این شهر از دیگر برنامه‌های قالیباف در گلزار شهدای کرمان بود. محمدباقر قالیباف تا دقایقی دیگر با حضور در دفتر آیت‌الله سیدیحیی جعفری، نماینده امام جمعه کرمان و نماینده ولی فقیه در اين استان، با وی دیدار و گفت وگو خواهد کرد. حضور در اجتماع مردم کرمان در داخل «خانه شهر» از دیگر برنامه‌های قالیباف در اين سفر خواهد بود. ... قالیباف دقایقی پیش با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار کرد که مشروح این دیدار متعاقبل منتشر خواهد شد. ... قالیباف پس از دیدار با امام جمعه، وارد سالن اجتماعات شورای شهر کرمان شد و مورد استقبال کم‌نظیر مردم قرارگرفت. تعداد حاضران آنقدر زیاد است که سالن و تمام راهروهای اطرافش پر شده و جمعیت انبوهی در خیابان‌های اطراف ایستاده‌اند. کرمانی‌ها برای قالیباف سنگ تمام گذاشتند. ... مردم شهر كرمان با در دست داشتن پلاکاردهایي به استقبال قاليباف رفته‌اند. روي برخي از اين پلاكاردها نوشته شده: «با تو می‌شو ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [دوشنبه 06 خرداد 1392 ] [ 14:7]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 24
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 24
بازدید ماه بازدید ماه : 80
بازدید سال بازدید سال : 1,052
بازدید کلی بازدید کلی : 14,489

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir