close
تبلیغات در اینترنت
حمایت 150 نماینده فعلی و 430 نماینده ادوار مجلس از موج «ایران سربلند» این جمع بالغ بر 500 نفره نمای

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

حمایت 150 نماینده فعلی و 430 نماینده ادوار مجلس از موج «ایران سربلند» این جمع بالغ بر 500 نفره نمایندگان با تشکیل ستادی تحت عنوان ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز می کنند. این نمایندگان هم در تهران و هم در حوزه های انتخابیه خود به فعالیت ستادی برای آقای قالیباف می پردازند و وی را به عنوان گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد. سرویس سیاسی «فردا»- با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هر روز شاهد پیوستن جمع جدیدی از اقشار مختلف جامعه…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

حمایت 150 نماینده فعلی و 430 نماینده ادوار مجلس از موج «ایران سربلند»

این جمع بالغ بر 500 نفره نمایندگان با تشکیل ستادی تحت عنوان ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز می کنند. این نمایندگان هم در تهران و هم در حوزه های انتخابیه خود به فعالیت ستادی برای آقای قالیباف می پردازند و وی را به عنوان گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد.
سرویس سیاسی «فردا»- با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هر روز شاهد پیوستن جمع جدیدی از اقشار مختلف جامعه به حامیان محمد باقر قالیباف هستیم و در آخرین نمونه، روز گذشته ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف متشکل از 150 نماینده مجلس نهم و بیش از 430 تن از نمایندگان ادوار مختلف مجلس، تشکیل و راه اندازی شد. در این خصوص سراغ 4 تن از نمایندگان مجلس نهم رفتیم . 
 
فعالیت ستاد بطور رسمی آغاز شد 
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه عنوان کرد: تاکنون بیش از 150 نماینده فعلی مجلس و بیش از 400 تن از نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از دکتر قالیباف اعلام کرده اند. 
غلامرضا اسدالهی در گفتگو با خبرنگار «فردا» با بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: قرار بر این شده که هم نمایندگان ادوار مختلف حامی آقای قالیباف و هم نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی نشستی را بصورت مشترک به یکدیگر برگزار کنند و به طور قاطع موضع گیری خود را اعلام کنند.  
نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: قرار بر این شد که این جمع بالغ بر 500 نفره نمایندگان با تشکیل ستادی تحت عنوان ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کنند. این نمایندگان هم در تهران و هم در حوزه های انتخابیه خود به فعالیت ستادی برای آقای قالیباف می پردازند و وی را به عنوان گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد.  
 
اعتقاد به قالیباف سبب حمایت نمایندگان از وی شد 
 
نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: تا این لحظه که من اطلاع دارم نزدیک به 150 نماینده مجلس نامه حمایت از دکتر قالیباف را امضا کرده اند.  
منصور آرامی در خصوص علت گرایش نمایندگان مجلس به سمت قالیباف به خبرنگار «فردا» گفت: اعتقاد به تفکر، ولایتمداری، برنامه و رفتار و پایبندی ایشان به قانون اساسی و آرمان های انقلاب  و اسلام سبب شده تا نمایندگان محترم به ایشان گرایش پیدا کنند. البته تعداد زیادی از نمایندگان ادوار هم اعلام حمایت از آقای قالیباف داشته اند.  
وی همچنین تصریح کرد: در گذشته هم جلسات مختلفی برای حمایت از آقای قالیباف انجام شد و در حال حاضر به منظور بالا بردن شور و نشاط انتخاباتی و تحقق حماسه سیاسی، نمایندگان فعلی و گذشته مجلس دست به کار شدند. قرار هم بر این شد که این تعداد نمایندگان برنامه و پیشهادات خود را به عنوان مشاور به آقای قالیباف اهدا کنند و با حضور در حوزه های انتخابیه به حمایت از دکتر قالیباف بپردازند.  
 
نمایندگان معتقدند قالیباف توانایی اداره کشور را دارد 
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از آنکه جمعی از نمایندگان مجلس بر توانایی آقای قالیباف مبنی بر اداره کشور صحه گذاشتند و ایشان را مورد تایید قرار دادند، جلساتی مبنی بر حمایت نمایندگان فعلی و ادوار گذشته مجلس تشکیل شد و به تبع آن ستادی برای فعالیت های این نمایندگان نیز راه اندازی شد.  
حسین گروسی در گفتگو با خبرنگار «فردا» با بیان مطلب فوق خاطر نشان ساخت: نمایندگان حاضر در ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف قرار شد که با حضور در حوزه های انتخابیه در راستای جذب آرا و نظر مردم به سمت این کاندیدای ریاست جمهوری تلاش کنند. 
این نماینده مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی اظهارات خود از حمایت بیش از 550 نماینده مجلس فعلی و ادوار از قالیباف خبر داد.  
 
حمایت حداکثری از قالیباف در خراسان رضوی 
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون بر اساس مشاهدات ما نزدیک به 150 نماینده مجلس فعلی و بالغ بر 430 نفر از نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی به حمایت از محمد باقر قالیباف پرداخته اند و نامه حمایت از ایشان در مجلس نیز به 150 امضا رسیده است.  
محمد علی عبدالله زاده در گفتگو با خبرنگار «فردا» درباره علت راه اندازی ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف عنوان کرد: این ستاد به منظور هدفمند شدن کارها و تبلیغات راه اندازی شده تا هم در استان ها و شهرستان ها و هم در ستاد مرکزی مستقر در تهران بتوان کار را پیش برد.  
نماینده مردم فردوس در خراسان جنوبی تاکید کرد: آنچه که بنده در خراسان رضوی و شهرهای مخلتف آن مشاهده کردم حمایت حداکثری مردم از ایشان بوده است.  
 

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 36
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: حمایت 150 نماینده فعلی و 430 نماینده ادوار مجلس از موج «ایران سربلند» این جمع بالغ بر 500 نفره نمایندگان با تشکیل ستادی تحت عنوان ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز می کنند. این نمایندگان هم در تهران و هم در حوزه های انتخابیه خود به فعالیت ستادی برای آقای قالیباف می پردازند و وی را به عنوان گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد. سرویس سیاسی «فردا»- با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، هر روز شاهد پیوستن جمع جدیدی از اقشار مختلف جامعه به حامیان محمد باقر قالیباف هستیم و در آخرین نمونه، روز گذشته ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف متشکل از 150 نماینده مجلس نهم و بیش از 430 تن از نمایندگان ادوار مختلف مجلس، تشکیل و راه اندازی شد. در این خصوص سراغ 4 تن از نمایندگان مجلس نهم رفتیم . فعالیت ستاد بطور رسمی آغاز شد عضو کمیسیون برنامه و بودجه عنوان کرد: تاکنون بیش از 150 نماینده فعلی مجلس و بیش از 400 تن از نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از دکتر قالیباف اعلام کرده اند. غلامرضا اسدالهی در گفتگو با خبرنگار «فردا» با بیان مطلب فوق خاطر نشان کرد: قرار بر این شده که هم نمایندگان ادوار مختلف حامی آقای قالیباف و هم نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی نشستی را بصورت مشترک به یکدیگر برگزار کنند و به طور قاطع موضع گیری خود را اعلام کنند. نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: قرار بر این شد که این جمع بالغ بر 500 نفره نمایندگان با تشکیل ستادی تحت عنوان ستاد نمایندگان حامی دکتر قالیباف، فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کنند. این نمایندگان هم در تهران و هم در حوزه های انتخابیه خود به فعالیت ستادی برای آقای قالیباف می پردازند و وی را به عنوان گزینه اصلح به مردم معرفی خواهند کرد. اعتقاد به قالیباف سبب حمایت نمایندگان از وی شد نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی گفت: تا این لحظه که من اطلاع دارم نزدیک به 150 نماینده مجلس نامه حمایت از دکتر قالیباف را امضا کرده اند. منصور آرامی در خصوص علت گرایش نمایندگان مجلس به سمت قالیباف به خبرنگار «فردا» گفت: اعتقاد به تفکر، ولایتمداری، برنامه و رفتار و پایبندی ایشان به قانون اساسی و آرمان های انقلاب و اسلام سبب شده تا نمایندگان محترم به ایشان گرایش پیدا کنند. البته تعداد زیادی از نمایندگان ادوار هم اعلام حمایت از آقای قالیباف داشته اند. وی همچنین تصریح کرد: در گذشته هم جلسات مختلفی برای حمایت از آقای قالیباف انجام شد و در حال حاضر به منظور بالا بردن شور و نشاط انتخاباتی و تحقق حماسه سیاسی، نمایندگان فعلی و گذشته مجلس دست به کار شدند. قرار هم بر این شد که این تعداد نمایندگان برنامه و پیشهادات خود را به عنوان مشاور به آقای قالیباف اهدا کنند و با حضور در حوزه های انتخابیه به حمایت از دکتر قالیباف بپردازند. نمایندگان معتقدند قالیباف توانایی اداره کشور را دارد نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از آنکه جمعی از نمایندگان مجلس بر توانایی آقای قالیباف مبنی بر اداره کشور صحه گذاشتند و ایشان را مورد تایید قرار دادند، جلساتی مبنی بر حمایت نمایندگان فعلی و ا ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [دوشنبه 13 خرداد 1392 ] [ 8:32]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 1
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 1
بازدید ماه بازدید ماه : 120
بازدید سال بازدید سال : 120
بازدید کلی بازدید کلی : 14,728

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir