close
تبلیغات در اینترنت
دکتر قالیباف در جمع مردم مازندران:اجازه نمي دهيم جواني به خاطر بيكاري شرمنده شود/مهمترین چالش و خطر

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

دکتر قالیباف در جمع مردم مازندران:اجازه نمي دهيم جواني به خاطر بيكاري شرمنده شود/مهمترین چالش و خطر در کشور سوءتدبیر است دکتر محمدباقر قالیباف در اجتماع بیش 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان مازندران در مسجد جامع ساری طی سخنانی بر ظرفیت‌های استان تأکید کرد و گفت: در این استان که از عرصه کشاورزی مانده و از عرصه صنعت رانده شده است، حتما صنعت کشاورزی و فرآورده‌های مربوط به محصولات کشاورزی را براساس یک اولویت به چرخه بازمی‌گردانیم. همچنین بخشی از اقتصاد استان را بر محور ظرفیت بهره‌برداری…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 34 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

دکتر قالیباف در جمع مردم مازندران:اجازه نمي دهيم جواني به خاطر بيكاري شرمنده شود/مهمترین چالش و خطر در کشور سوءتدبیر است

دکتر محمدباقر قالیباف در اجتماع بیش 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان مازندران در مسجد جامع ساری طی سخنانی بر ظرفیت‌های استان تأکید کرد و گفت: در این استان که از عرصه کشاورزی مانده و از عرصه صنعت رانده شده است، حتما صنعت کشاورزی و فرآورده‌های مربوط به محصولات کشاورزی را براساس یک اولویت به چرخه بازمی‌گردانیم. همچنین بخشی از اقتصاد استان را بر محور ظرفیت بهره‌برداری از دریا و برنامه‌ریزی بر این اساس استوار خواهیم کرد.
این استان هم ظرفیت‌های مخصوص به خود را دارد و هم بهترین مکان برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود.  وی مردم این استان را مردمانی شریف، نجیف، پرتلاش توصیف کرد و گفت: توفیق دارم در جمع عزیزانی از سراسر این استان باشم و در فضای صمیمی و بامحبت آنها حضور یابم. به ویژه اینکه توفیق داشتم در این جمع دست‌بوس خانواده شهدا، ایثارگران، معتمدان، بزرگان و پیشکسوتان باشم.

با رشادت و شهادت به دستاوردهای امروز رسیده‌ایم

وی افزود: وقتی به جمعیت نگاه می‌کنم، برق امیدی در چشم شما جوانان این استان می‌بینم که مرا به یاد چشمان جوانان نسل اول انقلاب و جوانان دوران دفاع مقدس می‌اندازد. بنده یکی از جوانان آن دوره هستم هرچند از کاروان شهدا بازمانده‌ام. اما امروز به شما جوانان و مردم عزیز زحمتکش این استان غیور می‌گویم که با رشادت‌ها و شهامت‌های شما در دوران دفاع مقدس به دستاوردهای امروز رسیده‌ایم.

امروز نیز همان همت، غیرت و جوانمردی را در وجود یکایک شما می‌بینم. امروز همان همت، غیرت و جوانمردی را در وجود یکایک شما می‌بینم و به این مردم و مخصوصا جوانان این کشور مدیون هستم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: در مصاحبه‌های خود گفته‌ام که با استفاده از تجربه بزرگان و امید به شما جوانان پرتلاش و مخلص مشکلات را حل خواهیم کرد؛ البته نه در آینده دور. اگر توفیق خدمت پیدا کردم دست به دست هم می‌دهیم و در آینده نزدیک با تحقق حماسه سیاسی به فرمان مقام معظم رهبری است؛ حماسه اقتصادی را در کشور ایجاد می‌کنیم تا همانند دوران دفاع مقدس در تاریخ کشور بدرخشیم.

مهمترین چالش کشور: سوء مدیریت

وی افزود: به شما جوانان عزیز و ملت بزرگ عرض می‌کنم که هیچ جای نگرانی و ناامیدی وجود ندارد. این کشور ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد، اما آنچه امروز در کشور ما مهمترین چالش و خطر به شمار می‌رود سوءتدبیر و سوءمدیریت در اداره امور جامعه است چراکه به درستی از ظرفیت‌های بزرگ، منابع انسانی و امکانات استفاده نشده است. می‌توان با همت شما جوانان عزیز و مردم بزرگوار دست به دست هم می‌دهیم تا از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

قالیباف ادامه داد: در دوران دفاع مقدس توفیق داشتم در خدمت شیرمردان این استان باشم. بعد از دفاع مقدس اولین تجربه مدیریتی خود را به دور از فضای جبهه و در مسایل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در این استان داشته‌ام؛ این تجربه روشن و ماندگاری برای من بود. در هرکجا کار کردم نزدیکترین همکاران و همیاران من بچه‌های این خطه و سرزمین بوده‌اند. ما در دهه اول انقلاب در این استان جوانان رشیدی همچون شهید علمداری داشتیم امروز نیز عرض می‌کنم که جنگ تمام شده است، اما دفاع همچنان باقی است. ما نیازمندیم در راه خدمت بی‌منت به مردم مجاهدت کنیم و در این راه با شما جوانان عزیز دست به دست هم می‌دهیم تا حلقه بسته و خسته مدیریت در کشور را بشکنیم و نسل جدیدی را در ساختار مدیریت کشور وارد کنیم. به این ترتیب می‌توانیم خون جدیدی به سیستم مدیریتی کشور تزریق کنیم.

مازندران، خطه دلیران

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان مازندران برای استفاده از زمین‌های کشاورزی، ابراز داشت: استان مازندران، استانی است که تمامی آن از دامنه کوه تا لب دریا نعمت الهی است. این استان دارای ویژگی‌هایی است که کمتر استانی دارای آن است. یکی از آن ویژگی‌ها مردان و زنانی هستند که دوشادوش هم تلاش می‌کنند. انشاالله افتخاراتی که شهدای این سرزمین همچون شهدای لشکر 25 به همراه آورده‌اند بار دیگر تکرار شود. وقتی در دوران دفاع مقدس و به ویژه فتح «فاو» نام لشکر 25 آورده می‌شد کمر دشمن می‌شکست. ما با تأسی و با همان روحیه و به همت شما مردم عزیز در خدمت به مردم دست به دست هم می‌دهیم.

قول بی‌عمل نداده‌ام

وی ادامه داد: بنده هرگز حرفی خلاف حقیقت نزده‌ام و هیچ وعده‌ای نداده‌ام که به آن عمل نکرده باشم. با استعانت از خداوند و کمک ارواح طیبه شهدا خدمت شما عرض می‌کنم اگر توفیق خدمت داشتم تا دو سال آینده شاهد روند جدیدی در ابعاد مسائل اقتصادی و اجتماعی کشور خواهید بود. به این ترتیب هرگز اجازه نخواهیم داد جوانی به خاطر بيكاري شرمنده پدر و مادر خود شود و نه پدر و مادری در مقابل خواسته به حق جوانش شکسته شود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: انشاالله از 25 خردادماه کار جدیدی را در کشور آغاز می‌کنیم تا شروع تحول اساسی در زندگی مادی و معنوی مردان و زنان پرتلاش و پرمحبت این سرزمین باشد. بنده هرگز در هیچ شرایطی و در هیچ محیطی حقوق مردم و حقوق ملت را فراموش نخواهم کرد. در هرکجا که باشم دولتی تشکیل می‌دهم که اگر کارگران، کشاورزان، صنعتگران، قشر تحصیلکرده و مخصوصا معلمان زحمت‌کش در هرکجای کشور به دولت نگاه کنند، احساس کنند که وجود خود را در دولت می‌بینند. من آمده‌ام تا نگذارم ظرفیت‌ها از میان برود چراکه هیچگاه پشت سر بنده به عنوان محمدباقر قالیباف  نه قدرت بوده است و نه ثروت. من یک روستازاده بوده‌ام و بدون هیچ حمایتی این فرصت را انقلاب و اسلام برای من فراهم کرده است. بنده مدیونم که این فرصت را جز در اختیار انسان‌های باظرفیت و با استعداد قرار ندهم. انشاالله دست به دست هم می‌دهیم و حماسه اقتصادی را که خواسته مقام معظم رهبری است محقق می‌کنیم.

مازندران، سرزمین ظرفیت‌ها و فرصت‌ها

وی با اشاره به تدوین برنامه‌های استانی به صورت مجزا تاکید کرد: برای هر استان برنامه مدون و مشخصی با مشورت کارشناسان و اقشار مختلف مردم فراهم شده است. به این ترتیب ما برنامه‌ای برای رسیدگی به مسایل اجتماعی مخصوصا موضوعات مهمی چون ورزش و از دیگر سو آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق، اعتیاد، مسایل جوانان، صنعت و کشاورزی داریم؛ به ویژه در این استان که از عرصه کشاورزی مانده و از عرصه صنعت رانده شده است، بنابراین حتما صنعت کشاورزی و فرآورده‌های مربوط به محصولات کشاورزی در این استان را براساس یک اولویت به چرخه بازمی‌گردانیم. همچنین بخشی از اقتصاد استان را بر محور ظرفیت بهره‌برداری از دریا و برنامه‌ریزی بر این اساس استوار خواهیم کرد. این استان هم ظرفیت‌های مخصوص به خود را دارد و هم بهترین مکان برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 43
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: دکتر قالیباف در جمع مردم مازندران:اجازه نمي دهيم جواني به خاطر بيكاري شرمنده شود/مهمترین چالش و خطر در کشور سوءتدبیر است دکتر محمدباقر قالیباف در اجتماع بیش 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان مازندران در مسجد جامع ساری طی سخنانی بر ظرفیت‌های استان تأکید کرد و گفت: در این استان که از عرصه کشاورزی مانده و از عرصه صنعت رانده شده است، حتما صنعت کشاورزی و فرآورده‌های مربوط به محصولات کشاورزی را براساس یک اولویت به چرخه بازمی‌گردانیم. همچنین بخشی از اقتصاد استان را بر محور ظرفیت بهره‌برداری از دریا و برنامه‌ریزی بر این اساس استوار خواهیم کرد. این استان هم ظرفیت‌های مخصوص به خود را دارد و هم بهترین مکان برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. وی مردم این استان را مردمانی شریف، نجیف، پرتلاش توصیف کرد و گفت: توفیق دارم در جمع عزیزانی از سراسر این استان باشم و در فضای صمیمی و بامحبت آنها حضور یابم. به ویژه اینکه توفیق داشتم در این جمع دست‌بوس خانواده شهدا، ایثارگران، معتمدان، بزرگان و پیشکسوتان باشم. با رشادت و شهادت به دستاوردهای امروز رسیده‌ایم وی افزود: وقتی به جمعیت نگاه می‌کنم، برق امیدی در چشم شما جوانان این استان می‌بینم که مرا به یاد چشمان جوانان نسل اول انقلاب و جوانان دوران دفاع مقدس می‌اندازد. بنده یکی از جوانان آن دوره هستم هرچند از کاروان شهدا بازمانده‌ام. اما امروز به شما جوانان و مردم عزیز زحمتکش این استان غیور می‌گویم که با رشادت‌ها و شهامت‌های شما در دوران دفاع مقدس به دستاوردهای امروز رسیده‌ایم. امروز نیز همان همت، غیرت و جوانمردی را در وجود یکایک شما می‌بینم. امروز همان همت، غیرت و جوانمردی را در وجود یکایک شما می‌بینم و به این مردم و مخصوصا جوانان این کشور مدیون هستم. نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: در مصاحبه‌های خود گفته‌ام که با استفاده از تجربه بزرگان و امید به شما جوانان پرتلاش و مخلص مشکلات را حل خواهیم کرد؛ البته نه در آینده دور. اگر توفیق خدمت پیدا کردم دست به دست هم می‌دهیم و در آینده نزدیک با تحقق حماسه سیاسی به فرمان مقام معظم رهبری است؛ حماسه اقتصادی را در کشور ایجاد می‌کنیم تا همانند دوران دفاع مقدس در تاریخ کشور بدرخشیم. مهمترین چالش کشور: سوء مدیریت وی افزود: به شما جوانان عزیز و ملت بزرگ عرض می‌کنم که هیچ جای نگرانی و ناامیدی وجود ندارد. این کشور ظرفیت‌های بسیار بالایی دارد، اما آنچه امروز در کشور ما مهمترین چالش و خطر به شمار می‌رود سوءتدبیر و سوءمدیریت در اداره امور جامعه است چراکه به درستی از ظرفیت‌های بزرگ، منابع انسانی و امکانات استفاده نشده است. می‌توان با همت شما جوانان عزیز و مردم بزرگوار دست به دست هم می‌دهیم تا از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم. قالیباف ادامه داد: در دوران دفاع مقدس توفیق داشتم در خدمت شیرمردان این استان باشم. بعد از دفاع مقدس اولین تجربه مدیریتی خود را به دور از فضای جبهه و در مسایل اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در این استان داشته‌ام؛ این تجربه روشن و ماندگاری برای من بود. در هرکجا کار کردم نزدیکترین همکاران و همیاران من بچه‌های این خطه و سرزمین بوده‌اند. ما در دهه اول انقلاب در این استان جوانان رشیدی همچون شهید علمداری داشتیم امروز نیز عرض می‌کنم که ج ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [شنبه 11 خرداد 1392 ] [ 19:50]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 27
باردید دیروز باردید دیروز : 0
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 27
بازدید ماه بازدید ماه : 83
بازدید سال بازدید سال : 1,055
بازدید کلی بازدید کلی : 14,492

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir