close
تبلیغات در اینترنت
دلايل استمرار حركت جهادي دکتر قالیباف در كشور / چرايي رای به دکتر قالیباف از زبان بزرکان در تمام عرص

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

دلايل استمرار حركت جهادي دکتر قالیباف در كشور / چرايي رای به دکتر قالیباف از زبان بزرکان در تمام عرصه ها بيانات رهبر معظم انقلاب پيرامون كارآمدي قاليباف رهبر معظم انقلاب در بياناتي كه سال 1383در ديدار با مسئولان عقيدتى سياسى نيروى انتظامي داشتند درباره عملكرد نيروي انتظامي تحت فرماندهي محمدباقر قاليباف گفتند: «امروز هم که الحمدلله فرمانده خوب، صالح، کارآمد و کاردان سردار قاليباف در رأس اين نيروست و واقعا دارد کار مي‌شود و مردم هم راضي‌اند. بازخورد فعاليت‌هاي شما و فعاليت‌هاي…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 33 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 277 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 63 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 97 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 99 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

دلايل استمرار حركت جهادي دکتر قالیباف در كشور / چرايي رای به دکتر قالیباف از زبان بزرکان در تمام عرصه ها

بيانات رهبر معظم انقلاب پيرامون كارآمدي قاليباف

رهبر معظم انقلاب در بياناتي كه سال 1383در ديدار با مسئولان عقيدتى سياسى نيروى انتظامي داشتند درباره عملكرد نيروي انتظامي تحت فرماندهي محمدباقر قاليباف گفتند: «امروز هم که الحمدلله فرمانده خوب، صالح، کارآمد و کاردان سردار قاليباف در رأس اين نيروست و واقعا دارد کار مي‌شود و مردم هم راضي‌اند. بازخورد فعاليت‌هاي شما و فعاليت‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي کشور از جمله نيروي انتظامي اينجا مي‌آيد. امروز نيروي انتظامي در مقايسه با آن روز خيلي فرق کرده اصلا يک چيز ديگر و داستان ديگري است.» اين فرمايشات و همچنين بيانات مراجع عظام توانمندي قاليباف دراجرايي كردن كارآمدي دين در جامعه را به اثبات مي‌رساند.

همچنين رهبر معظم انقلاب در حاشيه افتتاح بوستان ولايت در سخناني ضمن تقدير از عملكرد شهرداري در احداث بوستان ولايت گفتند: به هر حال بوستان‌ها ريه‌هاي تنفسي شهرند. اين كار(احداث بوستان ولايت)، بسيار كار خوبي است. من هر سال يك‌ يا دو، سه درخت مي‌كاشتم، ليكن در مراسمي به اين شكل شركت نمي‌كردم؛ اما امسال چون كار بزرگي است كه دارد انجام مي‌‌‌گيرد، بخصوص همان طوري كه گفتم، در جنوب شهر تهران است، در اين مراسم شركت كردم. اينجا نياز فراوان است، اينجا تراكم خيلي زياد است. امكانات هم كم است. بنابراين، اين كار، بخصوص براي اين بخش تهران يك چيز لازمي بود و من شركت كردم. ان‌شاءالله موفق باشيد و اين كار را پيش ببريد.

نام‌هاي نيك شهردار تهران

علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي:از دكتر قاليباف تشكر مي‌كنم كه انصافا همت خوبي براي حل مشكلات شهر تهران اعم از ترافيك، ساخت بزرگراه‌ها و تونل‌ها دارد كه با سرعت بالا به انجام مي‌رسد. امروز شاهديم كه در زمينه توسعه فضاي سبز در غرب و شرق و نقاط مختلف شهر تهران تلاش خوبي انجام مي‌دهند. مشكل آلودگي تهران به جايي رسيده است كه بايد علاج شود،اگر آقاي قاليباف در تهران بتواند اين مشكل را در زمان شهردار بودنش حل كند نام نيك ديگري از خود به جاي خواهد گذاشت.

مديريتي مالي و شفاف با قاليباف

عوض حيدرپور، عضو كميسيون امنيت ملي: نبايد ابتكار عمل شهرداري تهران به عنوان اولين سازماني كه در راستاي احترام به مطالبات ووقت مردم تمامي پروژه‌هاي در دست اقدامش را با اعلام زمان‌بندي آغاز و پايان طرح،اعلام داشته است، فراموش كنيم زيرا اين از روحيه انضباط و برنامه‌ريزي ايشان است.در عين حال شفافيت منابع مالي آقاي قاليباف در حوزه مسئوليت نيز اقدامي قابل تقدير است. عملكرد شهرداري تهران به‌گونه‌اي واضح و روشن است كه شهروندان با مراجعه به نشاني اينترنتي شهرداري تهران مي‌توانند به راحتي ازعملكرد مالي شهرداري مطلع شوند واين رابايد نمونه عملي مديريتي شفاف و جهادي دانست.

مدير متعهدي كه خم به ابرو نياورد
 اسماعيل كوثري، نماينده مجلس:بچه‌هاي جنگ اكثرا جوان بودند و به خوبي هم از پس اين مسئوليت برآمدند به‌طوري كه باعث شگفتي جهان شدند. اگر توانمندي و مديريت آن زمان را بررسي كنيم بايد گفت اكنون نتايجش را در عرصه‌هاي مختلف مديريت كشور از جمله در شهرداري تهران به مديريت آقاي قاليباف و در جاهاي ديگر به وضوح مي‌بينيم. جواناني كه در آن شرايط سخت به دليل تعهد و انگيزه‌اي كه داشتند خم به ابرو نياوردند امروز در عرصه‌هاي مديريتي و كارهاي تحقيقاتي به نتايج بسيار ارزنده‌اي دست يافتند.

ثمره مديريت قاليباف در تمام كشور محسوس است

غلامرضا اسداللهي، عضو كميسيون برنامه و بودجه:مردم از شعار خسته شده‌اند و به‌دنبال مديري كارآمد براي اداره كشور هستند.قاليباف به علت تعهدي كه به كارش در شهرداري تهران دارد، خيلي وقت سفر به استان‌ها نداشته، اما با اين حال مردم اقبال بسيار زيادي به او دارند. بسياري از اقداماتي كه قاليباف در شهرداري تهران انجام داد، مورد توجه مردم شهرهاي كشور قرار گرفت و شهرداري‌ها از آن الگوبرداري كردند. بنابراين تغييراتي كه از ثمره مديريت قاليباف در پايتخت بود، در تمام كشور محسوس شد و از اين بابت مردم دامنه تاثيرگذاري قاليباف را بسيار بالا مي‌دانند.
رجل سياسي با سابقه خوب

حسين گروسي،نماينده مجلس:كسي براي رياست‌جمهوري مناسب است كه از توان مديريتي لازم براي بهبود وضعيت اقتصادي، سياسي و مديريتي كشور برخوردار باشد. وقتي مي‌گويندكانديداي رياست‌جمهوري رجل سياسي باشد يعني بايد در همه ابعاد مديريتي و قانون‌گذاري از توانايي بالايي برخوردار باشد.محمدباقر قاليباف شهردار تهران فردي است كه تاكنون در هر مسندي قرار گرفته آن را به خوبي اداره كرده است. قاليباف سابقه خوبي از خود برجا گذاشته و هم درمديريت شهرداري و ساير سمت‌هايي كه داشته تحول ايجاد كرده است.
 
وعده صحيح و درست دادن به مردم

محمد دامادي عضو فراكسيون رهروان ولايت:قاليباف براي مردم چهره آشنايي است و مي‌تواند حماسه سياسي و اقتصادي را براي ما به خوبي ترسيم كند. وعده صحيح و درست دادن به مردم، شجاعت، داشتن برنامه خوب و مدون در تمامي حوزه‌ها باعث چنين استقبالي شده است.قاليباف با توجه به اينكه هم كار اجرايي كردند و همه قانون‌مدار بودن را اثبات كردند و هم توانمند بودن خود را در حوزه‌هاي مختلف نشان دادند از صلاحيت بيشتري نسبت به ديگران برخوردار است.قاليباف چون هم كار اجرايي كردند و همه قانون‌مدار بودن را اثبات كردند و هم توانمند بودن خود را در حوزه‌هاي مختلف نشان دادند از صلاحيت بيشتري نسبت به ديگران برخوردار است.
مديري به دور از فضاهاي سياسي

حشمت‌الله فلاحت‌پيشه كارشناس مسائل سياسي:من معتقدم آقاي قاليباف از جمله مظلوم‌ترين مديران قوي تاريخ پس از انقلاب به شمار مي‌رود؛ به دليل اينكه ايشان مديريت خود را به دور از فضاي سياسي شكل داده است و در طول دوراني كه جناح‌هاي سياسي مختلف در اين كشور و بخصوص در هشت سال گذشته سنگين‌ترين درگيري‌ها را با هم داشتند و انرژي كشور فداي اين درگيري‌ها شد، آقاي قاليباف قوي‌ترين مديران را از ميان گروه‌هاي چپ و راست گلچين كرد و با استفاه از آنها بهترين كارنامه مديريتي بعد از انقلاب را از خود بر جاي گذاشت.
اقدامات ارزنده قاليباف
شهباز حسن‌پور، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: در دوره بعدی ریاست جمهوری نباید به دنبال چهره‌ای برویم که تنها در یک بعد موفقیت داشته است، بلکه در این دوره از انتخابات به نیرویی نیاز داریم که با توجه به شرایط خاص نظام بین المللی و تحریم‌های یک جانبه علیه جمهوری اسلامی، دیدگاهی کلان نگر داشته باشد. آقای قالیباف به عنوان یکی از مدیران موفق کشور در طول دوران تصدی شهرداری تهران اقدامات بسیار ارزنده‌اي انجام داده است و شاهد تحول چشمگیری در شهر تهران هستیم.حضور قالیباف در شهرستان‌ها با استقبال بسیاری از مردم روبه‌رو شده است.
مردم قاليباف را دوست دارند
ماموستا مجتهدی، نماينده کردستان در مجلس خبرگان: در تمام ادواری که موضوع انتخابات مطرح بوده، حتی در دوره‌ای که شما آقای قالیباف کاندیدای انتخابات نبودید، بسیاری از مردم عاشقانه پیگیر حضور شما در صحنه بودند تا به جناب‌عالی رای بدهند. من به شما تبریک می گویم که در دل همه جا دارید. مطمئن هستم که دل همه مردم کردستان با شماست و کردستانی‌ها رای خود را به نام قالیباف در صندوق خواهند انداخت. شما در هر جا که بودید فعالانه کار کردید و مردم شما را دوست دارند. ان‌شاءالله شما رئیس‌جمهور می شوید. 

قاليباف بهترين نماينده طيف اصولگرا
محمدعلي پورمختار،رئيس كميسيون اصل 90 مجلس:كانديدايي كه بر اساس سوابق و برنامه‌هاي خود بتواند يك الگوي كارآمدي را ارائه دهد راحت‌تر مي‌تواند از دل جريان خاكستري راي جمع كند، از سوي ديگر اصولگرايان با ارزيابي دقيق اوضاع ساير رقبا بايد گزينه‌اي را انتخاب كنند كه ميزاي راي آوري بالايي نسبت به ديگر كانديداها داشته باشد كه اين امر با بررسي نتايج نظرسنجي‌ها قابل درك است.آقاي قاليباف در طول چند ماه گذشته جايگاه بسياري مناسبي نسبت به ديگر كانديداها داشته و اكنون نيز به نظر مي‌رسد كه بهترين گزينه براي نمايندگي طيف اصولگرايان است.
      كارنامه درخشان

  آيت‌الله شيخ‌علي خاتمي،امام جمعه زنجان:آقاي قاليباف! حضرت‌عالي از همان روزهاي اول به عنوان سرباز ولايت در محضر معمار كبير انقلاب در دوران دفاع‌مقدس حضور داشتيد. همچنين در عرصه‌هاي مختلف مديريتي توانستيد به صورت صادقانه به اين كشور و ملت خدمت كنيد. آرزوي ما اين است كه با وجود مردماني خوب و مسئولاني دلسوز، منويات ولي امر مسلمين درخصوص حماسه سياسي محقق شود.براي حضرت‌عالي آرزوي موفقيت دارم. ان‌شاءالله كارنامه درخشان خدمت شما با خير و خوبي همراه شود و در رأس آن رضايت پروردگار متعال را به همراه داشته باشد.
دشمن از وجود قاليباف احساس نگراني مي‌كند
رمضان شجاعي‌كياسري، سخنگوي فراكسيون رهروان ولايت:تخريب‌هاي رسانه‌اي عليه نيروهاي جهادي و كارآمد نظام همچون دكتر محمدباقر قاليباف در راستاي سست‌كردن آرمان‌هاي انقلاب است. متقابلا اين نوع موضع‌گيري‌ها بايد مردم را نسبت به شناخت نيروهاي انقلابي و ياران ولي فقيه حساس‌تر كند.بر هيچ‌كس پوشيده نيست كه حساسيت دشمنان ما بر نيروهاي اثرگذار جمهوري اسلامي ايران است و اين حساسيت‌ها و تخريب‌ها نيز براي اولين بار رخ نداده است.مردم بايد بدانند كه دكتر قاليباف جزو نيروهاي تاثيرگذاري هستند كه دشمن از وجود آنان احساس نگراني مي‌كند.

بهبود كيفيت زندگي در تهران

علي‌اصغر يوسف‌نژاد، نماينده مجلس:شهر تهران، امروز در دوره‌اي پربار به لحاظ برخورداري از مديريت شهري موفق و شهرداري كاردان، قرار دارد و كاركرد چنين مجموعه‌اي باعث بهبود كيفيت زندگي شهروندان و كاهش فاصله‌ها خواهد شد. امروز فاصله موجود بين نقاط محروم و برخوردار شهر به كمترين ميزان خود رسيده است. در حالي كه شمال شهر، همچنان در مسير بهبود كيفيت زندگي حركت مي‌كند اما سرعت اين حركت در جنوب شهر، چندين برابر است و به وضوح مي‌توان اين سرعت بالا را حس كرد.

مديريت با نشاط در مديريت قاليباف

كمال‌الدين پيرموذن، نماينده اردبيل در مجلس:روح مديريت با نشاط ملي در دكتر قاليباف نهفته و با برنامه جامع و عملگراي ايشان كه از ديدگاه اقتصادي- صنعتي تحولگراي وي ريشه گرفته است دو بال پرواز موفقيت آميز بلند وي به پاستور را رقم خواهد زد. برنامه‌هاي مدون وي، قابل فهم، واقع‌بينانه و جامع‌گرا و پاسخگوي انتظارات عموم مردم است. اصلي‌ترين هدف و برنامه دكتر قاليباف، توسعه اقتصادي است. اميدوارم همه آحاد ملت كه دل در گرو توسعه همه جانبه كشور و تعالي ايرانيان دارند به ياري ايشان بشتابند.


فرصت آزمون و خطا نيست

منصورحقيقت‌پور نماينده مردم اردبيل در مجلس: مردم اين استان از عملكرد وي رضايت دارند و به توانايي او ايمان دارند. دليل اين رضايت مردمي نيز تجارب و موفقيت‌هاي ايشان در عرصه‌هاي مختلف مديريتي است كه نويد سرعت دهي به بهبود وضعيت كشور را به‌دنبال دارد. شرايط كشور ديگر فرصتي براي آزمون و خطا و كسب تجربه به رئيس‌جمهور آينده نخواهد داد،جامعه به مديري پرتوان احتياج دارد كه بحران‌ها را كنار بزند و با فرهنگ جهادي نيازها و مطالبات مردم را رفع كند كه اين ويژگي در آقاي قاليباف وجود دارد 


رفع مشكلات جنوب شهر تهران در مديريت قاليباف

فاضل موسوي،نماینده مجلس : بوستان ولایت نمادی از کارهای بزرگ شهرداری است.اهمیت ساخت چنین پروژه هایی در شهری مثل تهران از آن جهت است که در نقاط جنوبی شهر رفع کمبود امکانات فرهنگي ضروری است.مدیریت شهری در شناخت نیازهای شهروندان و رفع آنها موفق بوده است. مسائل فرهنگی در مناطقی از تهران باعث ايجاد معضلات اجتماعي در اين نقاط شده بود که مديريت شهري با شناسايي اين نيازها، اقدام به رفع آنها کرده است.جنوب تهران با در نظر گرفتن اقدامات شهرداری در دوره فعلی در مسیر توسعه،شتاب سریع داشته است.
طعم شيرين روحيه جهادي در تهران
نبي‌الله احمدي عضو كميسيون عمران مجلس:قاليباف طي عملكرد موفقش در دوران دفاع‌مقدس وساير قواي نظامي وانتظامي ونيز درشهرداري تهران، ثابت كرده كه گزينه اصلح ميان كانديداهاي دولت يازدهم به لحاظ جديت و سخت‌كوشي در اجراي درست و به موقع برنامه هاست. روحيه جهادي و توان اجرايي بالاي قاليباف در سمت‌هاي قبلي اگر در جايگاه رياست‌جمهوري به كارگرفته شود مي‌تواند طعم شيرين اين پيامدهاي ملي و غرورآفرين مديري توانا را به كام آحاد ملت بچشاند.
مدير اجرايي در فهم مسائل فرهنگي، مثل قاليباف سراغ ندارم
حجت‌الاسلام و المسلمين كردميهن، مدير حوزه علميه امام محمد باقر(ع): در ميان مديران اجرايي كشور در فهم مسائل فرهنگي، مثل قاليباف سراغ ندارم. ما نبايد به ظواهر نگاه كنيم. آدم تا با كسي زندگي نكند، نشست و برخاست نكند، او را نمي‌شناسد. بنده 12 سال است كه ايشان را از نزديك مي‌شناسم. همرزم پدرم است. مثل پدرم دل او براي فرهنگ مي‌سوزد و اين بي‌نظير است.بچه حزب‌اللهي بايد بصيرت داشته باشد. چهره فرهنگي قاليباف واقعا مظلوم واقع شده است.

  دکتر قالیباف منشأ خير براي عالم ورزش است
 وقتي خداداد عزيزي كه كمتر به دنياي سياست سرك مي‌كشد از قاليباف حمايت مي‌كند يعني او چيزي را ديده است كه پيش  از  اين كمتر نمونه مشابهش را ورزشكاران ديگر ديده‌اند.

حماسه‌ساز ملبورن  پرده از يك راز بر مي‌دارد و مي‌گويد: «روزي كه پاس براي جذب من پيشنهاد داد ثانيه‌اي درنگ نكردم و به‌خاطر شخص قاليباف به جمع آنها پيوستم.»چنين مديراني هستند كه مي‌توانند تحولي را در ورزش ما پديد بياورند چون جنس نگاه شان به ورزش حمايت محورانه است نه منفعت طلبانه.
تنها قاليباف است كه در ادوار مختلف نشان داده دلش با ورزشي هاست
منصور برزگرهم به صورت كامل از قاليباف حمايت مي‌كند.مربي سابق تيم ملي كشتي آزاد اعتقاد دارد دكتر قاليباف در عمل نشان داد است به ورزش علاقه‌مند است و آن را از دغدغه‌هاي اصلي‌اش مي‌داند.علاوه بر اين دو، نفرات ديگري مثل حميد سوريان، اميررضا خادم،عليرضا دبير، احسان لشكري،خديجه آزادپور،عليرضا منصوريان و همچنين علي پروين هم بودند كه جمله مشتركشان در حمايت از قاليباف اين بود: «او مديري امتحان پس داده است كه نشان داده بيشتر از ساير مردان سياست،جنس ورزش را درك مي‌كند و دلسوز اين قشر است.»
هرکه توانست تهران را اداره کند ، از پس اداره کشور هم برخواهد آمد.
حجت الاسلام نقویان میگویدهرکه توانست تهران را اداره کند ، از پس اداره کشور هم برخواهد آمد. اما وظیفه ما این است که تلاش کنیم آدمهای خوب را بشناسیم و کمکشان کنیم چراکه دولت و ملت مثل دو دست کوزه گر است کوزه گر یک مشت گل بی قدر و قیمت را تبدیل به یک جام و سبوی گران قیمت می کند که مایه حیات را در آن می ریزند.


:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 44
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: دلايل استمرار حركت جهادي دکتر قالیباف در كشور / چرايي رای به دکتر قالیباف از زبان بزرکان در تمام عرصه ها بيانات رهبر معظم انقلاب پيرامون كارآمدي قاليباف رهبر معظم انقلاب در بياناتي كه سال 1383در ديدار با مسئولان عقيدتى سياسى نيروى انتظامي داشتند درباره عملكرد نيروي انتظامي تحت فرماندهي محمدباقر قاليباف گفتند: «امروز هم که الحمدلله فرمانده خوب، صالح، کارآمد و کاردان سردار قاليباف در رأس اين نيروست و واقعا دارد کار مي‌شود و مردم هم راضي‌اند. بازخورد فعاليت‌هاي شما و فعاليت‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي کشور از جمله نيروي انتظامي اينجا مي‌آيد. امروز نيروي انتظامي در مقايسه با آن روز خيلي فرق کرده اصلا يک چيز ديگر و داستان ديگري است.» اين فرمايشات و همچنين بيانات مراجع عظام توانمندي قاليباف دراجرايي كردن كارآمدي دين در جامعه را به اثبات مي‌رساند. همچنين رهبر معظم انقلاب در حاشيه افتتاح بوستان ولايت در سخناني ضمن تقدير از عملكرد شهرداري در احداث بوستان ولايت گفتند: به هر حال بوستان‌ها ريه‌هاي تنفسي شهرند. اين كار(احداث بوستان ولايت)، بسيار كار خوبي است. من هر سال يك‌ يا دو، سه درخت مي‌كاشتم، ليكن در مراسمي به اين شكل شركت نمي‌كردم؛ اما امسال چون كار بزرگي است كه دارد انجام مي‌‌‌گيرد، بخصوص همان طوري كه گفتم، در جنوب شهر تهران است، در اين مراسم شركت كردم. اينجا نياز فراوان است، اينجا تراكم خيلي زياد است. امكانات هم كم است. بنابراين، اين كار، بخصوص براي اين بخش تهران يك چيز لازمي بود و من شركت كردم. ان‌شاءالله موفق باشيد و اين كار را پيش ببريد. نام‌هاي نيك شهردار تهران علي لاريجاني، رئيس مجلس شوراي اسلامي:از دكتر قاليباف تشكر مي‌كنم كه انصافا همت خوبي براي حل مشكلات شهر تهران اعم از ترافيك، ساخت بزرگراه‌ها و تونل‌ها دارد كه با سرعت بالا به انجام مي‌رسد. امروز شاهديم كه در زمينه توسعه فضاي سبز در غرب و شرق و نقاط مختلف شهر تهران تلاش خوبي انجام مي‌دهند. مشكل آلودگي تهران به جايي رسيده است كه بايد علاج شود،اگر آقاي قاليباف در تهران بتواند اين مشكل را در زمان شهردار بودنش حل كند نام نيك ديگري از خود به جاي خواهد گذاشت. مديريتي مالي و شفاف با قاليباف عوض حيدرپور، عضو كميسيون امنيت ملي: نبايد ابتكار عمل شهرداري تهران به عنوان اولين سازماني كه در راستاي احترام به مطالبات ووقت مردم تمامي پروژه‌هاي در دست اقدامش را با اعلام زمان‌بندي آغاز و پايان طرح،اعلام داشته است، فراموش كنيم زيرا اين از روحيه انضباط و برنامه‌ريزي ايشان است.در عين حال شفافيت منابع مالي آقاي قاليباف در حوزه مسئوليت نيز اقدامي قابل تقدير است. عملكرد شهرداري تهران به‌گونه‌اي واضح و روشن است كه شهروندان با مراجعه به نشاني اينترنتي شهرداري تهران مي‌توانند به راحتي ازعملكرد مالي شهرداري مطلع شوند واين رابايد نمونه عملي مديريتي شفاف و جهادي دانست. مدير متعهدي كه خم به ابرو نياورد اسماعيل كوثري، نماينده مجلس:بچه‌هاي جنگ اكثرا جوان بودند و به خوبي هم از پس اين مسئوليت برآمدند به‌طوري كه باعث شگفتي جهان شدند. اگر توانمندي و مديريت آن زمان را بررسي كنيم بايد گفت اكنون نتايجش را در عرصه‌هاي مختلف مديريت كشور از جمله در شهرداري تهران به مديريت ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 11:21]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 56
باردید دیروز باردید دیروز : 6
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 105
بازدید ماه بازدید ماه : 210
بازدید سال بازدید سال : 880
بازدید کلی بازدید کلی : 14,317

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.235.48.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir