close
تبلیغات در اینترنت
نشست حمايت 432 نماینده ادوار از دکتر قاليباف/قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد جمع کثیری از نمایند

ستاد مردمی دولت کار و کرامت (تغییر به نفع مردم)

نشست حمايت 432 نماینده ادوار از دکتر قاليباف/قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد جمع کثیری از نمایندگان ادوار مجلس با تشکیل جلسه‌ای راه‌های حمایت بیشتر از قالیباف را بررسی کردند.به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته سالن فرهنگي رفاه مجلس در ميدان بهارستان ميزبان 432 نفر از اعضاي مجمع نمايندگان ادوار مجلس بود تا اين شخصيت‌ها ضمن اعلام حمايت قاطع خود از كانديداتوري قاليباف، راه‌هاي حمايت بيشتر مردمي از او را هم بررسي كنند.حسين مظفر، رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف و نماينده فعلي تهران در…

banner
جستجوگر پیشرفتهآخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند سامانه کارانه راه‌اندازی شد/ متقاضیان با هر مهارت و تخصصی ثبت‌نام کنند 1 35 sahebi
پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات 0 278 hassan
 زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 0 157 hassan
كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران 0 67 farmhand
افتخار پادویی افتخار پادویی 0 292 farmhand
یک خواسته از خدا یک خواسته از خدا 0 64 farmhand
ملاقات بعد از ١١سال ملاقات بعد از ١١سال 0 71 farmhand
 همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس همکلاسی‌ها و همرزمان سال‌های دفاع مقدس 0 105 farmhand
رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا رفته بودیم برای باز کردن جوی آب، نه دعوا 0 99 farmhand
خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی خاطره‌ای از دلاوری های بسیجیان آذربایجانی 0 100 farmhand
[Forum_Post_Title] صفحه اول انجمن | [Forum_Post_Title] ثبت نام در انجمن | [Forum_Post_Title] ورود به پنل کاربری

نشست حمايت 432 نماینده ادوار از دکتر قاليباف/قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد

جمع کثیری از نمایندگان ادوار مجلس با تشکیل جلسه‌ای راه‌های حمایت بیشتر از قالیباف را بررسی کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته سالن فرهنگي رفاه مجلس در ميدان بهارستان ميزبان 432 نفر از اعضاي مجمع نمايندگان ادوار مجلس بود تا اين شخصيت‌ها ضمن اعلام حمايت قاطع خود از كانديداتوري قاليباف، راه‌هاي حمايت بيشتر مردمي از او را هم بررسي كنند.

حسين مظفر، رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف و نماينده فعلي تهران در مجلس گزارشي را از وضعيت ستاد‌هاي انتخاباتي قاليباف ارائه داد و عوض حيدرپور و محمد نبي رودكي هم گزارش‌هاي تكميلي ديگري ارائه دادند.

در پايان هم 432 عضو مجمع نمايندگان ادوار مجلس حمايت رسمي خود را از قاليباف اعلام كردند و ضمن آن هم تصميم گرفته شد ستادهاي قاليباف در شهرستان‌ها با همت افراد حاضر و کمک مردم تقويت شود. آنگونه كه در اين برنامه خبر داده شد موج استقبال از قاليباف از تهران تا شهرستان‌ها و روستاها به يك سونامي تبديل شده و قاليباف شانس اول پيروزي در انتخابات است.

به گفته تعدادي از افراد حاضر در برنامه، استقبال از قاليباف به‌گونه‌اي است كه به همگان ثابت شده است او بخت اول انتخابات 24 خرداد است. تازه‌ترين نظرسنجي‌ها هم نشان مي‌دهد قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد.

عوض حيدرپور، نماينده مجلس شوراي اسلامي در ابتداي سخنان خود در همايش شوراي سياست‌گذاري خلق حماسه سياسي كه با حضور نمايندگان ادوار گذشته مجلس برگزار شده بود،عنوان كرد كه قاليباف در زمان حضورش در نيروي انتظامي كارنامه خوب و قابل قبولي را از خود بر جاي گذاشت و تغييراتي كه در زمان حضور او در نيروي انتظامي شكل گرفت نشان‌دهنده عملكرد مثبت او در اين نهاد است.

وي با تاكيد به لزوم مشروعيت در بين كانديداها گفت:اكثر مراجعي كه آقاي قاليباف با آنها ديدار داشته است از وي به عنوان يك مدير جهادي و اسلامي ياد كرده‌اند و وي را مورد حمايت قرار داده‌اند، اين مسئله نشان‌دهنده مشروعيت ايشان در انجام امور اجرايي است.وي همچنين افزود: درباره كارآمدي قاليباف نيز بايد تاكيد كنم كه كارنامه قاليباف نيز چه در زمان جنگ چه بعد از آن واضح و مشخص است.وي پس از جنگ نيز دست از خدمت برنداشت و در نهايت در مقام رئيس نيروي انتظامي فعاليت كرد و در اين مقام توانست توانايي نيروي انتظامي را به‌گونه‌اي كارآمد و به روز براي جمهوري اسلامي ايران تغيير دهد.

عوض حيدرپور افزود: در شهرداري تهران نيز وي عملكرد قابل قبولي از خود بر جاي گذاشته است در ابتداي حضورش در سمت شهردار تهران سايتي را راه‌اندازي كرد تا فعاليت‌هاي شهرداري تهران به صورت مستقيم در اختيار افكار عمومي قرار بگيرد.در اين سايت هزينه‌ها و پروژه‌ها و مدت زمان اجراي يك پروژه را نشان داد. او در اين مدت به خرده فرمايش‌هاي ما كه به عنوان دوستان سابق نزدش مي‌رفتيم توجه نكرد و از مسير درست خارج نشد.

وي كار را در شهرداري به‌گونه‌اي شفاف اجرا كرد تا هيچ نقطه تاريكي در پروژه شهرداري وجود نداشته باشد. اگر نقطه تاريكي در پرونده شهرداري قاليباف حضور داشت عوامل شهردار سابق تهران كه همچنان در شهرداري كار مي‌كنند از همين اسناد عليه قاليباف استفاده مي‌كردند.رئيس شوراي سياست‌گذاري تحقق حماسه سياسي افزود: امروز جمله‌اي درباره قاليباف شنيدم كه فردي گفت مال حرام زيادي در اموال قاليباف است. اين مسئله اشك من را درآورد و از او پرسيدم چرا اين حرف را مي‌زني و چگونه به خودت اجازه مي‌دهي چنين حرفي بزني؟ به او گفتم آقا فرمان داده تحقق حماسه سياسي، يك روز برخي جان خود را در دست گرفتند و براي دفاع از كشور و ناموس ما به ميدان جنگ رفتند و ما امروز وظيفه داريم اگر مالي در اختيار داريم براي تحقق حماسه سياسي هزينه كنيم و همين كار را ما در اصفهان انجام داديم و با دوستان‌مان ستاد تبليغاتي راه‌اندازي كرديم.

اين نماينده ادوار مجلس تاكيد كرد: در شهرداري هر پروژه‌اي كه وجود دارد مشخص است در بخشي از امور هم از مردم براي اجراي برنامه كمك گرفته است.شما اگر توجه كنيد مي‌بينيد كه زماني كه مترو ساخته شد با استفاده از سرمايه‌هاي سرگردان مردم مجتمع تجاري در نزديكي مترو تاسيس شد و شهرداري عنوان كرد كه مثلا تا 10سال اين ساختمان در اختيار سازنده آن باشد و بعد از آن شهرداري آن را در اختيار بگيرد.اين مسئله سبب شد تا سرمايه سرگردان مردم براي آباداني شهر استفاده شود.فكر مي‌كنم قاليباف تنها فردي بود كه توانست در طول تاريخ بعد از پيروزي انقلاب با توان سرمايه و دانش مردم، تهراني را بسازد كه روز به روز بهتر از گذشته باشد.

وي پادگان قلعه مرغي را نيز با برنامه‌ريزي مناسب به 70 هكتار مجموعه تفريحي تبدیل كرد و ده‌ها نمونه از اين كارها در كارنامه قاليباف وجود دارد.رئيس شوراي سياست‌گذاري نمايندگان ادوار بعد از تاكيد بر كارآمدي قاليباف تاكيد كرد:بايد مراقب فضاي باقي‌مانده به انتخابات بود. اگر فضا به سمت ائتلاف اصلاح‌طلبان برود يا دو نفر از اصولگرايان به مرحله دوم انتخابات وارد شود كار براي ما سخت خواهد شد ما بايد تلاش كنيم تا مديري توانمند و جهادي در انتخابات پيروز شود.

وي با اشاره به اينكه 150 نفر از نمايندگان حمايت از قاليباف را امضا كرده‌اند و اين امضاها افزايش پيدا خواهد كرد، گفت: همين امروز اعلام مي‌كنيم كه تا زمان انتخابات با كمال ميل براي كمك به آقاي قاليباف که نامزد اصلح ما بر اساس نظرسنجي‌هاست هر کاری که بتوانیم انجام می‌دهیم.

از ظرفيت‌هاي استاني به خوبي استفاده شده است

محمد نبي رودكي به عنوان نماينده نمايندگان ادوار و عضو شوراي سياست‌گذار درباره سامان دهي نمايندگان ادوارگفت:تاكنون 432 نفر از نمايندگان ادوار حمايت خود را ازآقاي قاليباف اعلام كرده‌اند و با چهاركاركرد، فعال‌سازي ستاد، سخنراني و مصاحبه‌هاي محلي و حضور در سفر‌هاي استاني قاليباف و استفاده از ظرفيت رسانه‌هاي محلي سازماندهي شدند.

وي با اشاره به ستادهاي جبهه پيشرفت و عدالت ايران اسلامي گفت: به كمك آقاي قاليباف و با توجه به سخن رهبري درباره اينكه دهه چهارم انقلاب بايد دهه پيشرفت و عدالت باشد جمعيتي در وزارت كشور در 4 سال پيش به ثبت رسيد و فعاليت اجتماعي خود را آغاز كرد. در چند ماه اخير نيز فعاليت‌هاي سياسي اين ستاد تشكيل شد و براي راه‌اندازي ستادهاي مردمي از آنها كمك گرفته شد.

رودكي با اشاره به حمايت نمايندگان اهل سنت از قاليباف گفت:آقاي سيد عماد حسيني حداقل 60 نفر از نمايندگان اهل سنت را سازماندهي كرده‌اند و به اين ترتيب ستادهاي افراد اهل سنت نيز تشكيل شده و فعاليت‌هاي خود را ادامه مي‌دهد.

اين نماينده سابق مجلس تاكيد كرد: قاليباف تاكيد دارد كه اگر فردي دو ملاحظه رهبري و نظام و توان مديريتي داشته باشد من در هر جا باشم به اين افراد مسئوليت خواهم داد به همين دليل در شهرداري تهران از همه افراد و گروه‌ها استفاده شده است و اين مسئله در زمان حضور قاليباف در نيروي انتظامي نيز صدق مي‌كرد. وي همچنين با اشاره به نتيجه نظر سنجي‌ها گفت: چند مرجع در كشور وجود دارد كه نظر سنجي آنها قابل توجه و اتكاست. ديشب در آخرين نظر سنجي كه اعلام شد آقاي قاليباف با 31 درصد آرا در صدر قرار داشت و آقاي محسن رضايي با 9.3 درصد راي در رده بعدي بود و باقي كانديداها در رديف‌هاي پايين‌تر قرار داشتند. وي در پايان تاكيد كرد: حدود 432 نماينده ادوار و بيش از 150 نماينده فعلي از قاليباف حمايت كرده‌اند و اميدواريم بتوانیم با استفاده از اين ظرفيت بزرگ مسير انتخابات را به خوبي پيش ببريم.

نيازمند مديريت جهادي هستيم

حسين مظفر، رئيس ستاد مركزي انتخاباتي قاليباف نيز در اين همايش تصريح كرد: شرايط كشور شرايط حساسي است. نظامي كه محقق شده است نظام پر هزينه‌اي بوده است بيش از 230 هزارشهيد و جانبازان زيادي داده‌ايم. و بالاخره با فداكاري ملت قهرمان و رهبري امام(ره) انقلابي محقق شد كه هم اسلاميت دارد و هم جمهوريت. وظيفه اسلام بزرگ و اين نظام الهي بر گردن ماست و آرمان‌هاي بزرگي از طريق آن اعلام شد و همه انتظار داريم كه آرمان‌هاي نظام به دستاورد تبديل شود دستاورد نظام نبايد به مسائل اخلاقي و معنوي محدود شود و مسئله رفاه مردم به قيامت احاله شود. وي با تاكيد بر اينكه همه مديران در كشور زحمت كشيده‌اند و بايد قدردان مسئولين و مديران گذشته باشيم. انقلاب ما ثمره حضور عزيزاني است كه از ابتداي انقلاب همگي به آن خدمت كرده‌اند اما كشور در حال حاضر با شرايط خاصي مواجه است و بايد تلاش كنيم تا مديريت ويژه‌اي با توجه به نكاتي كه مقام معظم رهبري بر آن تاكيد دارد و فرموده‌اند كه رئيس‌جمهور آينده بايد نكات مثبت اين رئيس‌جمهور را داشته باشد و نكات منفي رئيس‌جمهور گذشته را نداشته باشد روي كار بياید.

وي افزود: برخي افراد نيز در سخنراني‌هاي خود به گونه‌اي سخن مي‌گويند كه انگار فردي را كه خودشان معرفي كرده‌اند فرد اصلح است و لاغير.اين يك برداشت غلط است هركس بايد به وظيفه ديني خود عمل كند و فرد اصلح از ديد خود را انتخاب كند.اين مسئله نيز بر عهده من و شما گذاشته شده وبراي انتخاب فرد اصلح بايد معيارها را در نظر گرفت.وي تصريح كرد: ما در كشور فقط مدير خوب نمي‌خواهيم گرچه مدير خوب، ارزشي، ولايي و دين‌مدار بايد باشد.فردي كه هم التزام عملي داشته باشد و هم اعتقاد قلبي.با اين وجود فردي كه در مصدر نظام اجرايي به عنوان اولين فرد اجرايي قرار مي‌گيرد بايد علاوه بر اعتقاد قلبي و التزام عملي به اسلام و انقلاب، كارآمد و توانمند و همت جهادي براي برون رفت كشور از شرايط بحران را داشته باشد مانبايدهزينه زياد‌تر از گذشته به كشور و رهبري تحميل كنيم.ما در گذشته هزينه زيادي پرداخت كرديم مجموعه اصولگرايان هزينه زيادي را در گذشته داده است و مشكلات زيادي در كشور ايجاد شده است از يك‌سوراخ نبايد دوبار گزيده شد.

وي تاكيد كرد: ضمن مشكلات داخلي در شرايط خارجي هم مشكلاتي ايجاد شد و اين مسئله را مديريت مستبدانه و ناكارآمد و كم تجربه در كشور ايجاد كرده، مديريتي كه نخبگان را فراموش كرده است.وي با اشاره به مسئله ايجاد ائتلاف گفت: دوستان تصميم گرفتند براي سامان دادن، انسجام و تقويت ظرفيت اصولگرايان با يكديگر ائتلاف كنند و عنوان شد كه در گذشته ائتلاف بر احزاب ناكارآمدي خود را ثابت كرد به همين دليل ائتلاف بر اساس شخصيت‌ها و ظرفيت‌هاي بنام شكل گرفت و قرار شد از همه ظرفيت‌هاي اصولگرايان استفاده شود و براي اداره كشور با هم همفكري كنند، سهم‌خواهي نكنند و براي ارتقای اصولگرايان تلاش كنند و با يكديگر رقابت نكنند.

مظفر تصريح كرد: معيار انتخاب مشروعيت كارآمدي و مقبوليت بود.مشروعيت تاييد شوراي نگهبان بود كه در ميان دوستان محقق شد.بحث كارآمدي نيز با كارنامه افراد سنجيده و قرار شد مقبوليت با توجه به نتيجه نظر سنجي مراكز معتبر سنجيده شود. روزهاي اول همه چيز خوب بود اما نتايح اولين نظر سنجي‌ها كه آمد ترديد‌ها و دودلي‌ها براي اعلام فرد واحد شكل گرفت.

رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف تاكيد كرد: به همين دليل قرار شد بعد از ثبت‌نام‌ها انتخاب فرد اصلح پيگيري شود اما این موضوع به اعلام تاييد صلاحيت‌ها موكول و قرار شد بعد از تاييد صلاحيت‌ها با توجه به نتايج نظرسنجي فرد اصلح معرفی شود. در اين زمان نيز پاي افرادي به عنوان هواداران به ميان آمد.در نهايت قرار شد تا 1 خرداد نتيجه ائتلاف اعلام شود با اين وجود توجيهاتي مطرح شد مانند تغيير در نظر سنجي‌ها، توجه به نظر جامعتين.اما اين مسئله در حالي بيان شد كه از ابتدا قرار بود فردي كه به عنوان انتخاب ائتلاف معرفي مي‌شد، به تاييد جامعتين برسد نه اينكه جامعتين فردي را به عنوان اصلح معرفي كند.

وي تصريح كرد: با توجه به اين مسئله گرچه اصل مقبوليت پا بر جا بود و در اين مسئله نيز آقاي قاليباف بالاتر بود اما بنده چون حس كردم كه خدشه در ائتلاف ايجاد شده از ان انصراف دادم و با پيشنهاد قاليباف رياست ستاد او را عهده دار شدم.

وي در تشريح دلايل قبول اين مسئوليت گفت: اول اينكه احساس كردم ائتلاف به نفر نهايي خود رسيده است دوم اينكه حس كردم قاليباف مظلوم واقع شد و ديگر اينكه در بين دوستاني كه در ائتلاف حضور داشتند احساس كردم كه فرد اصلح قاليباف است و او است كه مي‌تواند با مديريت جهادي و توانمندي‌هاي خود به كشور خدمت كند.

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 56
:: ارسال شده در: اخبار سیاسی ,
:: مطالب مرتبط: پیغام قالیباف به روحانی بعداز انتخابات , دیدار شهردار تهران و دریادار سیاری با خانواده های شهدای نیروی دریایی , مراسم بهره برداري از بزگراه طبقاتي شهيد صدر , مراسم بهره برداری از بوستان اکو , مراسم بهره برداری از بزگراه طبقاتی شهید صدر , دکتر قاليباف در پايان ديدار با استاندار تهران: كارگروه مشترك شهرداري و استانداري براي حل مشكلات حريم شهر تهران تشكيل مي‌شود , دکتر قالیباف در مراسم بهره برداری از پروژه پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری:بدون اصلاح فرهنگ ترافیک و تغییر سبک زندگی و تنها با توسعه بزرگر , دکتر قالیباف در یادواره شهدای نازی آباد: آبان نمادی از بی اعتمادی، بدبینی و اعتراض ما به آمریکاست دکتر محمدباقر قالیباف، شهردار تهران، در یا , پخش برنامه های تبلیغاتی دکتر قالیباف در رسانه ملی در تاریخ 22 خرداد/ناگفته‌های دکتر قالیباف ، امشب 2 , مشروح سخنان دکتر قالیباف در اهواز: سیاست زدگان یک روز هم به جنگ نیامدند ودر صف نامردان ایستادند و ما ,
:: برچسب‌ها: نشست حمايت 432 نماینده ادوار از دکتر قاليباف/قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد جمع کثیری از نمایندگان ادوار مجلس با تشکیل جلسه‌ای راه‌های حمایت بیشتر از قالیباف را بررسی کردند. به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته سالن فرهنگي رفاه مجلس در ميدان بهارستان ميزبان 432 نفر از اعضاي مجمع نمايندگان ادوار مجلس بود تا اين شخصيت‌ها ضمن اعلام حمايت قاطع خود از كانديداتوري قاليباف، راه‌هاي حمايت بيشتر مردمي از او را هم بررسي كنند. حسين مظفر، رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف و نماينده فعلي تهران در مجلس گزارشي را از وضعيت ستاد‌هاي انتخاباتي قاليباف ارائه داد و عوض حيدرپور و محمد نبي رودكي هم گزارش‌هاي تكميلي ديگري ارائه دادند. در پايان هم 432 عضو مجمع نمايندگان ادوار مجلس حمايت رسمي خود را از قاليباف اعلام كردند و ضمن آن هم تصميم گرفته شد ستادهاي قاليباف در شهرستان‌ها با همت افراد حاضر و کمک مردم تقويت شود. آنگونه كه در اين برنامه خبر داده شد موج استقبال از قاليباف از تهران تا شهرستان‌ها و روستاها به يك سونامي تبديل شده و قاليباف شانس اول پيروزي در انتخابات است. به گفته تعدادي از افراد حاضر در برنامه، استقبال از قاليباف به‌گونه‌اي است كه به همگان ثابت شده است او بخت اول انتخابات 24 خرداد است. تازه‌ترين نظرسنجي‌ها هم نشان مي‌دهد قاليباف بيشترين بخت پيروزي را دارد. عوض حيدرپور، نماينده مجلس شوراي اسلامي در ابتداي سخنان خود در همايش شوراي سياست‌گذاري خلق حماسه سياسي كه با حضور نمايندگان ادوار گذشته مجلس برگزار شده بود،عنوان كرد كه قاليباف در زمان حضورش در نيروي انتظامي كارنامه خوب و قابل قبولي را از خود بر جاي گذاشت و تغييراتي كه در زمان حضور او در نيروي انتظامي شكل گرفت نشان‌دهنده عملكرد مثبت او در اين نهاد است. وي با تاكيد به لزوم مشروعيت در بين كانديداها گفت:اكثر مراجعي كه آقاي قاليباف با آنها ديدار داشته است از وي به عنوان يك مدير جهادي و اسلامي ياد كرده‌اند و وي را مورد حمايت قرار داده‌اند، اين مسئله نشان‌دهنده مشروعيت ايشان در انجام امور اجرايي است.وي همچنين افزود: درباره كارآمدي قاليباف نيز بايد تاكيد كنم كه كارنامه قاليباف نيز چه در زمان جنگ چه بعد از آن واضح و مشخص است.وي پس از جنگ نيز دست از خدمت برنداشت و در نهايت در مقام رئيس نيروي انتظامي فعاليت كرد و در اين مقام توانست توانايي نيروي انتظامي را به‌گونه‌اي كارآمد و به روز براي جمهوري اسلامي ايران تغيير دهد. عوض حيدرپور افزود: در شهرداري تهران نيز وي عملكرد قابل قبولي از خود بر جاي گذاشته است در ابتداي حضورش در سمت شهردار تهران سايتي را راه‌اندازي كرد تا فعاليت‌هاي شهرداري تهران به صورت مستقيم در اختيار افكار عمومي قرار بگيرد.در اين سايت هزينه‌ها و پروژه‌ها و مدت زمان اجراي يك پروژه را نشان داد. او در اين مدت به خرده فرمايش‌هاي ما كه به عنوان دوستان سابق نزدش مي‌رفتيم توجه نكرد و از مسير درست خارج نشد. وي كار را در شهرداري به‌گونه‌اي شفاف اجرا كرد تا هيچ نقطه تاريكي در پروژه شهرداري وجود نداشته باشد. اگر نقطه تاريكي در پرونده شهرداري قاليباف حضور داشت عوامل شهردار سابق تهران كه همچنان در شهرداري كار مي‌كنند از همين اسناد عليه قاليباف استفاده مي‌كردند.رئيس شوراي سياست ,
نویسنده
نویسنده : حسن
تاریخ : [چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 11:32]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آخرین مطالب ارسالی
تشکر طرفداران رئیسی از قالیباف تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
نامزدهای جبهه انقلاب برای نجات ایران ائتلاف کردند/ حجت الاسلام رئیسی نامزد نهایی شد + متن بیانیه مه تاریخ : دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
بدهی‌های دولت در دوره روحانی چه میزان افزایش یافت؟ تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
دیدار جمعی از جهادگران مناطق محروم با «قالیباف» تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
پاسخ ستاد قالیباف به رئیس کل بانک مرکزی تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396
واکنش ستاد قالیباف به سرقت ستاد روحانی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
دستور رئیس دفتر روحانی به سیف برای حمله به قالیباف تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
خداحافظی با مونولوگ؛ مردم کارنامه قالیباف را قضاوت می‌کنند +تصاویر تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
عکس/ دیدار قالیباف با منتخبین کردستان تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
نامزد انتخابات نشدم که کناره‌گیری کنم/ انشاءالله شاهد نصب کنتور ایجاد 5 میلیون شغل در پایتخت خواهی تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1396
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 144
کل نظرات کل نظرات : 11
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 9

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 4
باردید دیروز باردید دیروز : 3
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
بازدید هفته بازدید هفته : 4
بازدید ماه بازدید ماه : 123
بازدید سال بازدید سال : 123
بازدید کلی بازدید کلی : 14,731

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir