close
تبلیغات در اینترنت
گزارش آنلاين سفر دکتر قالیباف به ساری/قوی ترین مرد جهان در میان استقبال کنندگان در میان استقبال کنن

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

گزارش آنلاين سفر دکتر قالیباف به ساری/قوی ترین مرد جهان در میان استقبال کنندگان در میان استقبال کنندگان، بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان، حسین توکلی، وزنه بردار نامدار کشور، دامادی و یوسفیان ملا از نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی حضور دارند. ...1محمد باقر قالیباف که به منظور دیدار با مردم و بزرگان استان مازندان به شمال کشور سفر کرده، دقایقی پیش وارد شهر ساری شد و در ورودی این شهر مورد استقبال مردم و جمعی از چهره های شناخته شده این استان قرار گرفت.در میان استقبال کنندگان، بهداد…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

گزارش آنلاين سفر دکتر قالیباف به ساری/قوی ترین مرد جهان در میان استقبال کنندگان

در میان استقبال کنندگان، بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان، حسین توکلی، وزنه بردار نامدار کشور، دامادی و یوسفیان ملا از نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

 

...1

محمد باقر قالیباف که به منظور دیدار با مردم و بزرگان استان مازندان به شمال کشور سفر کرده، دقایقی پیش وارد شهر ساری شد و در ورودی این شهر مورد استقبال مردم و جمعی از چهره های شناخته شده این استان قرار گرفت.

در میان استقبال کنندگان، بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان، حسین توکلی، وزنه بردار نامدار کشور، دامادی و یوسفیان ملا از نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

قالیباف به رسم سفرهای استانی خود برای ادای احترام به شهدا به گلزار شهدا  خواهد رفت و دیداری نیز با امام جمعه ساری خواهد داشت.
...2

استقبال کنندگان با شعارهای «حی علی خیرالعمل، خوش‌آمدی مرد عمل»، «قالیباف جهادی، خوش آمدی به ساری»، «صلی علی محمد، یاور رهبر آمد»، «صلی علی محمد، بوی رجایی آمد» از قالیباف استقبال کردند.

...3

دکترمحمدباقر قالیباف در بدو ورود به شهر ساری، با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای استان مازندران ادای احترام کرد.

قالیباف بر مزار شهیدان علمدار، سالاری، رمضانپور و سعادت حضور یافت و با قرائت فاتحه و اهدای گل یک بار دیگر با همرزمان شهیدش تجدید پیمان کرد.

در هنگام ورود قالیباف به گلزار شهدای ساری پدر یکی از شهیدان به قالیباف خیرمقدم گفت و دختربچه خردسالی نیز با قرائت شعری به گویش ساروی، از وی استقبال کرد.
...4

همچنین قالیباف بر مزار مرحوم عزت الله دامادی، نماینده فقید مردم مازندران در مجلس حاضر شد و ضمن قرائت فاتحه خطاب به فرزند وی که هم اکنون نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی است، گفت: ایشان یکی از دوستان قدیمی ما بوده‌اند و امیدوارم خداوند رحمتشان کند.

قالیباف همچنین بر مزار سیدمسیح سلیم بهرامی، نماینده پیشین ساری در مجلس شورای اسلامی حاضر شد و به قرائت فاتحه پرداخت. مردم در هنگام خروج از گلزار شهدای ساری با شعار ««صل علی محمد، یاور رهبر آمد» و  «قالیباف، قالیباف، حمایتت می‌کنیم» او را بدرقه کردند.

قالیباف دقایقی دیگر با حضور در دفتر آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری با وی دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.
...5

جمعيت زيادي در مسجد جامع شهر ساري جمع شده‌اند و در انتظار شنيدن سخنراني قاليباف هستند. مردم اين شهر در استقبال از اين كانديداي رياست جمهوري این شعر را همخوانی کردند: «همسایه شاه خراسان، همسنگر خیل شهیدان، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم، اهداف تو باشد جهانی، تو حامی نسل جوانی، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم، این همت مازندران است، این هیبت مازندران است، جای تو در قلب جوان است، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم»

همچنين مردم ساری با در دست داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران به استقبال قالیباف آمده‌اند و پلاكاردهايي در دستانشان ديده مي‌شود كه روي آنها نوشته شده؛ «امید فردا قالیباف»، «آینده از ماست»، «ایران سرفرازم آرزوست»، «مردم عمل به مازندران خوش آمدی» و «قالیباف به دیار علویان خوش آمدی».

قالیباف قرار است تا دقایقی دیگر در مسجد جامع ساری سخنرانی کند.

...6

محمدباقر قالیباف با حضور در دفتر آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله طبرسی طی سخنانی در این دیدار ضمن خیرمقدم به محمدباقر قالیباف اظهار داشت: امیدواریم خداوند هرآنچه که خیر و صلاح است را برای ملت مقدر بفرماید.

وی ادامه داد: امیدواریم همانطور که در سمت های قبلی موفق بودید، در این سمت نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشید و برای شما آرزوی موفقیت می کنیم.

خبرهای تکمیلی از دیدار قالیباف با امام جمعه ساری متعاقبا منتشر خواهد شد.

...7

محمدباقر قالیباف با حضور در بیت آیت‌الله نظری از علمای برجسته شهر ساری با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله نظری در این دیدار با اشاره به خدمات محمدباقر قالیباف در شهر تهران، تصریح کرد: در تهران روحانیون و علما، بسیار از فعالیت‌های شما تعریف کرده‌اند و این رضایت علما توفیقی الهی به برای شما شمار می‌رود.

وی افزود: حاکمان و ماموران هر قدر بتوانند برای مردم و مملکت صادقانه خدمت کنند، اسباب خیر و برکتشان خواهد بود. امیدوارم خداوند توفیق شما را بیشتر کند و همه خدمتگزاران را برای ما حفظ بفرماید.
..8

مازندراني‌ها نيز مانند مردم استان‌هاي زنجان، قم، سيستان و بلوچستان و اردبيل، با ثبت اثر انگشت خود بر طوماري، حمايتشان را از محمدباقر قاليباف اعلام كردند. آنها نيز انگشت سبابه جوهري خود را به نشانه رأی به قالیباف برافراشتند.

...9

بهداد سلیمی، قویترین مرد جهان از جمله افرادی است که در مراسم سخنرانی محمدباقر قالیباف در جمع مردم ساری حضور دارد. همچنین دامادی و یوسفیان‌ملا از نماینده استان مازندران در مجلس شوراي اسلامي نيز در این مراسم ديده مي‌شوند. دقایقی پیش از آغاز مراسم سخنرانی قالیباف در مسجد جامع ساری، محوطه اين مسجد مملو از زنان و مردان، جوانان و روحانیون ساروی است که در انتظار ورود قالیباف هستند.
...10/ بخش تكميلي ديدار با آيت‌الله نظري

محمدباقر قالیباف با حضور در بیت آیت‌الله نظری از علمای برجسته شهر ساری با وی دیدار و گفت وگو کرد.

اين عالم برجسته در اين ديدار گفت: انسان باید تهذیب نفس داشته باشد و بتواند به خوبی به جامعه خدمت کند. باید توجه داشت که پایه اصلاحات، فردی است. اگر همه مردم غیبت نکنند، دروغ نگویند و تهذیب نفس داشته باشند می‌توان مشكلات را برطرف کرد.

همچنین محمدباقر قالیباف طی سخنانی در این ديدار ابراز داشت: مجددا توفیق داشتم تا خدمت حضرتعالی برسم تا هم عیادتی از شما داشته باشم و هم از بیانات شما استفاده کنم.

وی تاکید کرد: فلسفه نظام اسلامی جز این نيست که بتواند کاری کند تا شهروندان نظام اسلامی در سایه اسلام زندگی کنند. باید بتوانیم زمینه را برای بندگی و عبادت شهروندان که هدف و مقصد نهایی است فراهم کنیم.

وی تاکید کرد: امیدوارم ما مدیران در هرکجا که هستیم بتوانیم شرایط زندگی مادی را به گونه‌ای فراهم کنیم که این دغدغه مادي از شهروندان دور شود و آنها به سمت رشد و تعالی و هدف نهایی که عبادت خداوند است بروند. این مهمترین وظیفه در نظام اسلامی است که بر دوش یکایک ما مدیران قرار دارد.

این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری ادامه داد: امیدوارم در روزهای پیش رو ملت عزیز ایران حماسه سیاسی را باشکوه و به درستی خلق کنند. همواره عنوان می‌کنیم که پیش از این عزیزان زحمات بسیاری کشیده‌اند، اما این زحمات کفایت مردم را نکرده است. باید بیش از این زحمت کشیده شود و شرایط مناسب اقتصادی را برای مردم فراهم کنیم.

وی افزود: بنده نسبت به مازندران عرق خاصی دارم. هم در دوران دفاع مقدس و هم پس از آن ارتباط خاصی با این استان داشته‌ام. بیش از 25سال قبل توفیق داشتم که در شهر ساری در خدمت شما باشم و این ارتباط و تعامل تاکنون ادامه پیدا کرده است.

وی با اشاره به چالش‌ها و ظرفیت‌های استان مازندران گفت: وقتی که از استان مازندران عبور می‌کنیم تصور می‌کنیم که در چه استان سرسبز و پررونقی هستیم، اما وقتی از جاده‌های اصلی فاصله می‌گیریم شاهد هستیم که محرومیت زیاد است. البته ظرفیت‌های زیادی نیز در این استان وجود دارد که می‌توان با استفاده از آنها به شرایط مناسبی رسید.

...11

جمع کثیری مردم مازندران با شعار «مازندران یک کلام، مردم عمل والسلام» به استقبال این نامزد انتخابات ریاست جمهوری رفتند. قالیباف لحظاتی پیش در میان شعارهای حمایت‌آمیز مردم ساری، وارد مسجد جامع این شهر شد. تعداد حاضران آنقدر بالاست که مدیران همایش مجبور شدند چند بار از مردم بخواهند که با حفظ آرامش، فضا را برای سخنرانی قالیباف مهیا کنند.

تعدادی از مردم با در دست داشتن شناسنامه‌های خود و بالا آوردن آن، اعلام کردند که در خلق حماسه سیاسی مشارکت می‌کنند و به قالیباف رای خواهند داد. 

...12/ ویژه

استقبال  ١٠ هزار نفری ساروی ها از قالیباف، بازار منتهی به مسجد جامع شهر را تعطیل کرد.
...13

قالیباف دقایقی پیش سخنرانی خود را در مسجد جامع ساری آغاز کرد. در ادامه می‌توانید مهم‌ترین بخش‌های سخنان او را بخوانید:

 با دیدن برق امید در چشمان شما جوانان یاد جوانان نسل اول انقلاب می‌افتم که بنده یکی از بازماندگان کاروان آنها هستم. امروز همان همت و غیرت و جوانمردی را در وجود یکایک شما می‌بینم. با استفاده از تجربه بزرگان و پیشکسوتان و با امید به توان شما جوانان نخبه و پرتلاش، عرض می‌کنم که در آینده ای نزدیک حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب رقم خواهد خورد و اگر توفیق خدمت به شما مردم را پیدا کنم، دست به دست هم می‌دهیم تا حماسه اقتصادی را رقم بزنیم تا کشور عزیزمان مثل دوران دفاع مقدس در تاریخ بدرخشد.

به شما ملت عزیز عرض می‌کنم هیچ جای نگرانی و نا امیدی وجود ندارد. کشور ما ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد؛ امروز مهمترین چالش و خطر برای کشور سوءتدبیر و سوءمدیریت است. متاسفانه از ظرفیت‌ها و امکانات کشور استفاده نشده است.

جنگ تمام شده اما دفاع همچنان باقی است، باید در راه خدمت بی‌منت به مردم مجاهدت کنیم، دست به دست هم دهیم و یک جهاد دیگر را رقم بزنیم تا مدیریت بسته و خسته کنونی را بشکنیم.

...14

من هرگز حرف خلاف حقیقت نزده‌ام. به شما قول می‌دهم که تا دو سال آینده شاهد باشید روند جدیدی در این کشور در ابعاد اقتصادی و اجتماعی آغاز شده. ما هرگز اجازه نخواهیم داد پدر و مادری مقابل درخواست فرزندش شکسته شود و یا جوانی شرمنده پدر و مادرش شود که کار ندارد. از 25 خرداد تلاش برای ایجاد یک تحول بزرگ را آغاز می‌کنیم.

( جوانان با شعار «مالک اشتر علی، حمایتت می‌کنیم» از اظهارات قالیباف حمایت کردند. )

 ما در هیچ شرایطی حقوق مردم و این ملت را فراموش نخواهیم کرد و دولتی تشکیل می‌دهیم که کارگران، کشاورزان، صنعتگران و معلمان و دانشگاهیان و دیگر اقوام و اقشار خودشان را در دولت ببینند و احساس کنند اثر گذارند.

ما برای هر استان برنامه مدون و مشخصی با کمک کارشناسان و اقشار مختلف تدوین کرده‌ایم که انشاالله اجرا خواهد شد.

در حال تکمیل...


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 36
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: گزارش آنلاين سفر دکتر قالیباف به ساری/قوی ترین مرد جهان در میان استقبال کنندگان در میان استقبال کنندگان، بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان، حسین توکلی، وزنه بردار نامدار کشور، دامادی و یوسفیان ملا از نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی حضور دارند. ...1 محمد باقر قالیباف که به منظور دیدار با مردم و بزرگان استان مازندان به شمال کشور سفر کرده، دقایقی پیش وارد شهر ساری شد و در ورودی این شهر مورد استقبال مردم و جمعی از چهره های شناخته شده این استان قرار گرفت. در میان استقبال کنندگان، بهداد سلیمی، قوی ترین مرد جهان، حسین توکلی، وزنه بردار نامدار کشور، دامادی و یوسفیان ملا از نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی حضور دارند. قالیباف به رسم سفرهای استانی خود برای ادای احترام به شهدا به گلزار شهدا خواهد رفت و دیداری نیز با امام جمعه ساری خواهد داشت. ...2 استقبال کنندگان با شعارهای «حی علی خیرالعمل، خوش‌آمدی مرد عمل»، «قالیباف جهادی، خوش آمدی به ساری»، «صلی علی محمد، یاور رهبر آمد»، «صلی علی محمد، بوی رجایی آمد» از قالیباف استقبال کردند. ...3 دکترمحمدباقر قالیباف در بدو ورود به شهر ساری، با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای استان مازندران ادای احترام کرد. قالیباف بر مزار شهیدان علمدار، سالاری، رمضانپور و سعادت حضور یافت و با قرائت فاتحه و اهدای گل یک بار دیگر با همرزمان شهیدش تجدید پیمان کرد. در هنگام ورود قالیباف به گلزار شهدای ساری پدر یکی از شهیدان به قالیباف خیرمقدم گفت و دختربچه خردسالی نیز با قرائت شعری به گویش ساروی، از وی استقبال کرد. ...4 همچنین قالیباف بر مزار مرحوم عزت الله دامادی، نماینده فقید مردم مازندران در مجلس حاضر شد و ضمن قرائت فاتحه خطاب به فرزند وی که هم اکنون نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی است، گفت: ایشان یکی از دوستان قدیمی ما بوده‌اند و امیدوارم خداوند رحمتشان کند. قالیباف همچنین بر مزار سیدمسیح سلیم بهرامی، نماینده پیشین ساری در مجلس شورای اسلامی حاضر شد و به قرائت فاتحه پرداخت. مردم در هنگام خروج از گلزار شهدای ساری با شعار ««صل علی محمد، یاور رهبر آمد» و «قالیباف، قالیباف، حمایتت می‌کنیم» او را بدرقه کردند. قالیباف دقایقی دیگر با حضور در دفتر آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه ساری با وی دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. ...5 جمعيت زيادي در مسجد جامع شهر ساري جمع شده‌اند و در انتظار شنيدن سخنراني قاليباف هستند. مردم اين شهر در استقبال از اين كانديداي رياست جمهوري این شعر را همخوانی کردند: «همسایه شاه خراسان، همسنگر خیل شهیدان، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم، اهداف تو باشد جهانی، تو حامی نسل جوانی، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم، این همت مازندران است، این هیبت مازندران است، جای تو در قلب جوان است، جوانمردانه حمایتت می‌کنیم» همچنين مردم ساری با در دست داشتن پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران به استقبال قالیباف آمده‌اند و پلاكاردهايي در دستانشان ديده مي‌شود كه روي آنها نوشته شده؛ «امید فردا قالیباف»، «آینده از ماست»، «ایران سرفرازم آرزوست»، «مردم عمل به مازندران خوش آمدی» و «قالیباف به دیار علویان خوش آمدی». قالیباف قرار است تا دقایقی دیگر در مسجد جامع ساری سخنرانی کند. ...6 محمدباقر ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 11 خرداد 1392 ] [ 19:47]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 54
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 54
بازدید ماه بازدید ماه : 173
بازدید سال بازدید سال : 173
بازدید کلی بازدید کلی : 14,781

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir